Тишком_нишком• Изменено 17 июля 2023
Прізвища на -ов, -єв
Маю прізвище, яке закінчується на -ко. У чоловіка на -єв. З точки зору побудови карʼєри та побудови карʼєри можливих майбутніх дітей як ви вважаєте є різниця між прізвищем ****ко та ****єва
Upd:- єв за умовчанням вважається російським прізвищем начебто
Твоя космішна• 17 июля 2023
Ответ дляSeehund
Автор зрит в будущее.
Ну да, срочно всім змінити прізвища)
Донька подруги• 17 июля 2023
автор, я працедавець. з такими вавками в голові не беру. прізвище навіть не питаю
Донька подруги• 17 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
краще змінити на ий чи ич - шукайте ще
зараз в фаворі на - УЙ
Куратор дебошей• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
В мене на ´ль, от ніяк не допомогло, хоча мало!
у меня вообще ыт, и ы это единственная гласная в фамили 😅
Коварная Зая• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
а в мене на сь - зелене світло скрізь
Своего не предлагать• 17 июля 2023
Ответ дляТвоя космішна
Ви серьезно? Ніякої різниці! Це капець
Чому це? Якщо то Гамненко та Астафьєва, то думаю різниця є.
ДА да да• 17 июля 2023
якщо у дітей розумові здібності від мами, то шансів побудувати хорошу кар´єру не дуже багато
Некомильфо• 17 июля 2023
Карьеры?)))) а Вы своим детям не прогнозируете никакого наличия ума и талантов, что рассчитываете на фамилию?) Ору
Хвець-тець• 17 июля 2023
:- єв за умовчанням вважається російським прізвищем начебто, еще болгарским, татарским , казахским и еще куча всего каковским
ФруктЕщеТот• 17 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
краще змінити на ий чи ич - шукайте ще
Окончания -берг, -айн, -ман, -штейн тоже подойдут
Весела моль• 17 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Йой, мені щось зовсім непристойне в голову прийшло.
Хочу барабульки• 17 июля 2023
Когда уже носы мерить будут? У меня щирый украинский, картошкой
Коварная Зая• 17 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
ой, то ви вже забагато хочете
ФруктЕщеТот• 17 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
ой, то ви вже забагато хочете
Просто предлагаю автору)))
Ухахайкина• 17 июля 2023
Лежу в лікарні. На сусідньому ліжку жінка з прізвищем Попова яка має проблему з гемороєм. Оце збіг , да?
Хочу барабульки• 17 июля 2023
Ответ дляУхахайкина
Вы думаете она ПОпова, а не ПопОва
Не будь КакСвета• 17 июля 2023
так, українці вже починають їсти тих, у кого рос. прізвища - так і подайте на своєму сру-тіві. скоро вже вийде книга з рецептами.