Бодіпозітівна• 19 июля 2023
Продаж квартири з агентством за договором
Хто продавав нерухомість з агентством за договором, що передбачає співпрацю тільки з ними?
Як все було і який результат?
мадамГрицацуева• 19 июля 2023
а смысл? сами дайте обьявление и другие агенства его растащат по своим базам и будут предлагать своим клиентам. Так же и комиссию будут платить они, а не вы.
Бодіпозітівна
• 19 июля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Я так вже зробила.
Мене цікавить, наскільки дієвий спосіб, яким я не користувалася.
Країна мрій• 19 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Я так вже зробила.
Ни насколько
Сонячний зайчик• 19 июля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Це зручно, коли нема часу і можливості займатися продажем. А комісія закладається в ціну
Научительница• 19 июля 2023
результат - продали мою нерухомість.
я приїхала тільки на підписання угоди.
Бодіпозітівна
• 19 июля 2023
Ответ дляНаучительница
результат - продали мою нерухомість.
я приїхала тільки на підписання угоди.
За який час продали?
Научительница• 19 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
За який час продали?
знайшли покупця за два тижні десь.
а сам продаж був трохи пізніше, бо покупець продавав свою нерухомість.
ну тобто з моменту підписання договору до угоди пройшло десь півтора місяці. це досить швидко. але квартира досить ліквідна, ціна адекватна. мені треба було її продати, а не попродавати.
Пес Патрон• 19 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Я так вже зробила.
абсолютно не потрідний, цим вони типу свою комісію страхують, що інший краще. дорожче і бистріше мимо них не продасть. Не ведіться. було б кому продати, продали з за перші три дні і без договору
Пес Патрон• 19 июля 2023
Ответ дляНаучительница
знайшли покупця за два тижні десь.
така собі вигода...не було б договору, інші посередники могли б знайти бистрішого покупця
Научительница• 19 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
покупець завжди один
Пес Патрон• 19 июля 2023
Ответ дляНаучительница
покупець завжди один
чому? якщо у Вас нема цепочки купля/продаж, ви просто продаєте, то я ставила на продаж, хто перший, того житло, а не почекайте місяць, а там в них ще щось і т.д.
Научительница• 19 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
ну от он перший і був.
навіщо мені було скакати по ринку в пошуку того, хто купить от прям зараз.
взагалі середній термін продажу житлової нерухомості - півтора-два місяці.
і від того, що одну й ту саму квартиру продає цілий балаган ріелторів, швидше вона не продасться. в мене була одна надійна людина, що мала ключі та зацікавленість у продажу. бо то її хліб.
Бодіпозітівна
• 19 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Моя квартира продається 2 місяці. За цей час я показувала її тільки тим, хто телефонував мені напряму без ріелторів з моєї обʼяви.
Ріелтори телефонували спочатку і всі як один казали, що мають клієнта, який шукає саме таку квартиру, питали, чи можна пропонувати. На цьому все.
Я ж особисто маю лише одну обʼяву, яку не рекламую і ніяк не просуваю. Ріелтори, мабуть, також не рекламують.
Тому й виникла ідея спробувати з таким агентством, що буде ефективно розповсюджувати, пропонувати і рекламувати, бо вони на цьому заробляють. Погано попрацюють - не зароблять і втратять час та гроші.
Якось так міркую.
Мені не горить, колись продамо, але під лежачий камінь вода не тече. Тому й схиляюсь спробувати і цікавлюся досвідом інших. От якби ви написали, що маєте негативний досвід, я б мала вже два відгуки, а поки що не рахується)
Якось так міркую.
Пес Патрон• 19 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Якось так міркую.
Я мала негативний, вони продавали місяць, а нам горіло. Коли я сама найшла покупця, то вони місяцями погрожували, що я їм винна комісію за продаж сплатити ... І ща те що не до їх нотаріуса пішла, на той час їх був дородче на 2 тис грн
Бодіпозітівна
• 19 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Розумію вас. У тому агентстві, куди я планую звернутися, немає таких умов. Якщо я продаю сама, вони не мають претензій. Але моє оголошення доведеться видалити.
Пес Патрон• 19 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А як тоді знайти покупця без оголошення). Ще мала в практиці таке, що продавець нам сказала, приміром квартира 50 тис плюс її агент, або їй 500 у.е. зверху і без агента. Тоді наступного разу коли я сама продала, то теж ціна була вища, ріелтори збивали ціну(, щоб ще їм покупець зміг оплатити 4 відсотка
Бодіпозітівна
• 19 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Ну це ж раптом! так станеться, що я продам знайомим чи передумаю взагалі. А в інших випадках, звичайно, якщо вони вклалися, то хочуть заробити.
мадамГрицацуева• 19 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Якось так міркую.
из опыта своей подруги, которая продавала большую элитную квартиру через договор с агенством два года - так и не продала...
2 мес это слишком мало для нынешнего времени... к тому же если квартира не ’ горячий пирожок’.. вы хоть напишите что и где продаете...
сами пишите, что нигде не рекламируете и ничего не делаете... так может в этом вопросе стоит чуть подсуетиться... кроме олх можно разместить обьявление в фейсбуке, в телеграмм-каналах, сайт изи, шафа, тут сайт обьявлений... это охватит большую аудиторию, чем одно агенство...
Меня не звали• 19 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Я так вже зробила.
Квартири продаються легко, немає сенсу розпилятись на рієлтора, тим паче, що комісію за продаж платите ви, і не маєте права передумати продавати, чи продавати самій.
Я продавала дачний будинок з рієлтором, бо не продавався роками. Тут не шкодую, він сам підготував всі документи, їздив з покупцями, я приїхала тільки до нотаріуса.
Бодіпозітівна
• 19 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Умови такі, що комісію платить покупець, але більше ніхто не продає в інтернеті, крім цього агентства.
Передумати можу, все буває. І можу продати сама, але без оголошень. Наприклад тим людям, які цікавилися раніше.
Мені здається, умови непогані.