Локшина на вухах• 19 июля 2023

Старший ребёнок просит грудь

Ситуация такая, старшей 4, младшему месяц. И вот с приезда домой с роддома началось, сначала просто просила "как ляля", потом начали истерики (я понимаю ревность) мы все поговариваем, объясняем, вроде как соглашается но не надолго.
а вчера был вообще апогей всей этой ситуации, муж уже давно на работе, я просыпаюсь от того что старшая лежит на мне и держит во рту грудь... (её кормила до 1.3)
и вот что с ней делать...
Весотехник• 19 июля 2023
Ответ дляНа привозе
Ребёнок психопат ,отведите к психологу ,это серьезно
Хотіла написти, що ви дурепа), але забанять. Ну звідки такі висновки. Звичайні ревнощі. Взагалі, коли народжується друга дитина, в багатьох старших дітей розвивається типу регрес, одні починають розмовляти як малюки, сюсюкатись, інші пісяти в штани, хтось соску вимагає. Потім це проходить, але мамі потрібно терпіння.

автор Локшина на вухах • 19 июля 2023
Ответ дляНа привозе
Удалено администрацией...
Veronika_100k• 19 июля 2023
Ответ дляПьяная вишня
Вас, как изнасиловали, пока вы спали.
Меньше нужно спать и следить за своими молочными бидонами
Ору 😂😂😂
Викупана• 19 июля 2023
Ответ дляА я з косою
В 4 вряд-ли ребёнок будет говорить ’как ляля’. Попахивает тролизмом.
В нас така ситуація була різниця 2.8 у нас. То схотіла соску як у маляти дали ходила смоктала за пару днів закинула і все. То схотіла сісю спробувати, дали спробувати, але я їй просто націдила в стаканчик. Це 1 раз було сказала йогурт смачніший і все...
Викупана• 19 июля 2023
Ответ дляНа привозе
Забудьте цей комент нормальна чудова дитина, так потребує ласки і уваги зараз більше.
П.с. я психолог зі стажем
Весотехник• 19 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Це скоріше ревність і бажання побути ’як маленький’.
Це так і є. Мама біля груднічка проводить багато часу і старша помічає, що іі меньше приділяється, спрацьовує логіка, що якщо вона буде робити так само, то і мама буде ставитись до неі, як до меньшого. Воно пройде з часом, як тільки звикне до меньшого. Я б радила залучати іі до догляду за меньшим, щоб допомагала купати, ггодувати, памперс подавала, колисочку гойдала. А мама все хвалила іі і хвалила. І мамі допомога і дитині увага. І підкреслювати, як добре, що вона така доросла, стільки з неї користі.
автор Локшина на вухах • 19 июля 2023
Ответ дляВесотехник
дякую

Викупана• 19 июля 2023
Ответ дляВесотехник
Все чудово написали, +100, але вставлю свої 5 коп.
Тут обережно, помічниця так, але не відповідальна за маля, не доросла, а старша, дайте дитині побути дитиною, вона ще ж насправді маленька.
+вона може спробувати трошки перевіряти вашу любов своєю поведінкою потрібно говорити і демонструвати що вона особлива і до неї любов не зменшилася
Veronika_100k• 19 июля 2023
Ответ дляВикупана
Совершенно согласна 👍
Тишком_нишком• 19 июля 2023
Старайтесь разделять время по ровну между детьми,она вдруг стала старшей,а была единственной любимой. Говорите,как сильно вы её любите именно говорите,дети не судят по поступкам,им надо слышать.Проводите с ней время. Время кормления и гигиен.процедур не считается . Игры и лично время ей. Это тяжело,но по другому ,просто возненавидит младшую.
Весотехник• 19 июля 2023
Ответ дляВикупана
Так так, питати чи хоче допомогти і ще й наглядати щоб не накоіти біди, то мамі ще більше навантаження, бо звісно що сама зробить і краще і швидше. Але тут задача стоіть виростити дітей дружніми і не обдвіленими, тому треба мати терпіння.
В мене 6 і 11 років, дуже дружні, хоча старший інколи дорікає, що меньшого цілую і обнімаю більше. Ой...) Важко то бути мамою не однієі дитини).
Смайликівна• 19 июля 2023
У меня такое было, просила грудь и я ей дала попробовать, сказала только раз и все, ты уже выросла из груди, давай я тебе какао сварю.
Было еще, старшая и памперс натягивала, и просила покачать ее, как младшего, и игры она младенец, а я мама. На горшок даже пробовала ходить. Это уже все прошло, адаптация такая у ребенка была.
Смайликівна• 19 июля 2023
Ответ дляВикупана
Плюсую, не треба казати старшій, що ти велика, ти вже виросла ітд. Навпаки, що ти моя маленька дівчинка чи хлопчик. Щоб дитина не думала, що з появою меншого тепер її випхнули з території дитинства. Бо тоді винувата у неї буде менша дитина.
АяВсёЗнаю• 19 июля 2023
Автор, моєму було 4,5, просив теж
Я кажу-зуби, все все, але сцідити можу, він погодився на чашку, спробував і сказав, фу, бе, бідна ляля, краще буду їсти сосискк і жарену картопл)
Вишнёвая Леди• 19 июля 2023
Ответ дляПьяная вишня
Вас, как изнасиловали, пока вы спали.
Фу..такой высер могли бы и не писать. Молочные бидоны . Тетя или дядя .проспись
Анастасіяко• 22 июля 2023
Удалено администрацией...