Краля-Галя• 17 июля 2023

Я дундук (((( дундук обыкновенный

Живем в прифронтовому місті
За 1.5 року війни перший раз вирішили виїхати в Польщу трохи відпочити
І ось приїхали до Львова
На жарі продавили день
І ввечорі сіли в автобус
А перед таможнею водій висадив мене з дитиною в полі в 23.30
Тому що в мене не біометричний паспорт
А у дитини строк паспорту вийшов 10 червня 23 року
От і думаю коли я так отупіла
Де мій мозок подівся
Така чаморошна
Все як у в тумані
Чоловік каже що пришле мій біометричний паспорт
Щоб не засмучувалась
А якщо у дитини є свідоцтво і прострочений паспорт , його пропустять чи ні ?(((
Дверной_Проем• 17 июля 2023
Я не знаю пропустять чи ні, просто побажаю аби всі ці проблеми вирішилися. Всі ми зараз розгублені і в стресі, не сваріть себе.

Госпожа Белладонна• 17 июля 2023
Ви з поля пишете чи знайшли місце, де переночувати?
автор Краля-Галя • 17 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Дякую Вам
автор Краля-Галя • 17 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Таксист віз жінку на цей автобус , я з ним повернулася в місто і зняла готель на добу
Нічний дожор• 17 июля 2023
З якого ви міста?
Госпожа Белладонна• 17 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Добре, що є де переночувати!
автор Краля-Галя • 17 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
З якого ви міста?
Харків
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Харків
Ну спробуйте. Але дитину по свідоцтву можуть не пропустити
автор Краля-Галя • 17 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
З якого ви міста?
Це якось впливає на питання пропустять мою дитину зі мною чи ні ?)

Квітка Миру• 17 июля 2023
Ох, мне кажется и я б так могла, у меня всякое бывает вылетает из головы... Ну вы не в поле остались ночевать - и Слава Богу!)
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Так.
автор Краля-Галя • 17 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Так.
Дякую
автор Краля-Галя • 17 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Я сейчас стала тормозом , не знаю как собрать себя , какую чудо пилюлю выпить
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Дякую
Не хочу вас завчасно засмучувати, але поляки ну дуже прискіпливі.
Може знайдіть в області місце для відпочинку? Та не їдьте на цей раз.
А як ви взагалі їхали без документів дитини? Впевнені,що пропустять?
Всміхайлик• 17 июля 2023
Биометрический это айди карта? Разве по обычному заграницу Польша не пускает?
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ні. Це книжечка, але з данними біометрії людини.
По звичайному не пропускають
Всміхайлик• 17 июля 2023
Автор, если не пропустят, езжайте отдохнуть на закарпатье. Мы недавно вернулись оттуда - красота, нормально спали, не держались с тревогами.
Всміхайлик• 17 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
По звичайному не пропускають
Понятно, спасибо. А я даже не помню какой именно у меня загранник... А по айди карте пропускают?
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
По внутрішньому України не пропускають. Виключення тільки зона бойових дій, окуповані території

WomAnn• 17 июля 2023
Не пропустять
Всміхайлик• 17 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
А раньше по безвизу же пропускали? Или я что-то путаю?
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
На початку війни так. Але потім поступово почали вимагати тільки біометричні.
Помеха справа• 17 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
один из симптомов стресса - рассеянность и сложно собраться, мозги как не прокручиваются..
Для вашего города ваше поведение нормально.
Миззери• 17 июля 2023
Я как вы
Я ехала и поезде в Польшу и увидела что паспорта нового нет только старый , оказалось потом дочь под скамейку спрятала но я представляла как меня с ней высадят ночью
Автор , а как вы? Нашли где остановится на ночь ? И не обзывайте себя , со всеми бывает
Блиск думки• 17 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
З гарячих точок можуть пропустити. Зі спокійних регіонів - навряд чи.
Блиск думки• 17 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Безвіз - це і є біометричний.
Блиск думки• 17 июля 2023
Авторе, Вам гарну пораду щодо Закарпаття дали. Я б на Вашому місці в якесь глухезне село у горах поїхала, зняла хатку, подалі від туристів, від усього. Гриби, ягоди, повітря - найкращий відпочинок!
Всміхайлик• 17 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
Безвіз - це і є біометричний.
Ну да, по карточке, правильно?
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ну да, по карточке, правильно?
ІDкартка це внутрішній паспорт України.
Закордонний є звичайний,а є біометричний
Нічний дожор• 17 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ну да, по карточке, правильно?
На початку пропускали по внутрішньому паспорту