ЖаннаНеАгузарова• 18 июля 2023

Робота на дому яка може бути? Щоб не потребувала якихось особливих знань і вмінь

Можу писати на форумах
Можу набирати тексти
Можу якісь бази-таблиці вести
Можу чомусь навчитись..
Загалом цікавить, де можна знайти таку роботу?

Стан здоров’я не дозволяє працювати офлайн
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
За минулий місяць в інтернеті заробила 20 тис грн- за цей нічого. Така вже робота в інтернеті. До цього пів року були стабільні проекти, а зараз нічого не має. Заробляла від 8 тис в місяць. Нічого неможливого не робила, не айті, не веб модель - звичайний контент-менеджер. Да і копірайтер теж з мене ніякий. Головне хотіти щось робити і навчатися
Контент - менеджер, це мені зрозуміло. А де краще шукати таку роботу?

Банан-барабан• 18 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ой, у вас є варіант для мене?
А Вы знаете, как?
Не будь КакСвета• 18 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
На біржах фрілансу.
Веблансер, фрілансхант, зарубіжні сайти. Але з такою роботу у мене зір на оці -3(.
И.О. человека• 18 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Подробка, это подробка под бренд. А это вроде продам варенье, огурцы. Гильзы без маркировки.
а акциз на это не нужен? и где продавать, по знакомым? самокрутки на олх не выставишь, запрещено правилами и законом
Сиреневая цапля• 18 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В чаті - варіант непоганий. Шукатиму
в телеграмі пошукайте Канали з вакансіями- там трапляються адміни каналів вакансії. якщо є художній смак, можно по теорії підучитись на СММ - моя племінниця без усяких курсів стала (вуз на вчителя фізкультури). але вона спочатку вела власну сторінку, потім два невеличких магазіни, потім потрапила у велику міжнародну компанію. посмтійно самонавчається. 22 роки дівчині
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
На біржах фрілансу.
В мене був -6
Прооперували
Не будь КакСвета• 18 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В мене був -6
Прооперували
Я боюся.

Не цілуюсь з бодуна• 18 июля 2023
Ответ дляОднозначно
На дому - няня, прибиральниця , готування їжі
Ага, прибильницей, за станом здоров´я
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я проходила СММ навчання для себе.
Дякую спробую!
Проблема в тому, що я дико не впевнена в собі людина.
Мені завжди здається, що хтось знає краще і розумніше ніж я.
А по факту виходить, що я роблю все відповідальніше
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Я боюся.
А я радію! Жалію, що не зробила це в молодості. Це взагалі не боляче.
Вилами по Воде• 18 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
На біржах фрілансу.
А у Вас то что ? Очки или линзы нужны.
Я вон тоже заказала ,стекла +3 уже.
Хочу на Балі• 18 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Можливо і недооцінюю. Перед війною скінчила курси кадровика. Пропрацювати встигла лише 1,5 місяця. Потім виїхала.
То ж досвід невеликий, але об’ємний. Там було підприємство і 70 Фопів.
Це з останнього.
Ну вот, бухгалтер по з/п може працювати віддаленно, наприклад..кадровик мабуть що ні..
Вилами по Воде• 18 июля 2023
Оператором кол центра ?
Поторописька• 18 июля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Базу, говорите... В Access сможете?
В Access нема нічого складного для людини яка знає Excel. Трішки підкажете вона заптше і буде працювати. Зараз і тік ток може навчити точково. Я кожного разу коли міняла роботу були різні програми. Парус , 1с, в52, скрізь excel, access тільки у вузі проходили. Кожного разу під час стажування щось навчають і потім працюєш нарівні зі всіма. Головне це мотивація людини заробляти. А автор хоче працювати.
Айпишница• 18 июля 2023
1) менеджер по продажам, поставите айпи телефонию и будете звонить, скрипт вам дадут (или другое что-то в колл центре)
2) администратор в онлайн школу или подобное
3) требует навыков, вести какой-то предмет онлайн, бывает и логопед, и раннее развитие
удачи!!!
Викликаю на дебати• 18 июля 2023
Вести блоги. Зп не заоблачна, але прожити можна.
Соцсєті, я мала на увазі. Вибачте за суржик.
Бибер-анонимер• 18 июля 2023
Подруга русню разводит в офисе. Не удаленка, но довольна. Многое себе стала позволять)
Соседушка• 18 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Цікаво, як? 😉
ЗараZara• 18 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Цікаво, як? 😉
ось так

Бибер-анонимер• 18 июля 2023
Ответ дляЗараZara
ось так
Нет, там директор их сам из крышующих) Рада за нее, ремонт начала, родителям помогает. Да и рашисты заслужили , чего уж
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Але ж де такі вакансії шукати?
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 июля 2023
Ответ дляПоторописька
Ексель знаю і люблю.
Викликаю на дебати• 18 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Але ж де такі вакансії шукати?
В соцмережах. О, згадала, як перекладається))
Мені дочка присилає то з інстаграму, то з фейсбуку. Нажаль, мені така робота зараз не підходить.
Не будь КакСвета• 18 июля 2023
Ответ дляВилами по Воде
А у Вас то что ? Очки или линзы нужны.
Я вон тоже заказала ,стекла +3 уже.
Є окуляри, але я здалеку не бачу. Коли сідаю за кермо тоді вдягаю.
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Переглядаю. Поки що нічого не трапилось…
Вилами по Воде• 18 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Понимаю. Для вождения одни нужны,для чтения другие .Та ну их в баню
Ло Шарик• 18 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Да да. И украинские старики тоже заслужили. Сказочки про рашистов все ворье рассказывает, по факту и у своих воруют
Бибер-анонимер• 18 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Ее контора разводит исключительно рашистов
Ло Шарик• 18 июля 2023
И как, отлично ремонтик делается за счет украденных у бабульки, пусть из рашки? Фу, блин, сколько вас, воров, вокруг
Викликаю на дебати• 18 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В телеграмі ще є якась группа по працевлаштуванню, але назву не пам´ятаю. У мене ТГ злетів після оновлення, більше не встановлюється. Спробуйте ще там пошукати. І на сайтах типу робота юа, джобс, тощо. Там також трапляються цікаві пропозиції.