Нетутешня• 18 июля 2023

Хто був в автобусному турі Європою. Підкажіть

Цікавить чи можна кругом платити карткою, бо взяла тур де є 6 різних країн і якось не уявляю як міняти кошти.
Просто чую часто , що в Європі це не так розвиненно і потрібна готівка. Цікавить оплата в пізних кіосках, бо з супермаркетами ясно.
Цукрові вишні• 18 июля 2023
Завжди треба мати дрібну готівку на такі поїздки
наКоблучках• 18 июля 2023
Можно, я наличкой только в туалете платила))
Удачная• 18 июля 2023
Майже всюди можна було карткою оплатити. Але якщо хвилюєтеся, то візьміть 200 дрібними купюрами.
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Тобто мені брати гривні чи краще євро? Просто бігати міняти це так незручно.
Цукрові вишні• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Євро дрібними купюрами
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ длянаКоблучках
Оооо туалети платні? Дрібні це скільки? 1-2 дол чи тільки євро?
Цукрові вишні• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Залежить від країни , але в основному платні, навіть в супермаркетах
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Дякую, щрсь про це не подумала. Хоч як в Брлгарію їхали колись то платили в румунії
МаксХмара• 18 июля 2023
Беру з собою 10-20-50 ує чи евро
Оплачую всюди картою
На бащарчиках міняю евро долари мілкі на ту валюту
В якій країні я є
Вимагаю спілкування• 18 июля 2023
Також кругом платили картою. проїздили 12 країн, і стикнулися з тим, що туалети на заправках та в магазинах можуть бути платні. 2 злотих у Польщі, 1-2 євро в Італії, леви та леї в Болгарії та Румунії. Ніколи не підготуєшся до такого. Але завжди в магазині обмінювали дрібні євро на монетки, чи йшли в туалет за тим, хто вийшов
Моя улюблена страшко• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
В любой стране в банкомате вы снимите со своей карты в любой валюте
Моя улюблена страшко• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Вы ведь в Европу едете причём доллар, доллар в Европе не ходит
Кондуктор маршрутки• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
А гривны вам как пригодятся?? Зависит от страны. В туалете евро у туриста точно возьмут даже не в еврозоне, но часто и в туалете можно платить картой. Про не так развито, как в Украине - насмешили :))))
СофИрина• 18 июля 2023
Все можна платити картою, але потрібні і євро налом, за додаткові екскурсії теж платити налічкою
Кондуктор маршрутки• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
50 центів, іноді більше
Я не в теме• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Туалеты платные, 1 евро.
При чем здесь доллары?
Луноликая Вика• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Це якщо тьотя якась там є на вході, а якщо автомат, який приймає тільки місцеву готівку (без картки), то можна впісятись))
Цукрові вишні• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Долари в Європі ніде не ходять
НеГолосую• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Для чого гривні в Європі?
наКоблучках• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Конечно, кроме заправок, платные везде , там где я была 0.5-1 евро
Kess E• 18 июля 2023
Краще мати трохи євро готівкою - купюрами до 50 євро, бо умовно кажучи сотку чи п’ятисотку вам у мілких магазинчиках/базарчиках чи туалеті не завжди схочуть міняти. Туалети скоріш за все, якщо платні, то будуть коштувати євро чи півтора - в тих країнах де я була у всякому разі. І євро візьмуть без питань, а от гривню навряд чи. А у більших магазинчиках можна і карткою розрахуватись.
Булькаю• 18 июля 2023
Первый раз такое слышу. Живу 8 лет в Европе. Наличкой только в туалете платят.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Туалети платні. 1-2 євро, залежно де. Можете зайти в кафе на каву за 2 євро, заодно і в туалет зходити
Кондуктор маршрутки• 18 июля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Як немає тьоті, зазвичай є можливість платити картою або монетами на вибір. Не завжди, але в більшості випадків
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Дякую дівчата. Сьогодні спробую купити дрібні євро. З собою звичайно візьму євро, але мені так зручео платити карткою. За гривні питають. Я думала за екскурсії оператору по курсу платити
Я не в теме• 18 июля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
В автобусном туре бегать по странам и искать банкомат никто не будет. Если случайно будут проезжать мимо, то да, а так....
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Просто одна з країн Швейцарія, там євро не ходить, а бігатм десь шукати на обмін не хочеться. То було б зручно аби карткою можна
Я не в теме• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Какие остальные страны? Я бы купила мелких купюр каждой страны. Если в основном евро, то евро.
У меня было такое, что я проезжала Польшу, а злотых с собой не было. Даже воды не смогла купить.
Я не в теме• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Пусть лучше на карте будут гривны (это как дополнительный вариант к евро).
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Чехія, Польща, Франція, Німечина,Австрія.