Витворунка• 18 июля 2023
А вы замечали, что у людей, которые нервничают и расстраиваются из-за мелочей...
никогда серьёзных проблем и не бывает в жизни? А те, у кого очень чёткая иерархия ценностей и кто понимает, что на самом деле важно в жизни - проходят через тяжёлые испытания на своём пути?
Форточка• 18 июля 2023
Ответ дляВитворунка
Логіка в тому, що бог не дає людині випробувань більше, ніж та може винести. І якщо для людини трагедія, що подруга про неї плітки розповсюджує, то значних проблем в її житті не буде. А якщо людина міцна духом, стійка, не сумує через дрібниці і налаштована все подолати, то на її долю багато випробувань і випадає.
Как тогда объяснить суициды?
Витворунка
• 18 июля 2023
Ответ дляФорточка
Как тогда объяснить суициды?
Схильність до суїциду - це психічний розлад. Давно ж доведено.