18 липня православна церква святкує день преподобного Афанасія Афонського.
ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: МІЖНАРОДНІ СВЯТА ТА ПОДІЇ
Міжнародний день Нельсона Мандели.
1898 — П´єр і Марія Кюрі представили в Паризьку Академію доповідь про те, що, окрім урану, існують і інші радіоактивні елементи.
1946 — відновлено в еміграції Спілку української молоді.
1947 — король Великої Британії Георг VI підписав закон про незалежність Британської Індії.
1972 — звинувативши СРСР у зриві графіка постачання озброєння, єгипетський президент Анвар Садат поставив вивести з країни 20 тисяч радянських військових "радників".
1995 — біля стін Софійського собору в Києві поховано українського Патріарха Володимира. Спроба поховати тіло Патріарха у Софійському соборі наштовхнулася на опір зі сторони духовенства УПЦ МП та силові дії з боку загонів спеціального призначення МВС України.
Що вам з цого здалось цікавим?
Міжнародний день Нельсона Мандели.
Що вам з цого здалось цікавим?
Результат:
вже голосів:
3 (37.5%)
Спілка укр. молоді
2 (25%)
П´єр і Марія Кюрі
2 (25%)
СРСР і зброя в Єгипет
1 (12.5%)
день препод. Афанасія
0 (0%)
день Н. Мандели
0 (0%)
незалежність Індії
0 (0%)
похорон Патріарха
СРСР замість робити життся власних громадян щасливим, багатим і комфортним, постачав зброю Єгипту.
Ми знаємо, що таких єгиптів, куди совки вкладали купу грошей, було багато.
Одна з причин, чому сесесер був таким відсталим
Чужим - гроші, своїм - голодомори 1222, 1933, 1946