Люблю Украину• 17 июля 2023
Дівчата, я псую чоловіків грошима.. що робити?(((
Ситуація жах, я намагаюсь скрізь заплатити.. магазин чи послуги … при коханому чоловікові
І я розумію , що моє лібідо падає, скоро не захочу його, є досвід в попередньому шлюбі де я заробляла в 3 рази більше за чоловіка.
Що робити? Як закрити свій гаманець і не пропонувати заплатити?(((
Зубожиння• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Я довго такого шукала, дуже довго… в сексі мало хто може мене задовольнити
Різні ж бувають родини. В моїх дідуся з бабусею, він заробляв дуже мало, працював в школі викладачем, а бабуся без вищої освіти працювала бухгалтером весь час і торгувала постійно до того ж. Заробляла завжди більше. І прожили життя. Бабуся ще мені вперше відкрила банківський рахунок і поклала туди тисячу долларів, ще коли я була студенткою. Просто вміла заробляти, а дідусь ні. Але був прекрасним педагогом і я його дуже любила за добре серце. Вважаю, що кожному своє.
Не стесняюсь• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
От і я думала що я одна така дуринда))) мама так виховала … чи я вродилась така … не знаю
То значить нас двоє на увесь білий світ. Бо тут всіх інших порадниць чоловіки-ацтішники забезпечують. Нас вони не зрозуміють.
Красный Смех• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
😂😂😂, чудова ідея щоб його кинути, але я вже закохалась
Да нет, вы просто перестанете кошелек доставать, все равно там не будет нужной суммы.
Княгиня пітьми• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Я точно не знаю 90/15-20
Ну, виділяєте зі свого боку стільки ж - це на вас. А інше - то на себе/в заначку.
Відкриваєте гаманець по черзі.
Якщо вчора платили ви, сьогодні ви гаманець не пропонуєте. Закінчився ліміт - все.
Ваші спільні трати стануть співвідносними.
Ви ж не родина, розважатися разом з загального бюджету.
Відкриваєте гаманець по черзі.
Давно без алко• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ми не одружені, в нас обох є діти від попередніх шлюбів, складно..
Чем может зацепить женщину алиментщик нищеброд? У него член большой и толстый?
Княгиня пітьми• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Намагався б заробити більше, він може..
Не знаю що його стримує
Жінка з гаманцем )
Свій варік• 17 июля 2023
Всё очень просто. Если у вас из-за того, что оплачивает не он, а вы, падает либидо. И вы продолжаете платить, делая этот выбор осознано, значит вы хотите с ним расстаться. Почему? Возможно, вы боитесь, что он вас бросит, поэтому делаете то, что заставит вас бросить его первой.
Княгиня пітьми• 17 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
До вас можна?)
Бо у нас в родині я та сама айтішниця )
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Заробляє, але в три рази меньше мене. Я люблю гроші і також люблю себе побалувати. В ресторани він мене не водить((((
То балуйте себе, а не чоловіка.
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
І мій у сексі - супер! І по господарству - з умілими руками. Мені добре з ним.
І мені так, але лібідо….
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Спробуйте розділяти час з ним і без, пограйте ніби в гру, коли з ним, то хай він платить і ви за його міцними плечима, а коли хочете смачненьке то беріть з собою подругу... ;)
Таке присутне))) але от з ним було декілька разів що плати я і мене це бентежить
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Дякую за вашу розповідь, теж знаю пари де зуміли вирішити це питання
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
То балуйте себе, а не чоловіка.
Себе балую - повірте))))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Себе балую - повірте))))
Це добре! Але чоловік теж має балувати свою кохану жінку.
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Знаю, маю досвід коли чоловік балує… , але з ним по іншому… хочеться більшого… і мені думається що він не зможе мен це дати…
ЕлькиПальки• 17 июля 2023
Ответ дляТоска в носках
Потому что теряете уважение к нему. У меня такое же(
И у меня ((
Автор, я Вас понимаю, очень, у меня так с мужем. Он вот хороший муж во всём кроме зароботка, а я тётя лошадь((
И раньше я думала что деньги это не проблема ведь их хватает, тех которые я заработала. А сейчас я понимаю что ’у меня на него не стоит’
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Автор, ви ж самі все розумієте)
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
И у меня ((
Ось цього я і боюсь(((
ЕлькиПальки• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ось цього я і боюсь(((
Раньше как то не было так сильно ощутимо. А сейчас...вот 8 лет брака почти
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Автор, ви ж самі все розумієте)
Розумію, що якщо не розрулю цю ситуацію, то спущена буду шукати когось іншого😭
ЕлькиПальки• 17 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
До вас можна?)
Бо у нас в родині я та сама айтішниця )
Я також
Як вживаєтесь з цим?
Теж тітонька конь?
Як вживаєтесь з цим?
Теж тітонька конь?
Наполеон Бонапарт• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А зачем вам такие? Офигеть. Ищите ровню
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
До вас можна?)
Бо у нас в родині я та сама айтішниця )
Я в минулому працювала в іт, але то не моє…, люблю спілкування
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
В мене так було в попередньому шлюбі, спочатку він за все платив, але коли я почала заробляти він мене зненавидів
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляДавно без алко
Ну так))) а ще турбота) відношення і спокій
ЕлькиПальки• 17 июля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А зачем вам такие? Офигеть. Ищите ровню
За себя скажу так. Первый муж меня очень сильно обижал, а этот и слова кривого не скажет + много чего умеет делать, и приготовит и уберёт и с ребёнком. Он просто был идеален в сравнении
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Намагався б заробити більше, він може..
Не знаю що його стримує
Лінь. Його все влаштовує.
І я розумію, чому у вас падає лібідо. Він вас не добивається, не намагається заробити більше, щоб завоювати, побалувати.... і ви не відчуваєте себе жінкою з ним.
Я просто згадую, коли мене призначили на керівну посаду, мій на той час МЧ теж почав старатись і зріс кар´єрно, щоб не відставати)
Люблю Украину
• 17 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Ні, не боюсь. Я з тих що і в 70 виходять заміж😂