Позитивна• 17 июля 2023

Хто здає подобово або сезонно, запитання про постільну білизну

Дівчата, як часто міняєте на новий комплект? Якої цінової категорії покупаєте? Також цікавлять рушники. Білі, кольорові? Чим прете, якщо є серйозні плями? Зараз влітку взагалі всі рушники в жовтих плямах, швидше за все сонцезахисний крем, фіг його виведеш((.
Каркуша Клара• 17 июля 2023
1.5-2 тис
Рушники беж або сірі
Fresh_coconut• 17 июля 2023
Меняю как постельное цвет потеряло. Или порвалось до 1000грн. Полотенце обычно белые, серые, или цветные но однотонные
автор Позитивна • 17 июля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
1.5-2 тис
Рушники беж або сірі
Ви один комплект без заміни?
Каркуша Клара• 17 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Ви один комплект без заміни?
3 комплекти
Цибулька зла• 17 июля 2023
Щас вам расскажут
В секонде большинство покупает постель для сдачи.
автор Позитивна • 17 июля 2023
Ответ дляЦибулька зла
Щас вам расскажут
Що там брати в тому секонді? Мене ж нормальний стан цікавить.