Нетутешня• 18 июля 2023

Хто був в автобусному турі Європою. Підкажіть

Цікавить чи можна кругом платити карткою, бо взяла тур де є 6 різних країн і якось не уявляю як міняти кошти.
Просто чую часто , що в Європі це не так розвиненно і потрібна готівка. Цікавить оплата в пізних кіосках, бо з супермаркетами ясно.
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Какие остальные страны? Я бы купила мелких купюр каждой страны. Если в основном евро, то евро.
У меня было такое, что я проезжала Польшу, а злотых с собой не было. Даже воды не смогла купить.
Підкажіть обіди і вечері, ви десь в кафе їли? Чи у вас входили?
Я не в теме• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Зайчик, я не обедала в кафе. Я к сестре ездила) Поэтому подсказываю по мелким деньгам. Тоже ездила автобусом, видела как это происходит в магазинчиках, в туалетах, на заправках итд. Мелкая наличка (валюта именно, не гривны, нужна). И держать гривны на карте.
Послушная• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Оооо туалети платні? Дрібні це скільки? 1-2 дол чи тільки євро?
В туалетах теж карткою майже скрізь
Латвийские_Номера• 18 июля 2023
Скажіть будь ласка, з яким туроператори їдете . Теж планую на жовтень але ще не знаю з яким оператором . Їздила багато разів з акордом, подумую може з якимсь іншим. Дякую за відповідь
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Акорд, хоч бронювала через поїхали з нами
У інших є виїзди через перемешль, але там в 4 ранку поїзд мені не підходить.
Взагалі вперше їду автобусним туром. Син підбив дуже хоче Альпи побачити
Kess E• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
В автобусних турах часто буває, що в тур входять тільки сніданки, заброньовані разом з номером готелю, тобто ще 1-2 походи на їжу треба самому дивитись на місці. По Чехії можу сказати що обід може обійтись приблизно в 200-500 чеських крон. В Польщі і Австрії від 6 до 25-30 євро дивлячись від закладу з їжею.
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ дляKess E
Ого трохи дорого, будем сніданками наїдатись інше просто перекус якийсь. Ще планую якісь продукти взяти з собою
Kess E• 18 июля 2023
Ответ дляНетутешня
З продуктів краще брати щось, що може пережити дорогу без холодильника (я колись брала різні печивця без шоколаду і пахучих приправ, і яблука, то вони в дорозі в самий раз). Є ще варіант, що часу може не вистачити і на обід і на вечерю, якщо в турі будуть цікаві екскурсії, і прийдеться вибрати щось одне.
автор Нетутешня • 18 июля 2023
Ответ дляKess E
Ну то якийсь хот дог завжди ж купити можна.
В дорогу хочу крекер взяти, може вакумовпну ковбасу, щоб ввечері можна було бутерброди зробити