Реанимация• 18 июля 2023

Міжкімнатні білі двері. Київ

Порадьте бюджетні, але відносно пристойні двері в Києві.
Чи можливо вкластися в 8000-10000 грн з коробкою, лиштвою за 1 шт?
Дякую за поради.
Викупана• 18 июля 2023
Если крашенные, то нет. Минимум 15, с самой простой фурнитурой
АнтиТанкист• 18 июля 2023
Якщо стандарт, то повинні вписатися в цю суму, але без послуг. Гляньте Омегу
автор Реанимация • 18 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую💐
автор Реанимация • 18 июля 2023
Ответ дляВикупана
Жаль((. Мне 4 шт надо
Ошеламиссимо• 18 июля 2023
Раньше были хорошие двери Папа Карло, харьковская фабрика. На по-моему они сейчас не работают.
Мария10• 18 июля 2023
Можна подивитись Статус. Пишіть мені, порахую. Якщо рівне полотно без фрезерування, то 8500 виходить полотно коробка, лиштва,а ще окремо треба добавити добори, фурнітуру. Мамі своїй ставила з фрезеруванням, трішки дорожче.
Папа карло працює, але зараз в них є двері тільки в плівці, фарби поки що немає.
автор Реанимация • 18 июля 2023
Ответ дляМария10
На фото гарні двері. З фрезеруванням.
Ви в салоні працюєте?
Мария10• 18 июля 2023
Ответ дляРеанимация
На фото гарні двері. З фрезеруванням.
Ви в салоні працюєте?
Так, в салоні. На фото це двері які я поставила моїй мамі, не з дорогих