Форточка• 17 июля 2023

з Вашого досвіду: бад "гіалуронова кислота" допомагає підтримувати шкіру?

Зараз тимчасово за кордоном, де нема можливсті піти до косметолога.
Тож намагаюся якось підтримувати шкіру у норм.стані. Вік як раз такий, що особливо важливо не запускати - 39років. Звісно, без косметолога нічого не омолодиш, але хоча б не прогресувало старіння. Бо не виключено, що до косметолога аж у наступному році попаду, коли повернуся в Україну.

Креми, харчування, помірна фіз.навантаження, деякі добавки типа віт Д(на сонці мало буваю), омега 3, магній приймаю. іноді пробувала колаген. Купила мікротоки також - вау ефекту нема, але роблю з вірою, що хоч підтримає шкіру на тому що є.
зайшла на айхерб - бачу що є окремо капсули гілуронки. Але на айхербі часто неправдиві відгуки. А там як раз оті пігулки з гіалуронкою нахвалюють.
tarveldy• 17 июля 2023
Спф 50, це найкраще моє відкриття, але кожен день почистити зуби
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
до чого тут спф? якщо я на сонці мало буваю, і завжди у капелюсі чи кепці.
Прикуси Язика• 17 июля 2023
пила для колена + коллаген еще пила тогда же. нууууу, кажется c кожей ничего не стало прям заметно лучше. как и с коленом
Снегурочко• 17 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Тоже пила для суставов, и в дальнейшем буду пить курсами, утешаю себя мыслью, что там коллаген и гиалуроновая кислота, ну как бы заодно 😄
Шкварочка• 17 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Да, тоже для колена врач назначала, типа должно поддерживать.
Для лица мне косметолог сказала, что фигня, не работает оно
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляШкварочка
а що з добавок працює по словам того косметолога?
Барабасиха• 17 июля 2023
Как журналист, пишущий Бьюти, Вам говорю: Ніт)
Зайканалужайке• 17 июля 2023
На кожу никак не влияет,но косточки пальцев хрустеть перестали,месяца через 2
Дякую_аж_підскакую• 17 июля 2023
Она чем-то существенно отличается от супов, холодца, желатина?
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
А от спробуйте, я серйозно. По вашій темі, пила капсули, мазала ну таке... А от щоденне використання спф дало такий ефект що я очам не вірю , інший догляд не міняла
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
а де саме пишете? яку саме пробували? з чих слів знате цю інфу про неефективність?
Та легко!• 17 июля 2023
Магний, цинк, Д3 участвуют в биосинтезе калогена. Не думаю. что через кожу вы как то исправите ситуацию. Максимум временное увлажнение. Длительного эффекта я на себе не ощутила. Через желудок эффективнее.
Та легко!• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
СПФ использовали для выхода на улицу? Прогулки на свежем воздухе способствуют насыщению организма кислородом, а это ускоренный обмен веществ. Больше гулять на свеем воздухе, не нервничать можно и без СПФ.
Та легко!• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Если бы капсулы не пили, то такого результата бы не получили. Кислород как катализатор тех химических реакций в которых участвовали ваши капсулы. Минералы с накопительным эффектом. Они работают не сразу.
Снегурочко• 17 июля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Концентрацией. Бочку холодца в день Вы вряд ли съедите.
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляТа легко!
Я їх чесно місяць пила, це було ще у карантин , ну не знаю
Та легко!• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Может Д3 не хватало дл синтеза коллагена.. Пришло лето. Вы вышли на солнце (от которого прятались солнечными фильтрами), получили дозу витамина и вот результат.
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляТа легко!
Та я не цього року пила, а ще у 20, десь квітень -травень, а спф почала активно користуватися цієї весни, от так щоб кожен день, і ефект мене приголомшив
Та легко!• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Да я поняла. все что вы пили вам не нужно было, кроме Д3.
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляТа легко!
Морковна• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А як ви ходите з білим обличчям від спф? Усі що пробувала ну страшне. Біла замазка.
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляМорковна
Ні, мені колись косметолог напарила крем спф і виявилось що він ідеальний для мене , але для мене, тут я розумію що все індивідуально
Аль де Барановна• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Який саме ефект?
Аль де Барановна• 17 июля 2023
Ответ дляМорковна
Это физические фильтры белая замазка. Хииоческие фильтры могут быть в форме легких флюидов и гелей.
МаксХмара• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
Одно другому не помеха. Спф вашу кожу хоть в шляпе, хоть в кепке сохранит дольше. Фотостарение никто не отменял. И даже окна имеют свойство пропускать УФ
МаксХмара• 17 июля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Холодец и желатин то коллаген. Но тоже нужное организму. Так что ешьте. Но гиалуроновая чуть сбоку
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
до чого у цій темі обговорення спф???? я користуюся, звісно. але нащо в темі срач не по темі розганять?!
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Який саме ефект?
Зникла пляма, така некрасива випукла, шкіра чиста, така наче я кожного місяця ходу до косметолога а не раз на рік )))
МаксХмара• 17 июля 2023
Ответ дляМорковна
Есть на разных фильтрах. Есть белесые, есть вполне нормальные. Есть даже с тоном под кожу)) косметология на месте не стоит
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
Бо ми дівчатка і це советчіца )))