Не против• 17 июля 2023

сміливі жінки (чи дівчата?) 38-40, кидайте сюди свої фотки обличчя

цікаво як хто по фото виглядає.
Бо хтось відчуває, що явно постарів, а хтось ще прекрасно підтримує молодість.
Якщо якісь процедури робити, поділіться які

Свою фотку я викладати не буду.
Але знаю, що тут обовʼзково будуть сміливі, хто покажеться
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ни в коем случае. И резко не худейте. Придерживайтесь своих данных. Лучшгее враг хорошего. Юлия Паршута (певица) сильно похудела, что то с бровями, мейком эксперементировала и как осунулась. У вас внешность такого рода как Робби Вильямс говорил о Синди Кроуфорд : ’ не бесит даже, когда в спортивных штанах’.
Ой, я не худа
Я 63 кг
На худих дивлюсь з “придиханієм”
Не судьба мені

Кондуктор автобуса• 17 июля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
О, это хорошее качество, не давать на себе ездить)
При этом оставаться доброй😉
Ой, це дуже важко поєднувати, балансувати, нещодавно із сусідкою була ситуація.
Невидимка Майя• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
Ой, я не худа
Я 63 кг
На худих дивлюсь з “придиханієм”
Не судьба мені
А рост?
Доктор Варвар• 17 июля 2023
Ответ дляГалябалована
Вы же уехали из Киеве из-за этого , не помогло ?(
Я катаюсь туда сюда и постоянно попадаю под все обстрелы ( так что не успеваю восстановиться .
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Покажіть свої
Ну хіба що тільки губи. І нащо вам? Всім мають подобатись наколоті і правду сказати не можна, якщо не подобаються?
Додекаэдр• 17 июля 2023
Я не буду выставлять фото.
Раз выставила , так и сельская внешность у меня и кофта ужасная и о, боже, что у меня с челкой!
За время войны постарела, осунулась, на фото ужасно выгляжу.
Весняний Марафон• 17 июля 2023
Ответ дляmarata
Ну давайте, виставлю хоч раз 😂 Фільтрів нема, перед нарадою вії підфарбувала )))
Скажите пожалуйста чем окрашены волосы?
Весняний Марафон• 17 июля 2023
Ответ дляфрау Гітта
39 з половиною, в 45 буду ще краща
Але обличчя обрізала, вдруг хто впізнає
Але там все гуд
Офигенно !
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Дякую, овал пливе, ще 2 роки тому була, як дівчинка.
2 года тому мы жили и не думали о том, что сейчас происходит. Но выглядите неплохо. Покрасить волосы. Выспаться. Почему-то кажется, что надо отдых и сон вам

Шалена невинність• 17 июля 2023
Ответ дляЖенщинас
А нехай), повна відсутність макіяжа, зачіски і навіть фарбування пів року) уколів і улучшайзінгів немає, а 45 рочків вже є😂. Тіки встала із-за компа
Дуже гарно виглядаєте
Області пітьми• 17 июля 2023
Ответ дляфрау Гітта
39 з половиною, в 45 буду ще краща
Але обличчя обрізала, вдруг хто впізнає
Але там все гуд
хорошая работа над собой, мне нравится. Сама иду постепенно к этому. Тоже 39.
Кондуктор автобуса• 17 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я, 41. Ой, забула що це фото до перукаря, вже краще). Але лаванда все одно краще виглядає 😂
Ви гарна, а от лаванду перетримали трішки, буде сипатися.
Шалена невинність• 17 июля 2023
Ответ дляolgabaluta
Как минимум, Вам нужно сменить стиль одежды.
Впевнені в собі на цьому не завжди зациклені
Стрекозей• 17 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
И я и я 🤣
А каким тональным средством пользуюетесь?
Джонсонюк• 17 июля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Дякую. Я думала, що так і треба, щоб квіти облетіли, а потім зрізати... Почитаю, як правильно 😉
Полюю на дрони• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
На смак і колір, ну ви знаєте …
Вашого схвалення я не просила, у вас якась нездорова агресія …
Мабудь через «задоволення» собою
Кондуктор автобуса• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Трішки є, виспишся тут.
Області пітьми• 17 июля 2023
Ответ дляПоумничка
Добряче за 40, кидайте помідори, можна з базиліком та часником, від бокальчика сухенького теж не відмовлюсь.
Вы очень позитивная и жизнерадостная, зажигалочка! Всегда полна идей!
Бджолина королева• 17 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Скажите пожалуйста чем окрашены волосы?
Іноа 5.17

Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я не вмію з фільтрами працювати, це так освітлення лягло😂
Ось для мене ви не зрозуміла. І гарна і ні одночасно. Але ви не зла людина, то більш склоняюся до того, що ви приємна
Kusalochka• 17 июля 2023
Ответ дляМиззери
Вот вам прямо сейчас за роботом
😻
Області пітьми• 17 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
фото
ще молода, Вам сюди рано
Я погнала• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Удалено администрацией...
Файна дівка• 17 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
ще молода, Вам сюди рано
У лютому буде 38 🤷🏼‍♀️
БеллаДонна• 17 июля 2023
Ответ дляГалябалована
Аня ?)
Нет
Області пітьми• 17 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
У лютому буде 38 🤷🏼‍♀️
ото як буде, приходьте))
Весняний Марафон• 17 июля 2023
Ответ дляБджолина королева
Іноа 5.17
Спасибо!
Файна дівка• 17 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
ото як буде, приходьте))
😁👌🏻
AnnaOst• 17 июля 2023
Ответ дляmarata
Вогонь! Яскрава і харизматична. Тільки не коліть нічого в таке обличчя, бо втратите всю індивідуальність
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Удалено администрацией...