Не против• 17 июля 2023

сміливі жінки (чи дівчата?) 38-40, кидайте сюди свої фотки обличчя

цікаво як хто по фото виглядає.
Бо хтось відчуває, що явно постарів, а хтось ще прекрасно підтримує молодість.
Якщо якісь процедури робити, поділіться які

Свою фотку я викладати не буду.
Але знаю, що тут обовʼзково будуть сміливі, хто покажеться
Доктор Варвар• 17 июля 2023
Ответ дляСтрекозей
А каким тональным средством пользуюетесь?
Армани дизайн лифт

Я погнала• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Удалено администрацией...
Про окуляри, то не Ваше діло.
Ви вдягаєте коли в дзеркало дивитесь?
Все буде Україна• 17 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
фото
Якщо свій колір, то круто. По фото наче фарбоване
У мене подруга дитинства теж мала довге світле волосся. Так всі перукарі запитували, як такий колір, що за фарба. Ніхто не вірив, що своє.
А вона дійсно не фарбувала. Від природи такий колір
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Про окуляри, то не Ваше діло.
Ви вдягаєте коли в дзеркало дивитесь?
Удалено администрацией...
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А рост?
168 зріст, вага 63,
На фото виглядаю сносно
Якщо норм фотограф, яка підліток, вона якось присідає 🙈 коли фоткає
Стрекозей• 17 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Армани дизайн лифт
Прекрасно кожа выглядит. Он светоотражающий или вы нанесли поверх него какой то шиммер? Номер -самый светлый?
Доктор Варвар• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
168 зріст, вага 63,
На фото виглядаю сносно
Офигенное фото ❤️
marydgayne• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
168 зріст, вага 63,
На фото виглядаю сносно
ну.. на фото не больше 55 кг при вашем росте смотритесь
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
168 зріст, вага 63,
На фото виглядаю сносно
Але ж у вас гарна фігура, ніде нічо не випирає, то нащо то придиханіє на худих?

AnnaOst• 17 июля 2023
Мені скоро 41 і єдина бьюті процедура про яку я мрію це виспатися)
Джонсонюк• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ось для мене ви не зрозуміла. І гарна і ні одночасно. Але ви не зла людина, то більш склоняюся до того, що ви приємна
Я постійно дуже сконцентрована, навіть не можу розслабитися останнім часом, тому і виглядаю більш жорстко. А так я сама доброта і дуже емпатична, настільки, що аж лишнє іноді.
Ruovet• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
І знову ці губи
Ещё и делают их куриной попкой (
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляRuovet
Ещё и делают их куриной попкой (
Думають, що то гарно і сексуально. Всі з надутими губами так роблять
Я погнала• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Удалено администрацией...
Жіночка, досить всі свої недоліки іншим приписувати.
Доктор Варвар• 17 июля 2023
Ответ дляСтрекозей
Он обычный тональный , 30 тон , но вполне жидковат и дает увлажненность , я с ним никакими кремами не пользуюсь. Шиммерами не пользуюсь вообще и хайлатерами тоже . Это такой еще дополнительное свечение от лосьона холи ленд.
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Бо, є моменти
Але, я люблю смачно поїсти
А життя - одне
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Відчепіться від мене. Чому я не можу сказати, що негарно, якщо для мене негарно. Не хтять критики, то хай фото не виставляють. Буду казати і надалі, що мені до вподоби, що ні
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Дитина мала ?
Ruovet• 17 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
поделюсь. между фото разница в 2 года... )) даже не представляю ,как наверстать все теперь.
Овал ну прямо очень хороший

Аноним_• 17 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
И я и я 🤣
Самая красивая советчица уже много- много лет!!!!! Вообще не меняетесь🔥
olgabaluta• 17 июля 2023
Ответ дляШалена невинність
Впевнені в собі на цьому не завжди зациклені
Я не предлагала на этом зацикливаться.
marydgayne• 17 июля 2023
Ответ дляRuovet
Овал ну прямо очень хороший
спасибо) надеюсь он еще подержится
Я погнала• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
А чого ж самі так на критику реагуєте? Вам далеко до ідеалу та й до тих дівчат, яких Ви тут ’обгадили’.
Баба_Воля• 17 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Я не виставляла фото, щоб ви щось казали про мене, то ви самі додумуєте. А коли створювала теми, до до критики я спокійно ставлюся, тому що не можу подобатися чи не подобатися всім. А ось ви чомусь вирішили, що якщо вам до вподоби хтось чи маєте якусь думку, то ваша є істиною, а чужа ні. Хваліть собі кого хочете, якщо вам до вподоби, а не ставте зауваження людині з іншою думкою
Галябалована• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
168 зріст, вага 63,
На фото виглядаю сносно
Волосы ещё многое решают .
Даже очень красивые женщины с плохими волосами , сразу не фонтан .
Волосы у вас шик !
AnnaOst• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
Дитина мала ?
Ага. Я останній раз нормально виспалася здається ще до війни . А потім стрес, чужі ліжка, потім великий живіт, потім мала дитина. Але думаю ще пів року і висплюсь таки)
Галябалована• 17 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Вы такая замученная , странно , вы же заграницей .
Почему не высыпаетесь ?
Галябалована• 17 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Та ладно
У Вики классные губы
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Ответ дляМанка Я
168 зріст, вага 63,
На фото виглядаю сносно
Класс фото. И то. И это. Фотограф ваш отработал))
Манка Я• 17 июля 2023
Ответ дляГалябалована
Волосы ещё многое решают .
Волосы у вас шик !
Ви би їх бачили два роки тому 🙈соромно показувати
До речі, зіпсувала сама собі по салонах, фарбування, кератин і подібне.
Зараз без салонів - натурал
Але, важливий момент, в мене не має сивого ( поки що )
А експерименти були від вільного часу і грошей