Тишком_нишком• Изменено 17 июля 2023
Прізвища на -ов, -єв
Маю прізвище, яке закінчується на -ко. У чоловіка на -єв. З точки зору побудови карʼєри та побудови карʼєри можливих майбутніх дітей як ви вважаєте є різниця між прізвищем ****ко та ****єва
Upd:- єв за умовчанням вважається російським прізвищем начебто
МатьЧасть• 17 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Окончания -берг, -айн, -ман, -штейн тоже подойдут
гыгы тоже хотела написать))) ото у людей заморочки)
И.О. человека• 17 июля 2023
Лучше взять псевдоним без фамилии - Мадонна, Принц и тд. На всякий случай. В любой стране при любой власти не докопаются.
ФруктЕщеТот• 17 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Я - єва, предки с кавказа... Фамилия от туда.
Дочку назовите Ева, будет - Ева ...ева (ваша фамилия)
Пушап Мі мі• 17 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Мне одного сына достаточно 😁 но фантазия у вас супер)