В курсі діла• 17 июля 2023
Нічне прикладання до грудей
Дитині п´ять місяців. До цього часу вночі спала добре, прокидалася десь два рази. Тиждень тому почала прокидатися майже кожні дві години і з плачем. Я так розумію що чомусь болить животик, бо прокидається і виходять газіки. Беру на ручки, колихаю, але починає кричати ще дужче. Спасає тільки прикладання до грудей, не на довго, хвилин на п´ять. Зразу засинає, але потім знову все повторюється. Вдень все ок. І спить добре. Груди просить з інтервалом три- чотири години. Чі можна так часто прикладати до грудей в нічний час? Це не нашкодить? І взагалі що це може бути що почалися ці коліки? Нічого такого нового я не їла, все що і завжди
Моторошні троянди• 17 июля 2023
Ничего конечно не навредит.
А десна проверьте. Это скорее могут быть зубы, чем живот
Пирожкиня• 17 июля 2023
Зубы такое и ещё не такое дают. А ещё почитайте про скачки роста, регрессы сна. Там после 4 месяцев начинается первый регрессы сна, может это оно, а может ещё и зубы наложились. А вообще, автор, все веселье только начинается)