ЖонДуан• 17 июля 2023
Де шукати ремонтників (Київ)?
Де ви шукали бригаду для ремонту квартири?
По знайомих вже питали - нема зараз нікого. Давно ніхто ремонти не робив. Може хтось порадить, у кого нормально зробили і ви залишились задоволені. І щоб не дуже дорого.
ЖонДуан
• 17 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Задоволенні і не дуже дорого треба обирати один пукт
Чому? Я ж не писала - дешево? Середній прайс.
Наче всі тільки елітних майстрів наймають.
Роза в вазі• 17 июля 2023
Я робила недавно. Зараз чекаю щоб доробив небагато залишилось, а він поїхав на новий об´єкт і тепер не знаю чи шукати іншого. Не виходить на зв´язок. Тому як таке чудо радити?
ЖонДуан
• 17 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
У мене таке теж було. Навчили. Тепер остаточний розрахунок після закінчення всіх робіт.
Голубая фишка• 17 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
У Вас прораб був? Чи одна людина все робила?
Черпак_для_фантазий• 17 июля 2023
Ой автор, это очень сложно. Уже месяц у нас должен был быть ремонт, мы и квартиру вынуждены были снять. Уже 2 бригады отсеялись, не считая тех, что в промежутках искали. Это с начала лета((((
Роза в вазі• 17 июля 2023
Ми жили в цій квартирі і робили ремонт. 4 кімнати і кухня. Тільки санвузол і балкон не чіпали.
Роза в вазі• 17 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Я і є прораб-ша. Окремо наймала хто циклює підлогу, хто двері реставрує, вантажники окремо, шпалери окремо, а от стелю погано зробили я бачу там бугри але вже як є.
ЖонДуан
• 17 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
У мене не новобудова. Санвузли і кухню не чіпаємо. Кімнати.
Голубая фишка• 17 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Стеля натяжна була? А хто ж тоді зник і не доробив?
ЖонДуан
• 17 июля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
З якого ви мІста?
Я в старпості написала - Київ.
Роза в вазі• 22 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Ні не натяжна.
Голубая фишка• 22 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ні не натяжна.
Зрозуміло, якщо гіпсокартон то важко знайти собі гарного майстра по Гкл
Роза в вазі• 23 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Ні не гіпсокартон. Бетонні плити штукатурка на стику наліплена і в певний час доби коли світить сонце те все рельєфно виглядає