ГоловнаЯ• 17 июля 2023
Терпіти не можу котів, але їм як медом помазано в мене
Я не можу пояснити неприхильність до цих тварин, але вона звідкись є.
Не хочу категорично кота. І все б нічого, але таке враження, що всі коти вулиці транзитом ходять повз мій двір і сруть тут. Це до смішного доходить. Є 3 зони де вони оишають кучі. Я дуже брезглива, поки приберу, то обригаюсь. Наразувала 8 різних котів, які валяються на моїй качелі, подушках, диванчиках, стільчиках.
І скрізь ця ШЕРСТЬ і мітки їїніх сциків вонючих. Я ненавиджу цей запах котів і їхніх міток. Весною ще під вікнами влаштовували свої концерти і тягали кішок.
Завела собаку, так вони в нього по голові ходять, сплять в його будці, не реагують на гавкіт від слова зовсім. Сидять на стільцях і вальяжно хвостом махають і собака грається хвостами.
В мене вже бажання відстрілювати їх. Стоптали грядки, прямо дороги поробили з кожного кутка вилазять і йдуть кудись
Ласковая_львица• 17 июля 2023
Котов люблю. Но если бы он был свой. А так почти аналогично. Каждый раз новый во дворе гуляет. Гоняю.
КаРаКаТиЦа• 17 июля 2023
Да прям - вытоптали грядки ... Можно подумать , у вас там слоны ходят .
Большой секретик• 17 июля 2023
Коти вважають цю територію своєю, і в чомусь вони праві. Планета в нас одна, і права серти під кущами теж однакові, мусимо терпіти одне одного)
Сарафанное радио• 17 июля 2023
Автор
Я така ж
і я це інколи роблю
Коли лізе в хату на стіл і їсть на столі (((
Я така ж
і я це інколи роблю
Знаю бакси• 17 июля 2023
Оберіть одного, годуйте і виховуйте. Він всіх інших швидко спровадить зі своєї території