Люблю Украину• 17 июля 2023

Дівчата, я псую чоловіків грошима.. що робити?(((

Ситуація жах, я намагаюсь скрізь заплатити.. магазин чи послуги … при коханому чоловікові
І я розумію , що моє лібідо падає, скоро не захочу його, є досвід в попередньому шлюбі де я заробляла в 3 рази більше за чоловіка.
Що робити? Як закрити свій гаманець і не пропонувати заплатити?(((
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Поможіть…((((( бо мене це вбиває, звикла заробляти і платити за все сама. Але кохаю його..
Горня капучіно• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Добре, виручу вас. Скидайте всі гроші мені і ходіть з пустою картою і гаманцем
Отчебучкина• 17 июля 2023
Найдіть собі нормального мужика, до психолога сходіть
Идеальная оптимистка• 17 июля 2023
Вас просять платити? Чи чоловік стоїть поруч з вами і дивиться у стелю?
Не платіть зайве. От і все
Латвийские_Номера• 17 июля 2023
А навіщо ви це робите? І чому падає лібідо?
Само_достаточная• 17 июля 2023
А він не заробляє?
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляГорня капучіно
😂😂😂
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
В плані нормального ? Поясніть?
Сокодавка ще та• 17 июля 2023
Ну вы даете… с таким подходом так и найдете сете Альфонса и будете всю жизнь тянуть, а она за ваши деньги гулять будет и делать подарки тем, кто умеет их принимать
Неместная Я• 17 июля 2023
Вы покупаете его любовь, вот и все. К психологу.
Красный Смех• 17 июля 2023
А ’папсую’ - шо се таке?
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Не платіть зайве. От і все
Наприклад: я кажу що хочу те і те… ідемо в маг - я купую. Тут преса сказати що він теж купує але останнім часом я..((
Vera83• 17 июля 2023
Так я не поняла, что Ваш мужчина делает в момент, когда Вы достаете кошелек? Я так понимаю, что облегченно вздыхает, если позволяет Вам платить
Красный Смех• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Начните покупать ему дорогое, что вам не вполне по карману, водите его в места подороже. Всё просто.
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
Я боялась це почути..але на початку відносин він все купував(
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
А він не заробляє?
Заробляє, але в три рази меньше мене. Я люблю гроші і також люблю себе побалувати. В ресторани він мене не водить((((
Анонимус Я• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Сколько вы вместе?
Он может обеспечить вас желаемым?
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
А ’папсую’ - шо се таке?
Порчу…, на початку відносин він за все платив, але останнім часом я купляю… я розумію що це шлях в нікуди, вже відчуваю
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляVera83
Це було разів 2-3 , але я розумію що це жах(((
Для нього принизливо ….
Справа в тому що я люблю вишукану їжу іноді..
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Сколько вы вместе?
Он может обеспечить вас желаемым?
Півроку
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
😂😂😂, чудова ідея щоб його кинути, але я вже закохалась
Анонимус Я• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Для нього принизливо ….
Зп 30/10 или 100/35?
ГугелП@лАмался• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Готова стать вашим ´чолов1ком’)
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Зп 30/10 или 100/35?
Я точно не знаю 90/15-20
Анонимус Я• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Я точно не знаю 90/15-20
Это даже не в три раза. 4-5.
Малая Налегке• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Автор, вам реально нічим зайнятися,,
На пустому місці проблему роздути.
Якщо то чоловік, а не коханець - то яка нафіг різниця з чийого гаманця оплачується будь що.

В нас давно є спільний рахунок, сімейний, - все що для дому, продукти, для авто, і тд - оплачується з нього, і яка різниця хто саме карту до оплати дістав на касі? Зручно ше й тим, що до нього кредитна лінія з бонусами всякими. Я собі забаганки можу купити, чи чоловік собі.

пс: уточнення, живем не в Україні, то ж подібне тут вряд чи хтось зрозуміє. Але то є нормою у всьому світі, у всіх країнах .
Само_достаточная• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Я точно не знаю 90/15-20
Ну 15-20 реально смешно для мужчины
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Готова стать вашим ´чолов1ком’)
Я б не проти, якщо вмієте смачно готувати, робити масаж і доводити до оргазму і маєте член)
автор Люблю Украину • 17 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Автор, вам реально нічим зайнятися,,
На пустому місці проблему роздути.

Ми не одружені, в нас обох є діти від попередніх шлюбів, складно..
ГугелП@лАмался• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Готую смачно
Массаж делаю
До оргазма довожу
Член с собой возьму))