Не против• 17 июля 2023
сміливі жінки (чи дівчата?) 38-40, кидайте сюди свої фотки обличчя
цікаво як хто по фото виглядає.
Бо хтось відчуває, що явно постарів, а хтось ще прекрасно підтримує молодість.
Якщо якісь процедури робити, поділіться які
Свою фотку я викладати не буду.
Але знаю, що тут обовʼзково будуть сміливі, хто покажеться
Свою фотку я викладати не буду.
Клептоманка• 17 июля 2023
Ответ дляМиззери
40 в октябре , спасибо)
Чудово. От дійсно чудово виглядаєте!
Галябалована• 17 июля 2023
Ответ дляolgabaluta
Благодарю Вас, но там дама настолько… своеобразная, что на нее просто не стоит обращать внимание 🤗!
Та это Манька , ясно .
Достала уже всех
olgabaluta• 17 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я не вмію з фільтрами працювати, це так освітлення лягло😂
Похожи на француженку!
Галябалована• 17 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Тут естественно .
Только улыбайтесь же )
Файна дівка• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вы быстрая) я долго сушу. Если без фена
Сушку я в те пол-часа не учитывала. Сохнут ещё минут 25-30 примерно после снятия полотенца)
olgabaluta• 17 июля 2023
Ответ дляГалябалована
Та это Манька , ясно .
Достала уже всех
Да, заняла собой всю Советчицу, хочется уже других девочек почитать!
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляМиззери
Вот вам прямо сейчас за роботом
Красива ! Тільки волосся ( зачіска ) трохи втомилась
Невидимка Майя• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
На 38 і виглядаю
Мой любимый типаж
В Инь Янь была девушка с похожей внешностью.
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
А скільки вам? Вивиглядаєте молодшою ніж 38, навіть 37 б не дала.
А я думала, десь 42. У всіх різний погляд на вік
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ну реально же свисток
Вы свистков что ли не видели? Норм губы
olgabaluta• 17 июля 2023
Ответ дляМиззери
Я не люблю такие носы 🤣 мне с горбинкой нравятся а не круглые , может когда-то на ринопластику откажусь а может нет)
Я - за индивидуальность!
Доктор Варвар• 17 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
та ні, віку вони їй не додали.
Що там уже додавати.
Але в цілому вигляд погіршився, хоча все інше на обличчі виглядає краще.
У мене тут запитання виникло. Коли починаєш надувати губи, це є якийсь момент коли вже не можеш спинитися, чи у зв´язку із здуванням, розсмоктуванням чи що там відбувається утворюються якісь зморшки, які виправити можна лише вливанням більшого об´єму? Просто не можу зрозуміти для чого аж настільки розквашувати. Пару років Віка показувала себе, щоб дразнити нас, і все ок було, дійсно завидки брали, і от сьогодні - на тобі маєш.
Все рівно беруть, але уже більше смішочки, завидки уже як після смак та й те віддалений, бо згадуєш як було.
Що там уже додавати.
Ого накатали , про мене , хоч і не мені 🤣 це все за 0,5 мл в губах ? Чесно ?🤣 ви прикольна , але я вас взнала 😀
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Мой любимый типаж
Дякую . А як її глянути
Просто цікаво
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
На 38 і виглядаю
Ні, молодше. Хоча на лобі є заломи.
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляфрау Гітта
39 з половиною, в 45 буду ще краща
Але обличчя обрізала, вдруг хто впізнає
Але там все гуд
Але обличчя обрізала, вдруг хто впізнає
Але там все гуд
Круто !
Галябалована• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ні, молодше. Хоча на лобі є заломи.
Такие и в 25 бывают
У подруги в 25 такие морщины на лбу были , , что не у всех в 45 есть
От мимики зависит
olgabaluta• 17 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Дякую 😉
Кстати, мне очень нравится, что француженки - натуральные, без тюннинга, при этом, утонченные. Немки тоже очень интересные попадаются. И прекрасно живут без губ/ресниц и прочего!
Кокосиха• 17 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
отож) а Вике то больше.. поэтому и смешено стало ,что губы ей прибавили возраст, по вашему...
Больше 45?😳 реально?
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляПоумничка
Добряче за 40, кидайте помідори, можна з базиліком та часником, від бокальчика сухенького теж не відмовлюсь.
Прикольна !
marydgayne• 17 июля 2023
Ответ дляКокосиха
Больше 45?😳 реально?
да) Вика написала свой возраст. листайте дальше
Галябалована• 17 июля 2023
Ответ дляКокосиха
Больше 45?😳 реально?
Да, Вика капец красотка )
В хорошем смысле конечно
Кокосиха• 17 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
Я в шоке. Я знала, что ей 40+, но 45+, жестььь
Вика, если вы читаете, мой вам поклон. Выглядите супер