Люблю Украину• 17 июля 2023
Дівчата, я псую чоловіків грошима.. що робити?(((
Ситуація жах, я намагаюсь скрізь заплатити.. магазин чи послуги … при коханому чоловікові
І я розумію , що моє лібідо падає, скоро не захочу його, є досвід в попередньому шлюбі де я заробляла в 3 рази більше за чоловіка.
Що робити? Як закрити свій гаманець і не пропонувати заплатити?(((
Мрію про пончик• 18 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
😂😂😂😂, у меня наверно так будет
Тогда финал уже предрешен, увы... Я еще и такая-сякая оказалась )))