Форточка• 17 июля 2023

з Вашого досвіду: бад "гіалуронова кислота" допомагає підтримувати шкіру?

Зараз тимчасово за кордоном, де нема можливсті піти до косметолога.
Тож намагаюся якось підтримувати шкіру у норм.стані. Вік як раз такий, що особливо важливо не запускати - 39років. Звісно, без косметолога нічого не омолодиш, але хоча б не прогресувало старіння. Бо не виключено, що до косметолога аж у наступному році попаду, коли повернуся в Україну.

Креми, харчування, помірна фіз.навантаження, деякі добавки типа віт Д(на сонці мало буваю), омега 3, магній приймаю. іноді пробувала колаген. Купила мікротоки також - вау ефекту нема, але роблю з вірою, що хоч підтримає шкіру на тому що є.
зайшла на айхерб - бачу що є окремо капсули гілуронки. Але на айхербі часто неправдиві відгуки. А там як раз оті пігулки з гіалуронкою нахвалюють.
МаксХмара• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
до чого у цій темі обговорення спф???? я користуюся, звісно. але нащо в темі срач не по темі розганять?!
Где срач? Ваша цель кожу удержать в нормальном состоянии. Вот удержать ее можно комплексно. Вы бы прислушивались и не нервничали
МаксХмара• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Бо ми дівчатка і це советчіца )))
Да потому что кожу держат и внутрь и снаружи. А не таблетку кинул и все. Молодуха
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляМорковна
А як ви ходите з білим обличчям від спф? Усі що пробувала ну страшне. Біла замазка.
чому? мені чудово оцей подобається - ніякої замазки. ще й легкий макіяж поверх якщо треба норм лягає.
пори не забиває, навіть коли була схильність до акне
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Бо ми дівчатка і це советчіца )))
я там вще кинула свій спф - мені отой еуцерін 50 якось круглий рік норм вже 5й рік. і по ціні і по відчуттям.. щось нове трохи боюся, бо шкіра і не жирна ніби, але раптом що не те - прищ. а цей норм
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Есть на разных фильтрах. Есть белесые, есть вполне нормальные. Есть даже с тоном под кожу)) косметология на месте не стоит
також дивує, що ще хтось вірить що спф обовязково білесий)

але от останнім часом як раз про оті білесі й кажуть що вони більш токсичні.. ну це для тих хто сильно переймається що косметика токсична
Морковна• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
Не пробувала оцей. В основному корейські. Я мабуть в них не шарю ще.
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Зникла пляма, така некрасива випукла, шкіра чиста, така наче я кожного місяця ходу до косметолога а не раз на рік )))
від самого спф хіба зникла? просто нова не появилася. а от якщо ви у косметолога часто, то то мабуть його заслуга що зникла.

ну і нібито якщо з гормонами якісь проблеми, чи всякі діфіцити в організмі, то пігментація як скажена чіпляється.. в мене у 33 був лоб дуже з пігментацією, коли і всякі дефіцити були і коли мастопатія виражену симптоматику мала..
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
я вже нижче написала що з спф вже 6 років постійно)
Totta• 17 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Это физические фильтры белая замазка. Хииоческие фильтры могут быть в форме легких флюидов и гелей.
Ну я в них мало пока понимаю. Надо вникать. Спс
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляМорковна
я корейської косметики боюся((( багато хваленого пробувала - від усього прищило і т д..

хоча може якщо дорогі корейськи марки пробувала, то було б інакше
Аль де Барановна• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка

Моей дочке-подростку врач дерматолог назначила именно корейские легкие флюиды с СПФ: Benton или Cueracle. Они по фильтрам сейчас впереди планеты всей
Морковна• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка

Та ще багато підробок китайських буває. Там багато гліцерину у корейців. Комусь може не підійти. А по темі теж пила пігулки з кислотою. Різниці на шкірі не бачила. Може потрібно довго і нудно їх пити.
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка

Ні, я з тією плямою багато років дерматолог не радила з нею щось робити, аби не росла, косметолог (має медичну освіту дерматолога) теж її не чіпала , а я з подивом помітила через два місяці користування що вона сходить, зараз і сліда нема
Навіть тему тоді створювала, дівчата пояснювали , але я вже не пам´ятаю
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка

Є корейські для європейок (от мені вони зовсім ні) а є корейські для азіаток, але абсолютно все треба пробувати, бо реакція може бути неприємна
МаксХмара• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
Ну, ок. Но тема же про красоту. Не даст вам гиалуронка в капсулах вау. Если вы хотите по теме. Не слопают суставы. Что важно очень тоже. Хотите увлажнение. Вода, витамины, еда нормальная. Рыбка красная. Косметика хорошая. Но волшебной капсулы кислоты. Увы.
МаксХмара• 17 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
У меня второй сейчас. Вполне. Для меня не хуже гидропептида. От которого у меня маска была на лице и блеск постоянно. В жару я и этот пудрой немного прибиваю. Но слегка
Грамотний хвіст• 17 июля 2023
А які у Вас мікротоки?
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
отож і кажу, що із зміною харчування, сезону, стресового навантаження, гормонального фона вона сама також могла піти
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
За 9 років не пішла, а тут раптом пішла? Ну може і так
ТаПрямТам• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А от спробуйте, я серйозно. По вашій темі, пила капсули, мазала ну таке... А от щоденне використання спф дало такий ефект що я очам не вірю , інший догляд не міняла
Який саме крем з спф Вас так вразив?
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Який саме крем з спф Вас так вразив?
Корейський, біла коробка помаранчеве сонечко
Дякую_аж_підскакую• 17 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Холодец и желатин то коллаген. Но тоже нужное организму. Так что ешьте. Но гиалуроновая чуть сбоку
Точно, я перепутала
Дякую_аж_підскакую• 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
А я купила нивею с спф 50, а для тела биокон. Эффект классный, жаль, мне часто лень его использовать. Прошлым летом от солнца были желтые ’усы’
автор Форточка • 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
а можна фото чи хоч лінк, назву повну?