Роза в вазі• Изменено 17 июля 2023
Чи реально здати будинок?
Без ремонту, голі стіни, залита підлога цементом після укладання теплої підлоги
Звичайно не жити в ньому, можливо для зберігання речей в такому плані і недорого
У місті, майже центр
Пригаю-цибаю• 17 июля 2023
Если там будут хранить, к примеру, горюче-смазочные материалы? Или стекловату под потолок? Вас устроит?
Роза в вазі
• 17 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Там нічого немає, він пустий, в стадії ремонту капітального, але коли він продовжиться невідомо
Тому що там будуть зберігати, мені все одно
Роза в вазі
• 17 июля 2023
Ответ дляПочемучечка
Якщо це Харків, я б зняла.
Ні, це не Харків, вибачте
Роза в вазі
• 17 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Якщо далеко від цивілізації, то ні. Але спробуйте.
Ні, невелике місто, вулиця поряд з центральною
Біток чи ефір?• 17 июля 2023
Як варіант: доробити недорого побілку і нехай заходять жильці із своїми меблями і технікою
Уходя дверю не хлопать• 17 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
От ключове питання якраз ЯКЕ місто.
І Ви неправі що все одно що зберігатись буде. Після деяких речей житло може стати непридатними
Роза в вазі
• 17 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
От ключове питання якраз ЯКЕ місто.
Прифронтове місто, тому, я розумію, що звичайні люди в тих умовах там жити не будуть
Роза в вазі
• 17 июля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Щоб доробити потрібні гроші, а в мене їх немає, тому як є
хутряна володарка• 17 июля 2023
Ответ дляПочемучечка
Якщо це Харків, я б зняла.
У меня есть много таких вариантов. Будете брать?
Зупка_цем• 17 июля 2023
Вы не узнаете пока не выставите объявление. Все очень индивидуально. Может кто-то заинтересуется. Я бы пробовала выставлять двумя объявлениями - жилой дом и нежилой фонд.
Почемучечка• 17 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Да, конечно. Если есть ссылка или контакты, то спасибо!