Бегущаяпо• 17 июля 2023

Відросло коріння. Чи можна пофарбувати лише пофарбоване?

Хочу висвітлити те пожовкле волосся, що відросло не чіпаючи коренів. Таке роблять чи фарбують повністю заново?
Соображалочка• 17 июля 2023
Чому ні...
Кусман Сиру• 17 июля 2023
І що це буде?
автор Бегущаяпо • 17 июля 2023
Ответ дляКусман Сиру
І що це буде?
Гарне волосся)
Форточка• 17 июля 2023
Затонуйтесь краще
А я нівроку• 17 июля 2023
А навіщо?
автор Бегущаяпо • 17 июля 2023
Ответ дляФорточка
Затонуйтесь краще
Чим? Все одно пожовкле(
Кусман Сиру• 17 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Гарне волосся)
Там, де перефарбуєте, так. А корені відросли, об´єму на них нема, суцільна лінія росту.
Форточка• 17 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Чим? Все одно пожовкле(
Для початку треба зрозуміти, яка мета фарбувати тільки відросле волосся без кореня? Ви хочете повернутись до природнього кольору?
Тонування трохи затемнить, забере жовтизну.
автор Бегущаяпо • 18 июля 2023
Ответ дляФорточка
Хочу своє… щоб було якось так. Щоб перекрити жовте
Шалена красуня• 18 июля 2023
а почему не покраситься просто в свой природный тон, и больше не красится, если хотите в него выйти. Что вам дадут те танцы с бубном покраски что б на зацепить пару сантиметров отросших волос? Ну теоритически может это и возможно, скорее всего геморно и дорого, и непредсказуемо, но для какого то колориста будет как говорится ’любой каприз за ваши деньги’
автор Бегущаяпо • 18 июля 2023
Ответ дляШалена красуня
Прям тон в тон сказали навряд буде
Любимка-анонимка• 18 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ну на этом фото явно не ’перекрасить покрашенное’. То есть ваша затея так не сработает.
автор Бегущаяпо • 18 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це приблизно. Такого як я хочу не бачу в прикладах