Борець за гаманець• 18 июля 2023

Питання до тих хто проживає за кордоном

Чи допомагаєте ви своїм родичам або друзям?Часто помічаю тенденцію,що як лише люди перетнуть кордон одразу починають розповідати,які вони бідні,як їм важко тобто натякати щоб нічого у них не просили.Можливо не в усіх так.Цікаво почути вашу думку.
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Мені особисто допомога непотрібна.Але знаю людей у яких за кордоном батьки або брати-сестри навіть 100$ відмовляються їм позичати це якось для мене дико.
Питання не у 100 доларах, а у тому, що отакі позичальники очікують, що це буде по 100 доларів щомісяця всім родичам одразу. Без віддачі, звісно.
автор Борець за гаманець • 18 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
И что вы там увидели? Деньги под ноги падают? С неба? На деревьях растут?
Не все так погано,як розповідають...
Бабо-лебідка• 18 июля 2023
Ответ дляПетриківна
А коли вони виїхали за кордон давно їм хтось допомагав? Чи друзі і родичі тільки просити вміють?
А их кто-то гнал за границу, что им нужно помогать? Люди сами приняли решение, оценили свои возможности. Про всех говорить не буду, моя сестра оставила на маму старую собаку, они с мамой решили, что теперь проблемы собаки должна решать я. Про свой отъезд меня поставила перед фактом за день. Ок, имеешь право, но тогда не надо рассказывать, что мы семья и должны поддерживать друг друга. Потом была попытка привезти и оставить на время ребенка маме, чтоб не мешал работать. Прекрасно конечно, только мама одна и в возрасте, еще и с ребенком проблемы решать?
Татьяна_М5• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Багатьом.Навіть проживаючи в Україні.Тому для мене це дивно,як можна шкодувати копійок рідним людям.
То действительно, чем им те копейки помогут?
Джавеліна• 18 июля 2023
Вопрос друзьям и родственникам:
Вы считаете, что человек попавший за границу начинает грести деньги лопатой? 😂😂😂
И почему друзья и родственники должны жить за счет других?
Татьяна_М5• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Не все так погано,як розповідають...
Так чего не остались?
автор Борець за гаманець • 18 июля 2023
Ответ длявкрации
Из-за границы будите помогать нуждающимся, а почему вы так быстро уехали, тут рай земной
Через сімейні обставини.Це до теми не має ніякого відношення.
Леплю из пластилина• 18 июля 2023
Нет, не помогаю. Дорогая аренда и доходы уже не те.
вкрации• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Что б понять человека, надо пройти его путь, а со стороны все легко и просто, может будучи на его месте, вы с этими людьми близкими вообще не общались, какой у вас доход? И в каком вы городе?
автор Борець за гаманець • 18 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
А вы умело посчитали чужие деньги)
Навіть і не намагалась.Все і так очевидно.
вкрации• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А хто їм дорогу оплатить?Вони можуть і тут заробити і повернути гроші з часом тим більше для чого шкодувати грошей які не відіграють ніякі ролі у твоєму бюджеті.Допомагають друзі з України,які мають набагато менші доходи ніж родичі за кордоном.
А откуда вы знаете про чужой бюджет и 100 долларов и в Америке деньги,
Татьяна_М5• 18 июля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Все верно. Это решение родственников уехать, такое же, как решение родственников остаться. Никто никому ничего не должен
nahaka• 18 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Не зрозуміла чим я маю комусь допомагати?
Бо ви - закордоном і гроші з неба сипляться
вкрации• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
У вас обстоятельства, а другие жалобы....
Ростки жимолости• 18 июля 2023
Раніше допомагала, а тепер ні- родичі трошки принагліли останнім часом,а я краще собі щось куплю,а то вічно економлю
nahaka• 18 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Так а шо там? Если давно, то все сразу миллионеры? Я всем друзьям и родственникам предлагаю выехать тоже, работать и ни в чем себе не отказывать. Но что-то не спешат)
Дивина прям. Чому це вони не хотять...
Татьяна_М5• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Копирайторша• 18 июля 2023
А як це просити гроші? У друзів чи у родичів? Дуже страшно
Бабо-лебідка• 18 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Все верно, уехавшие дети не должны своим родителям в том числе. Но на квартиру рассчитывают.
Столічна штучка• 18 июля 2023
Помогать можно родителям, а все остальные также могут выехать и пройти этот путь
Швидка Настя• 18 июля 2023
А с чего вы решили что за границей легко? Нам чтобы разобраться тут во всем и начать понимать язык понадобился год, ребенок тут родился, с врачами пока разобрались,с документами,постоянно какие-то заботы. Даже нормальную квартиру и то сложно найти и снять.
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляРостки жимолости
Ви нечюткая. Родичам треба ремонт робити, а ви і в секонді можете одягатися. Їм потрібніше, там ракети летять, саме час нові шпалери клеїти.
вкрации• 18 июля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Вам сестра поперек горла, а мама что думает? Может ей хочется общаться с внуками
автор Борець за гаманець • 18 июля 2023
Ответ длявкрации
Я допомагаю рідним незалежно від місця проживання тому неважливо де я проживаю і який у мене дохід.
неДоПриличий• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Бо всі люди різні. От моя мама, все життя бідна-нещасна, всі їй мають помагати, спочатку родичі, тепер як виросли - діти. Я заробляю, маю вже своїх дітей, помагаю мамі матеріально. А коли приїжджаю до неї то бачу в холодильнику червону рибу та креветки, які вона купила бо була акція, а готувати було лінь, все зіпсувалося і в смітник. І так не один раз.
Не всі цінують чужі гроші, якби вона сама тяжко заробляла, напервно не дозволяла б собі викидувати.
Ростки жимолости• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ні,моїм не обої- моїм машину-вони на роботу сраку свою пішки піднести не можуть 10 хвилин.
автор Борець за гаманець • 18 июля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Тобто якщо вам нелегко то усім має бути нелегко?
Из Кукуева я• 18 июля 2023
У мене просили друзі, майже в агресивній формі, наче я сама повинна була здогадатись. Я не дала, дика образа

Післала під три чорти
Seehund• 18 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А с чего вы взяли, что это маленькая сумма для людей? Это вполне приличная сумма для тех, кто тут живёт.
неДоПриличий• 18 июля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Батькі перші будуть потребувати допомоги від дітей, як прийде старість.