Не танцую- но пою• 17 июля 2023

Рушникосушилка

В кого рушникосушилка від опалення, покажіть як він виглядає. У нас старий, у формі змійки, хочемо замінити і зробити щоб і від електрики теж працював. Не розумію чи можна будь який водяний чи якщо від опалення тільки змійка
Видна міленіалка• 17 июля 2023
Краще електричний, ви ж самі розумієте.
автор Не танцую- но пою • 17 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Краще електричний, ви ж самі розумієте.
Ми ж не можемо його вирізати, бо він замість батареї, якщо електричний повністю, то потрібно ще й батарею ставити
Вишиванка• 17 июля 2023
У вас есть отопление в ванной? Ниче себе.
Пиши-пропало• 17 июля 2023
У нас від опалення - виглядає як решітка.
Фото нашого не маю, таких повно в інтернеті
автор Не танцую- но пою • 17 июля 2023
Ответ дляВишиванка
Ну типу рушникосушилка велика, але гріється від опалення, тільки взимку
ВерСаСе• 17 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Электро греет так же, как и от отопления или от воды. Ну и греть будет когда Вам надо, а не только когда отопление дадут
Единственное что - если срежете свой то сделайте разводку, что б соседям тепло не перекрыть. А у себя заглушите
автор Не танцую- но пою • 17 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
У вас тільки від опалення, не робили щоб декілька цих драбинок були електро?
Пиши-пропало• 17 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Ні тільки опалення, почитала що комбінований швидко псується.
У нас тепла підлога, вирішила що тепла буде достатньо
Ленивица-красавица• 17 июля 2023
у меня вот такая от отопления. но не особо мне нравится слишком узкая и получается полотенце под полоьенцем и тд
Весёлая морковка• 17 июля 2023
Мені недавно сусіди зробили стрес. Дзвінок у двері, відчиняю і бачу що стоять переді мною сусіди з трьох нижніх поверхів. Я на п´ятому. Перелякалася,самі розумієте з першого погляду ясно що хтось когось заливає. Пішли ми дивитись спочатку у мене а потім нижче. Виявилось що ні в кого немає у ванній калюжи а третій поверх з мисками по кімнатах. Так от в стіні замурували рушникосушарку, поставили заглушку. Коли були відключення, тиском ту пробку вибило і вода в стіні пішла по тріщинамипанелям перекриттям. Я вам не раджу заглушити. Бо якщо через вас у когось стане холодна труба то вам прийдеться розбити стіну і провести ту воду як було. Це тільки сваркою . У вас взимку відключають гарячу воду? Я бойлери зробила і на кухню і у ванну. А сушарка проста водяна. Ну це таке, я і теплу підлогу не розумію. Бо ходим в капцях.
автор Не танцую- но пою • 17 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Дякую)
автор Не танцую- но пою • 17 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Я так зрозуміла, що сусідам ми нічого не заглушити, але я в цьому взагалі не розуміюся. Для мене ремонт у санвузлі це саме страшне) плитка вся монотонна сіро біла, скоро розлучимося з чоловіком поки її виберем)
Б´ю байдики• 17 июля 2023
У нас у ванній є батарея і була рушникосушарка від опалення. Ми її заварили. Вона ще й над ванною була))
Поставили електричну - я повністю задоволена.
Весёлая морковка• 17 июля 2023
Дивіться що ще радять в іншій темі
’сделать весь торец стену теплым полом и крючки.’
Я так розумію що тепла стінка буде і не треба ніяких драбинок.
Плитка на підлогу нехай буде трошки з малюнком. Я люблю свій на стінах на кухні керамограніт а от підлогу треба було яскравішу.