как тебе такое илон маск• 19 июля 2023
Це правда шо довгий керамограніт виглядає дорожче ніж короткий? На підлогу
Імітація дерева
А поговорить?• 19 июля 2023
Вчора підлогу з керамограніту під дерево називали вчорашнім днем, застарілою. Сьогодні дешевою, убогою. Покажіть ваші стильні та красиві підлоги?
А поговорить?• 19 июля 2023
Зайдіть в магазин, там викладку роблять виробники деякі подивіться варіанти. Можно і ялинкою покласти.
Нагайна• 19 июля 2023
Я купила спочатку невеличку, повернула в агромат і купила крупнішу. А зараз взагалі б не клала під дерево