когдадеЦкие• сегодня в 11:48

Зла як пёс. Свекруха

Вирішили купувати квартиру, попросила нічого не говорити нікому. І свекруха через свекра буквально видавила з чоловіка. Злюча просто неможу.
автор когдадеЦкие • сегодня в 13:04
Ответ дляОскорбляю всячески
Здається, ви просто перебільшуєте і створюєте проблеми, де їх нема, ви замкнута, закрита людина, а чоловік ваш емоційний балабол, не стримався, на радостях поділився новинами з батьком. Відкидайте від себе негативні думки, свекруха далеко, вона не може вам ніяк нашкодити. Впускайте світло і позитив у ваш простір
Я просто стільки біди і проблем від неї натерпілась, що я не хочу її і близько підпускати.

автор когдадеЦкие • сегодня в 13:05
Ответ дляНесемо світло разом
Та Порошенко винен, однозначно
Щось ви дрібненько так, Трамп
Несемо світло разом• сегодня в 13:08
Ответ дляОскорбляю всячески
А свекруха винувата, бо ви вийшли заміж за тріпло, а вона його матір?
А скажіть, давно не було такої смішної теми)))) Аж Порадниця на хвилинку стала тою, колишньою
Несемо світло разом• сегодня в 13:07
Ответ длякогдадеЦкие
Ну кожен вибудовує свою логіку.
Якого зерна настирно лізти з питаннями, коли тобі нічого не говорили? От ви лізете до когось з такими питаннями? Я ніколи, самі сказали ок, ні, не моя справа. А в тупу нагло лізти і розпитувати це особливий вид людини.
Вони ринкові меншому купували квартиру, літали тут жили в мене на голові, слова не сказали про плани, в тут їм треба все знать. Якого?
А, то так би і сказали відразу, що вас жаба вже давно від заздрості душить, тепер привід знайшовся
Трільчиха• сегодня в 13:08
Ответ дляАноним_Русалка
Я, когда мне подруга рассказала новости (мы с одного района), сказала по верхам мужу. Потом услышала как он знакомому рассказывает, одному, потом другому по телефону. Приехала к свекрови и она мне выдала тоже самое. Сделала выводы... Мужу говорю, ну и нафига! А он, мне нечем поделиться было.
Я по этой причине не рассказываю уже мужу не чужие секреты, не что-то, что никому не стоит знать, из своего. Наелась уже такого выше головы. И очень много мужиков не умеют язык держать за зубами.
автор когдадеЦкие • сегодня в 13:08
Ответ дляНесемо світло разом
З якої радості мене має душити жаба?
Трільчиха• сегодня в 13:09
Ответ длякогдадеЦкие
Тому, що свекр в житті не питав би, якби вона його не науськала. А чоловік би не говорив, поки не було б зроблено.
Вы не в себе. Как раз муж ваш и разболтал. Он мог бы сказать - ничего не знаю. Или скажу потом, но не смог. В партизаны с таким не пойдешь

Голубец• сегодня в 13:17
Ответ длякогдадеЦкие
Якщо свекруха нормальна, то секретів від неї не буде.
А як ненормальна свекруха виховала такого класного чоловіка, за якого ви захотіли вийти заміж?
Голубец• сегодня в 13:19
Ответ длякогдадеЦкие
Якби вона не задовбала свекра мільйоном питань, які потрібно випивати він би нічого не казав.
Ви чули, як вона свекра задовбувала питаннями?
БЦАшка• сегодня в 13:24
Ответ дляВідморожена
Изначально не было смысла скрывать,все выйдет. Это ж мать, ну камон. Она по роже одной видит все ваши затеи.Сохраните в тайне хоть какую и за сколько.
Та ну прям... ми коли купували дім, квартиру або машини, то тільки потім після покупки вже казали батькам. Ніхто нічого не бачить. Не бачу сенсу розповідати про якісь плани, не через забобони, а через те, що не хочу, щоб потім давали поради чи постійно питали ’ну шо, купили?’
Голубец• сегодня в 13:23
Ответ длякогдадеЦкие
Тим, що схожий 100 відсотків на батька, а від неї нічого.
Думаю ви викопана свекруха
Голова колгоспу• сегодня в 13:27
муж разболтал - а свекровь виновата
Голубец• сегодня в 13:27
Ответ длякогдадеЦкие
Мова не про дуже велику суму. Так я інша, я не суну нагло ніс куди мене не просять.
То вам просто гроші ніхто не давав.
Відморожена• сегодня в 13:27
Ответ дляБЦАшка
Вы прочли, что родители хранили их деньги? Ситуация стала понятной когда муж их забрал.
Вообще не факт• сегодня в 13:30
Ответ дляБілка в колесі
А шо , блин, жена родня?
Только муж по ее струнке не прыгает и уже бывший становится
Роднее всех родных
Вам потрібен чоловік, який вас ні в що не ставе? А всі питання у вашій родині вирішувати свекруха? Отож. Я вже рушила, що таке щастячко мені нафіг не потрібно.
Голубец• сегодня в 13:30
Ответ длякогдадеЦкие
Ні не знає, але вона не спалить гаманець.
Ви настільки не довіряєте близьким людям? У вас параноя?
Вообще не факт• сегодня в 13:31
Ответ дляБілка в колесі
А шо , блин, жена родня?
Роднее всех родных
Он вище писали, що свекруха молодець, її чоловік їй все доповідає, вони в одній упряжці. А невістка виходить не заслужила, щоб її чоловік був з нею на одній хвилі, а не з мамо?
МатьЧасть• сегодня в 13:32
Ви неправі
Ну любопитна свекруха, все їй треба, але ж ваш чоловік сам вибовкав. Ніхто ж з його кліщами не витягав.
Тому втик тільки йому
Голубец• сегодня в 13:33
Ответ длякогдадеЦкие
Так не пускайте. Ваш чоловік туд до чого? Вона йому радість несла.

Голубец• сегодня в 13:34
Ответ дляВообще не факт
Виходить не заслужила.
Гарбузик• сегодня в 13:36
Ответ дляПанна Кота
А потім в таємниці треба буде жити в квартирі?
Під псевдонімом)
Ні, потім, гості, відвідини, все таке)
Вообще не факт• сегодня в 13:38
Ответ дляГолубец
Виходить не заслужила.
Тоді автору треба забирати свої гроші, а чоловіка повернути свекрусі, він виявився бракованим. Хай з мамкою радиться, купляє квартиру і живе там з нею.
Не любовница• сегодня в 13:38
а чому не чоловік винен? смішно прям
Голубец• сегодня в 13:41
Ответ дляВообще не факт
А гроші точно автора?
Вообще не факт• сегодня в 13:44
Ответ дляГолубец
А гроші точно автора?
А чиї? Свекрухи? Вона ж у шлюбі, значить, так її також.
Голубец• сегодня в 13:45
Ответ дляВообще не факт
То чого вона їх має забрати, а чоловіка повернути мамі, а не навпаки - чоловіку гроші, а її мамі?
Вообще не факт• сегодня в 13:46
Ответ дляГолубец
Ви мабуть теж свекруха. Забрати свою половину.
Голубец• сегодня в 13:48
Ответ дляВообще не факт
А нічого, що в матері автора теж така ж сума знаходиться на зберіганні? А чоловіку іти до матері автора і свою половину забирати ?
Я_з_Франека• сегодня в 14:07
Ответ длякогдадеЦкие
Так это ваш муж олух разболтал, прям его пытали, ага, трепло обыкновенное, которому нельзя доверять
автор когдадеЦкие • сегодня в 14:24
Ответ дляГолубец
Мамі довіряю, я просто поклала да і все. Коли вони знадобились попросила її знайти і сказати скільки там лежить. Але з мамою в мене ніколи не було тих ситуацій, що зі свекрухою. Так само як і мама довіряє мені, в усіх питаннях.