Радостина• 19 июля 2023

Зробила ламінування брів,не зрозуміла в чому прикол

Це просто вони блищати мають і все?
Може не правильно зробила..
Пасхальний тролік• 19 июля 2023
Ви їх можете тепер зачесати як вам заманеться. Мої неслухняні і ні з гелем ні з милом не укладаються, а з ламі запросто. Якщо у вас такого запиту не було - то може ця процедура просто не для вас.
Зубожиння• 19 июля 2023
Жах
Может их нужно было подкрасить?
Червона рута• 19 июля 2023
Ви самі робили? Виглядає не дуже, якщо чесно.
Мамзелькіна• 19 июля 2023
лами не всем нужно. нужно тем, у кого жесткий плотный волос, который не укладывается в форму и торчит. более густым бровям.
у вас волоски, которые ближе к переносице теперь лежат в сторону и приподнять вы их, конечно, сможете - но выглядеть будет так себе.
сойдет эффект через пару недель, окончательно через месяц. через три дня можете покрасить для улучшения внешнего вида.
я не профи. но делаю брови себе сама:) мне лами тоже не зашло, но у меня как раз густые брови. выглядело норм, но меня чуть бесило))
автор Радостина • 19 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Жах
Может их нужно было подкрасить?
В мене на ХНУ і фарбу реакція погана
автор Радостина • 19 июля 2023
Ответ дляЧервона рута
Так сама
Зубожиння• 19 июля 2023
Ответ дляРадостина
В мене на ХНУ і фарбу реакція погана
так а смысл их укладывать, если они редкие очень?
автор Радостина • 19 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Захотілося спробувати
Ля-ля-ля• 19 июля 2023
Ответ дляРадостина
Так сама
Я шо для цього потрібно? Дякую
Zelenkа• 19 июля 2023
Наче кіт зализав, вибачте
Інно4каа• 19 июля 2023
я також робила і не зрозуміла який сенс, тільки гроші на вітер
Астановитесь• 19 июля 2023
Жах якийсь, вибачте.
Яичница с беконом• 19 июля 2023
Ответ дляРадостина
Так сама
воно і видно
Барабан для дорослих• 19 июля 2023
Виглядає погано. А що було до?
Заикальница• 19 июля 2023
Ответ дляРадостина
Так сама
А що ви очікували? Перед тим як щось робити зазвичай розуміють який буде результат та для чого це робиться. Ламінування це як хімічна фіксація, тобто для тих брів, які неслухняні та вимагають фіксацію гелем
Эскиз бесконечности• 19 июля 2023
Мені здається, що ламінування буде гарно виглядати на густих, жорстких бровах, а Вам би спершу фарбування треба було зробити, а потім укладку.
Заикальница• 19 июля 2023
Ответ дляРадостина
В мене на ХНУ і фарбу реакція погана
В чому саме ця реакція?
Носки на подтяжках• 19 июля 2023
Вони жахливо виглядають рідкі і мокрі.Треба трохи їх підмалювати олівцем хоча б.
автор Радостина • 19 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Я шо для цього потрібно? Дякую
https://makeup.com.ua/ua/search/?q=%D0%BD%D0%B0%D0...
автор Радостина • 19 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
В чому саме ця реакція?
Не знаю,може алергія
Ищу Аленя• 19 июля 2023
Жесть
На такие брови только ламинирование
Леди Г• 19 июля 2023
Есть различные гели фиксаторы на мейк апе. Недорого. У меня был гривен за 100. Надо сначала такой купить попробовать как оно будет. А еще лучше с карандашом вместе. Так как ламинирование не самая дешевач процедура, да и время отнимает в салоне
автор Радостина • 19 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Жесть
На такие брови только ламинирование
А що не так з бровами?
Леди Г• 19 июля 2023
Вообще должно быть так. И тут не в густоте дело. Их должны прокрасить и зачесать.
Заикальница• 19 июля 2023
Ответ дляРадостина
Не знаю,може алергія
Як саме проявляється? Почервоніння, свербіж? Як швидко проходить? Бо як це в перший день, то просто у вас чутлива шкіра.
Корсет_на_шурупах• 19 июля 2023
Выглядело симпатично и фиксировано дня 4, потом обычные брови. Деньги на ветер.
Фрекен бок• 19 июля 2023
Автор, Вам бы пудровые лучше сделать
Девальвация• 19 июля 2023
видела сделанные в салоне ламированные ресницы
тот же эффект
вроде их жиром намазали
автор Радостина • 19 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
Автор, Вам бы пудровые лучше сделать
Навіщо?
Ви знаєте ,які наслідки можуть бути взагалі?
Фрекен бок• 20 июля 2023
Ответ дляРадостина
Навіщо?
В смысле? Ношу уже 7й год-нормально. Чуть подкрашиваю тенями, и все. Главное-не обновлять, т.к.пигмент может не лечь.