Хочу наколоти губи• 19 июля 2023

Кішка дере меблі

Доброго здоров´я всім
Порадьте, будь ласка, чим можна захистити меблі і двері від кішки, яка полюбляє точити кігтики😼. Загалом не шкодить і більше нічого не дряпає, а от двері і шафу в одному місці чомусь дере. Наразі двері заклеїла килимками під тарілки, поліпропіленові наче. Вони плотні і слизькі, драти не виходить, але виглядає не дуже естетично. Плівки Антикоготь чи Оракал здирає за тиждень.
Може є щось міцніше, бажано прозоре, щоб хоч пару місяців протрималося 😁
Підрізати кігті не варіант, один раз спробували, більше я такого стресу їй не зроблю.
Просто болталка• 19 июля 2023
На стельки её!
Просто болталка• 19 июля 2023
Шучу)) Может какой-то спрей купить отпугиватель?
Україна понад усе!• 19 июля 2023
А когтеточку маєте? Я після років і знищених диванів, стільців, дверей та стін додумалася купити заичайну, з картону, українського виробнийтва. І як відрізало! Тількі на ній і точить, але часто змінювали.
Без Баяна• 19 июля 2023
Купіть когтедралку
Престидижитатор• 19 июля 2023
у меня был кусок дерева, доски- кот всегда драл только ее.должно быть такое не сильно жесткое,чтобы когда драл сыпались слегка опилки
Просто болталка• 19 июля 2023
Когтеточку тоже надо индивидуально подбирать. А что не так с подрезанием когтей? Может вы слишком много отрезали, там только кончики можно.
Просто болталка• 19 июля 2023
Ответ дляПрестидижитатор
У нас на балконе стоял деревянный ящик. Наш любил его точить)
Масяня Я• 19 июля 2023
Фольгой можна временно закрыть. Но обязательно когтеточек, пару видов самых просты: бумажную можно и например на ножек стола или обычная доска
Видна міленіалка• 19 июля 2023
Ответ дляБез Баяна
Купіть когтедралку
Вже не допоможе
Без Баяна• 19 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Вже не допоможе
Допоможе, в неї буде 1 місце, просто треба привчити
Видна міленіалка• 19 июля 2023
Ответ дляБез Баяна
Ага. Розкажіть мені. В нас кіт як драв диван старий так і дере. Треба було тоді наказувати, а ми не били бо диван старий. А тепер незнаю як новий купувати
Святатабожа• 19 июля 2023
наліпіть (тимчасово) двосторонній скотч в місця, де дряпати звикла. а ще кожного разу, коли бачите що дряпає меблі, пшикайте водою в морду з пулівізатора. коти не люблять запах цитрусових. почистіть мандарину чи апельчин і поставте поруч або натріть той килимок шкіркою від цитрусових
Алина-1240• 19 июля 2023
Никак,это животное.купите когтерез и подстригите когти,только на свет просвечивайте лапу,чтоб место,где сосуд в когте живое не задеть
Найщасливіша• 19 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та напевно не бажає. Ми своїй 2 купили. Всі килими видирає з м´ясом. А ось на когтеточці добре спить. І показували, і лапами ставили- робить все одно по своєму. І дере зазираючи в очі, і не реагує на крик. Це при тому, що вона і віника інколи лякається, і взагалі боягузлива.
2_Кота• 19 июля 2023
Несколько когтеточек разного типа (вертикальные джутовые, горизонтальные картонные и т.д) расставьте по квартире + приучите таки к регулярной стрижке когтей.
Без Баяна• 19 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Я свою відівчила
автор Хочу наколоти губи • 19 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
В неї 7 кігтєточок, і стовбчиками, і оті дошки, що до меблів кріпляться, і килимком 😁
Все одно знайшла місце, куди кігтєточку не прикріпити, і дере))
автор Хочу наколоти губи • 19 июля 2023
Ответ дляПросто болталка
Я сама побоялася, викликала ветеринара. Але кішка в нас дама з характером, не дозволяє вторгатися в свій особистий простір чужим людям. То орала так, що сусіди прийшли питати, що сталося 😁
Просто болталка• 19 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
автор Хочу наколоти губи • 19 июля 2023
Ответ дляСвятатабожа
Я теж таких порад начиталася, і вирішила спробувати)))
Але в мене якась нестандартна кішка 😂
Скотч вона жере, намагаюся нічого їм не заклеювати
Коли пшикаю водою, вона просто злизує її з морди і не тікає. В мене росте мандаринка, то довелося її сіткою закривати, бо понадкусювала і листя, і плоди 😂😂😂
автор Хочу наколоти губи • 19 июля 2023
Тут власне питання, чи існує така плівка самоклеюча, щоб витримувала кошачі кігті
Бо я вже змирилася з тим, що не перевчу її)))
Святатабожа• 19 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Але в мене якась нестандартна кішка 😂
а яка порода у Вашої кішки?)
автор Хочу наколоти губи • 19 июля 2023
Ответ дляСвятатабожа
а яка порода у Вашої кішки?)
Мати британка, батько подлєц)))
Продавчиня кіз• 19 июля 2023
А подрезание когтей не отменяет их точение) Когти у кошек обновляются, отслаиваясь с боков. Подрезанные тоже. Для того, чтоб обновились, их надо точить. Кроме того, под коготками есть железы, при заточке они выделяют секрет - кошачьи так метят территорию.
Места покушений, если это двери и дверцы, хорошо замойте, чтобы убрать запах. Возможно, он там был и кошка просто его перебить пытается. Ну или их просто приятно царапать. Можно заклеить двусторонним скотчем. Трогать точно перестанет. Но вид может Вам не нравиться. Можно эти места намазать эфирным маслом, не имеет значения, каким, главное, чтоб сильно пахло.
И в любом случае кошке нужно предложить легальную замену - то, что драть можно. И что драть не менее приятно, чем двери. Уже имеющаяся когтеточка не сильно подойдет, по-хорошему, нужна замена того, от чего отучаете.
Можно где-то рядом разместить картонную. Коты их обычно любят. Если столбик - то чтоб его драть было реально. Потому что то, что вижу в зоомагазинах - печаль. Я даже не представляю, как надо извернуться кошке, чтоб приловчиться к этим творениям
Святатабожа• 19 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Мати британка, батько подлєц)))
маю шотландця. нашому допомогло. особливо вода в морду, кожного разу. ну що ж... не знаю,що порадити) ,наш кігтьоточку не сприймав. дали дошку-щось там точив і ще вхідний килимок дряпав. до речі, рослини не чіпав і до ялинки спокійний. в 10 місяців одну іграшку побив. а потім флегмат повний)
автор Хочу наколоти губи • 19 июля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
В неї 7 штук різних, дере їх із задоволенням
Міняю їх регулярно
І все одно, двері і шафа її манять))
Продавчиня кіз• 19 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Оно и понятно - чужак приперся, еще и самозащиты лишает)
Продавчиня кіз• 19 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Але в мене якась нестандартна кішка 😂
А как она у Вас отдирает двусторонний скотч от мебели?
Продавчиня кіз• 19 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Міняю їх регулярно
І все одно, двері і шафа її манять))
Поставьте возле дверей и шкафа когтеточки.
Я когда отучала от обоев, просто на стену прикрутила картонную. Идеально сработало - от обоев отвалила в принципе
автор Хочу наколоти губи • 19 июля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Їй взагалі проблематично щось робити, чи то профілактику від бліх і глистів, чи вичісати шерсть. Одразу оре.