празники не помню• 19 июля 2023

Хто в Буковелі зараз? Яка погода там.

Добрий ранок! Хто відпочиває чи проживає в Буковелі, Яремче, напишіть, будь ласка, яка погода. Збираю речі і щось прогноз такий не втішний, не знаю що брати з собою дітям. Не хочеться набирати купу теплих речей.
Единая страна!• 19 июля 2023
Я недалеко, але в нас зараз холодно, в горах ще прохолодніше і часто грози

автор празники не помню • 19 июля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Дякую. Що одягаєте - кофту чи куртку?
4мама• 19 июля 2023
Теплих точно не треба.
Але дощовики та гумаки обов´язково.
Якщо ви їдете в гори а не на тусню в Бука.
автор празники не помню • 19 июля 2023
Ответ для4мама
Теплих точно не треба.
Але дощовики та гумаки обов´язково.
Не на тусню)) хочемо за красивим чимось очам. Треба змінити картинку міста на гори та свіже повітря. Бо вже всьо, заряд вийшов давно.
Відірву та викину• 19 июля 2023
Прогноз погоди є в вільному доступі.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Ну от я зараз в одному спортбра і легких штанах. Буковель через хребет від мене. Дощик приємний, нарешті збив спеку. Бо як була спека то навіть в горах важко дуже.
У грозу не плануйте сходження на вершини 🙏🙏🙏
Гарного відпочинку!
автор празники не помню • 19 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Прогноз погоди є в вільному доступі.
Він вчора один, а сьогодні інший. Я жила біля метеостанції на область та місто Київ, знаю як він робиться.
Дивлюсь його, а там +17 є, а у нас зараз 32. На сонці ще більше. В голові не вкладається що брати, особливо дітям.

4мама• 19 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Прогноз погоди є в вільному доступі.
Прогноз прогнозом, а відчуття різні. Та й в реальності воно трохи не так.
автор празники не помню • 19 июля 2023
Ответ для4мама
Гарного відпочинку!
Щиро дякую! Зрозуміло хоч трошки вже. Якщо буде гроза чи дощ, будемо плавати в готелі.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Позавчора було +32 за відчуттями як 40, я лише після сансету вийшла на вулицю. Ввечері гроза пройшлась і трохи збило спеку, але душно було дуже все одно. Ось сьогодні вже є чим дихати.
Відірву та викину• 19 июля 2023
Ответ для4мама
Живу тут, знаю як. Все літо дощове і сподіватися на несамовиту спеку не варто в горах.
автор празники не помню • 19 июля 2023
Ответ для4мама
У нас позавчора було теж так спекотно, що просто падаєш з ніг. Маю надію, що не буде надто холодно там, хоча б всі дні перебування.
Відірву та викину• 19 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Холодно не було але до грози і дощу будьте готові.
автор празники не помню • 19 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Дякую. Як гадаєте, вітровки достатньо буде чи щось тепліше дітям треба взяти?
З верхнього одягу, маю на увазі. Не враховуючи толстовку
Відірву та викину• 19 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Достатньо.
Мяо мой мяо• 19 июля 2023
Ми зараз в Поляниці, приїхали в суботу, то була спека, за 30 градусів. А сьогодні 18-19, всі в худіках та кросівках. Ще й дощ обіцяють.
Единая страна!• 19 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Дякую. Що одягаєте - кофту чи куртку?
Фуболка+вітровка
Мяо мой мяо• 19 июля 2023
Ми з дочкою брали футболки, спортивні штани та худіки. Нормально
автор празники не помню • 19 июля 2023
Дівчата, всім дякую! Ви дуже допомогли!

4мама• 19 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Ну та й я тут живу.
Останні дні - просто нестерпна спека була.
Та й зараз от вся до нитки сокра йду.
Відірву та викину• 19 июля 2023
Ответ для4мама
Ну та й я тут живу.
Та й зараз от вся до нитки сокра йду.
Останні дні, це з п´ятниці. Травень червень лило і грози, на Зелені свята здається було кілька днів сонця. На сьогодні теж передають дощ.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
У червні ми навіть 2 вечора підряд котел опалення включали 🙉🙊🙈
Але зараз парко дуже. Серпень минулого року, до речі, був на диво прохолодним.
А зараз навіть вночі у футболці гуляємо і не холодно.
От кліщів цього року як ніколи багато.
Авторе, беріть репелент і після прогулянки лісом одяг змінюйте, витрушуйте, душ приймайте.
Ну і змій чимало. Але, благаю, не вбивайте 🙏🙏🙏
Нещодавно тут якесь бидло вужика камінням забило :(((
автор празники не помню • 19 июля 2023
Ответ для4мама
От кліщів цього року як ніколи багато.
Дякую.
Що таке ретелент?
Комарі теж є?
Як тільки я побачу змію, все, мене як дощем змиє надовго. Я панічно боюсь повзучих. Навіть, в зоопарках підхожу і мене вже телепає.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Дякую.
Що таке ретелент?
Комарі теж є?
Репелент - засіб від комах, вони є різні. Я беру ті що на одяг наносити.
Комарів в принципі нема якщо нічна температура не вище 20, вони просто не розмножуються тоді. Вкрай рідко бувають у горах.
Змій в принципі як не чіпати то і вона не чіпає. Отруйна лише гадюка, цього року один раз бачила її. Мідянка то як ящірка без лап, їх повно. Глухі, сліпі. Можна наступити запросто. Але не отруйні.
Зараз як знайду то дописом нижче скину в інста відео про кліщів. Ух, ми раз переходили хребет гори по високій траві - капець скільки на одяг начіплялось. І репелент не відлякнув їх. Якісь дикі та голодні видно були. Але я все там лажу де нормальні люди не ходять.