Не зви чайна• 19 июля 2023

Эритема после укуса клеща

Пишут конечно что может и не быть. Но если кто сталкивался? как зачастую она проявляется, в месте укуса, или не обязательно, на какой день заметили ее после снятия клеща? Она с каждым днём становится больше, она вообще одна по телу или может быть несколько. Сына укусил клещ, теперь контролирую. Антибиотики к сожалению врач не выписал, назначили анализы через 4 недели, если эритема не проявится раньше. 🤞 Надеюсь конечно что все обойдется, и наш клещ окажется безопасносным.
Форточка• 19 июля 2023
Не обязательно. Она же потому и называется ’блуждающая эритема’

english book• 19 июля 2023
В месте укуса было маленькое пятнышко. Через пару дней(примерно на третий), вокруг пятнышка проявилось чёткое кольцо. С каждым днем оно увеличивалось в диаметре. Затем исчезло спустя неделю где то. Никаких других симптомов и ощущений не было.
Большой секретик• 19 июля 2023
Ответ дляenglish book
А что принимали?
автор Не зви чайна • 19 июля 2023
Ответ дляenglish book
А была температура, чесалось ли, может какие-то сопутствующие симптомы ? На что обратить внимание ?

Вы пили антибиотики, на какой день начали лечение, сейчас все хорошо?
english book• 19 июля 2023
Ответ дляБольшой секретик
А что принимали?
В институте эпидемиологии и инфекционных болезней, назначили стандартный курс антибиотика на месяц. Из за появившейся эритремы результатов анализа ждать не стали. Тем более клещ просидел около 2 или более суток.
Кроме антибиотик было ещё что то. Карточку сейчас не найду, давно было.
english book• 19 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна

Абсолютно никаких симптомов больше не было. Только визуально. Так случилось, что я была сама дома. Перед этим, на выходных с мужем были на природе. Когда в воскресенье купалась уже одна в душе, то на ноге сзади нащупала что то. Думала что содрала веткой, или поранилась. Во вторник поняла что что-то не то, так как ’это’ увеличилось. Ну и с помощью зеркала рассмотрела, что это клещ. Сразу сняла, а в среду в институт.
Эритрема уже была. Врач заполнил стандартную анкету-что, где, когда и как. И назначил сразу же курс антибиотика. Анализ я все таки сдала.
Сейчас все окей. Но и тогда я ничего не чувствовала. То есть вроде без последствий. Тьфу тьфу
Дружная семейка• 19 июля 2023
Вкусило під коліном. Вилізла еритема через 3 тижні на сраці. Вже пізно почала лікувати. В інституті Громашевського сказали що пити треба з першого дня, не чекмючи еритем і анслізів. Бо за 3 тижні Лайм стає вже хронічним і вилікуватись майже не можна. Я вже рік лікуюсь.
24 дні в лікарні в/а цефтріаксон і ще 20 днів у ініекціоніста відомого в Києві Янченка. 3 аб тепер п´ють за протоколом новим. 1 аб вже не діє

Дружная семейка• 19 июля 2023
Тоді і тепер - велика різниця. Це навіть інфекціоніст сказав. Зараз кліщі крім борелій переносять ерліхії, бабезію і ще ряд інфекцій. Майже всі заражені. А здати аналізи на них нема де. Симптоми вилізли в мене через 2 міс після лікування. В минулому році була забита лікарня Олександрівська на лайм хворих. Симптоми у багатьох були. В мене вилізли після. Біль в м´язах. Руках.шиї, плечах. Головокружіння. Розфокусований зір. В когось самі по собі дьоргалися руки і ноги. В когось паралізувало півобличчя. Хтось не мвг ковтнути. Надивилася в лікарні на яких хочеш..хвороба страшна і в хроніці невиліковна. Тому наказую тепер всім-пити з першого дня укусу, не чекаючи аналізів. Бо дисбактеріоз порівняно з наслідками Лайму це повна херня.
Дружная семейка• 19 июля 2023
Те що ви чекаєте 4 тижні це дуже і дуже погано. Бо коли виявиться еритема, то лікувати буде складніше. Перші 3 дні борелії в крові і їх можна вбити. Далі вони розповзаються по кістках і вбити їх практично неможливо. Чекати при укусі кліща це найгірше що може сказати лікар. Бо коли вже підуть симптоми то буде пізно. І ще. В 30-40% людей еритем взагслі не ає.але вони хворі. Я з такою лежала. Аона вжеходити не могла. Через 6 міс після укусу. Еритеми не було. Поклали в лікарню після підтверд.аналізу. але вже пізно. Час від часу спілкуємося. Вона не вилікувалася. Я теж чекала. Лікування розпочала через 3 тидні. Пізно
автор Не зви чайна • 19 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
На моєму малому кліщ сидів точно 5 днів. Я вважаю , що якщо він поганий то скоро щось да з´явиться. Вірніше я так хочу. Я не в Україні і антибіотиків тут так просто не купити. Тому чекаю і надіюсь.
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна
На мені сидів 1-2 год. Цього було достатньо. Він був геть ненапитий. Тут немає різниці скільки сидів. Головне що вкусив
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна
Ось тому в нас так багато хронічних лайм хворих. Я лікувалася в Польщі в лікарів Іладз після. Вони назначають з першого дня. По лайму є прекрасна клініка в Польщі. Лікують довгими схемами. В них профвлактика 21 день з 1 дня укусу. І лікування від 45 днів після еритеми.
Спасу мир• 19 июля 2023
2 роки назад зняла з себе кліща. В перший же день назначили антибіотик для профілактики.Аналізи не здавала, бо відразу почала лікування.
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна
Замовте з України, не чекайте, хай проп´є.
СМСница• 19 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Що пити треба з першого дня?
Манкоголік• 19 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Боже який жах. Я у сина не помітила кліща, а лише вже еовтему. Я дуиада, то мошка вкусила, короче днів 10 втратила. Пролікували 21 день антибіотиками. Пройшоч місяць. Зараз малий каже, є відчуття холоду в пальцях ніг. Мені аж дурно від цього, виню себе.
Манкоголік• 19 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Скажіть, будь ласка, ви в Янченка офлайн лікуєтесь? Я нагуглила його і не щеаю що роюити. Лікувати дитину антибіотиками дисьанційно?
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
Холод в пальцях .печія шкіри. Кліщ передав крім борелій ще й бартонеллу. Кліщ пепедати може бабезію і ще ряд зарази, і лякувати це наші лікарі не вміють.бт й аналізи ніде здати. Холод в топах дсє бартонелла.і ще 21 денмало. Після еритеми лякування складає від 45 днів.21 день то профілактика
Манкоголік• 19 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
То до Янченка сенсу немає?

Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
Ні.я до нього їздила.але він і онлайн приймає.він лікує дітей вкупі з педіатром. Є в нього класний педіатр
Платье Длинное бальное• 19 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна
Мою дочь в прошлом году укусил клещ, тоже заграницей, тут у нас ещё и энцефалит переносят. И никто вообще не ходит их снимать в больницу, я когда пришла, на меня как на ненормальную смотрели. Но я сразу нашла клеща, может ночь на ней просидел или меньше. Ничего не проявилось, никаких таблеток или анализов не назначили. Но в этом году я ее привила от энцефалита. Я так поняла что болезнь лайма у них тут не так распространена.
В Киеве пару лет назад тоже поймала малая, следили, лекарств тоже не назначали т.к. ребенку было 6 лет. Через 3 недели сдали антитела к лайму.
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
То до Янченка сенсу немає?
Чому нема? Є. Він єдиний який виписує адекватні схеми. Сучасні. Але працює вкупі з педіатром. Всі ці поліклінічні лікарі не то. Він вас пошле здавати аналіз на коінфекції. В вет лабораторії Бальд. В мене знайшли ерліхію. Але від неї промтвше позбавитися. Від бабезії майже неможливо- це родичка малярії
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
Що пити треба з першого дня?
Антибіотик.
Манкоголік• 19 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
В вет лабораторії це капець. Доведеться ще в Київ кататись
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
А більше нема де. В польщі і в Германії є де.а в нас нема. Ось чому треба берегтися- не лащити по траві.по лісах.бо лікування лайму дуже дороге і в зроніці невиліковне.роками люди лікуються. Ви підпишіться на ФБ на групу Лайм Україна.і побачите скільки в нас тяжкохворих, для яких життя після укусу перетворилося на пекло і ніхто зарадити не може. Але про те ніхто не знає.доки не зіткнеться сам. Люди лікуються роками. Бо пропустили оті 3 дні найважливіші після укусу
Манкоголік• 19 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Підписалась. Проридала півдня.
Записалась до Янченка. Трусить, не можу працюввти сьогодні.
Син дістав укус в парку міському. І кліща самого не було...
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
Підписалась. Проридала півдня.
Потім якщо треба дам контакти травника мікробіолога. Я вже рік п´ю настоянки. Симптоми зникли майже всі. 45 днів аб.і далі трави. Він багатьох на ноги поставив. Контакти дали в гпупі Лайм Україна