Бегущаяпо• 17 июля 2023
Відросло коріння. Чи можна пофарбувати лише пофарбоване?
Хочу висвітлити те пожовкле волосся, що відросло не чіпаючи коренів. Таке роблять чи фарбують повністю заново?
Кусман Сиру• 17 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Гарне волосся)
Там, де перефарбуєте, так. А корені відросли, об´єму на них нема, суцільна лінія росту.
Форточка• 17 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Чим? Все одно пожовкле(
Для початку треба зрозуміти, яка мета фарбувати тільки відросле волосся без кореня? Ви хочете повернутись до природнього кольору?
Тонування трохи затемнить, забере жовтизну.
Бегущаяпо
• 18 июля 2023
Ответ дляФорточка
Хочу своє… щоб було якось так. Щоб перекрити жовте
Шалена красуня• 18 июля 2023
а почему не покраситься просто в свой природный тон, и больше не красится, если хотите в него выйти. Что вам дадут те танцы с бубном покраски что б на зацепить пару сантиметров отросших волос? Ну теоритически может это и возможно, скорее всего геморно и дорого, и непредсказуемо, но для какого то колориста будет как говорится ’любой каприз за ваши деньги’
Бегущаяпо
• 18 июля 2023
Ответ дляШалена красуня
Прям тон в тон сказали навряд буде
Любимка-анонимка• 18 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ну на этом фото явно не ’перекрасить покрашенное’. То есть ваша затея так не сработает.
Бегущаяпо
• 18 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це приблизно. Такого як я хочу не бачу в прикладах