Радостина• 19 июля 2023
Зробила ламінування брів,не зрозуміла в чому прикол
Це просто вони блищати мають і все?
Може не правильно зробила..
Радостина
• 20 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
В смысле? Ношу уже 7й год-нормально. Чуть подкрашиваю тенями, и все. Главное-не обновлять, т.к.пигмент может не лечь.
Та там цілий букет ризиків
Фрекен бок• 20 июля 2023
Ответ дляРадостина
Та там цілий букет ризиків
Риски-это уколы филлеров, это лазерка, это магнитные процедуры.
Радостина
• 20 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
І це також,але пудрове напилення це по суті звичайний татуаж коли голкою пігмент під шкіру заносять ,щось не так і потім ще спробуй повернути до нормального вигляду
Фрекен бок• 20 июля 2023
Ответ дляРадостина
Да, относительно хорошего мастера-это Вы абсолютно правы. Нужен именно хороший мастер.