Самохвалова• 17 июля 2023
Яка квартира краще?
Звичайна двокімнатна 52 кв без гарного ремонту 1 - й поверх чи двоповерхова з мансардою 48 кв на останньому четвертому поверсі,але з гарним ремонтом?ціна однакова.
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
48 метров и двухэтажная?
А деньги на ремонт первой у вас есть?
Так,48 це двоповерхова,на першому кухня + гостинна з диванчиком та санвузол,на другому дві спальні.на ремонт коштів немає,і так все витягуєм максимально
Яичница с беконом• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
Это где сейчас строят такой квест?
Сонячний зайчик• 17 июля 2023
С ремонтом. Ремонт будет стоить сейчас очень дорого. Если там плитка, полы, жанры, которые мне нравятся, то только эту.
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Не та, что с мансардой. С мансардой 48 квадратов - это вообще как?
На першому кухня,на другому там де мансарда дві невеликі кімнати з гардеробною невеличкою
фрау Гітта• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
на втором ооочень нужен туалет. Правда, прям очень очень
Меряю линейкой• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
То есть две комнаты с гардеробной имеют общую площадь 24 квадрата? А если участь, что это мансарда, то полезной площади ещё меньше.
Щас ухожу• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
А на першому туалета немає?
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
А на першому туалета немає?
На першому є,на другому ні,і круті сходи(((
Деловитая• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
Це просто шпаківня якась,а не квартира.
Але скільки вас у сім´ї?
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Перший поверх це жесть
Це мене і зупиняє в цій квартирі,була б вона зоча б на другому.А чого саме жесть ?
Цвіпканя• 17 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Это где сейчас строят такой квест?
В Комфорт тауні, наприклад.
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ дляДеловитая
Це просто шпаківня якась,а не квартира.
Але скільки вас у сім´ї?
Троє,доньці 10
Невгамовна• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
це загальна зиусім усім 48? Що ж там з урахуванням сходів і мансарди залишилось?
Яичница с беконом• 17 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
В Комфорт тауні, наприклад.
Шлак этот комфорт таун с картонными стенами,спичечные коробки,только разноцветные.
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
Мансарда це і є другий поверх з 2 кімнатками
Деловитая• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
Троє,доньці 10
У моєї подруги трикімнатна така. 80 квадратних метрів і у мене трикімнатна 80 квадратних метрів тільки звичайна.
У неї ще на 1 поверсі + вітальня.
Мені у неї тісно. Реально не комфортно
У неї ще на 1 поверсі + вітальня.
Мені у неї тісно. Реально не комфортно
Щас ухожу• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
Автор а сходи яку площу займать в квартирі? І мансарда це мінус скільки ще квадратів? Тобто я так розумію там 52 кв. А 48 кв - мінус сходи - мансарда, і в туалет треба по сходам бігати.. чесно вибір такий собі шукайте далі.. це в Україні таке житло.
Щаслива Я• 17 июля 2023
Бо то все чути,хто говорить,хто ходить під вікнами.Якщо старий будинок(не новобудова) можлива пліснява і т д
Я живу на 4,то шкодую,що 8-9 не взяла.
Я ще сплю,вікна відчинені і я чую всі розмови,всі верески дітей,а ще як мамочка 10 хв кличе свого Михайлика,то я готова вицти і принести їй того Михайлика аби закрилася😂😂😂
Я живу на 4,то шкодую,що 8-9 не взяла.
Невгамовна• 17 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
але ж сходи забирають також простір... і мансарда теж забирає ’об´єм’. чи вам норм?
Деловитая• 17 июля 2023
А таун хаус не розглядали? Напевно краще того. Але вони повністю без ремонту. На це потрібно багато коштів
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Я живу на 4,то шкодую,що 8-9 не взяла.
В цій квартирі вікна не в двір виходять,то не чути буде криків,а от пліснява може бути
всемВсёИмного• 17 июля 2023
Ніяка. Перша на першому поверсі, друга замала для двох поверхів, якійсь вагончик вгору, а не квартира
Самохвалова
• 17 июля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Шукати третю.
Всі інші не потяну,пбо тільки однокімнатну звичайну(((