Бриджит_Фрикандо• 19 июля 2023
Кольпоскопия - ектопія + атипові судини, поговоріть зі мною.
Короче у мене є ектопія (я знаю що це норма)
Але останні 2 роки по пап тесту у мене ascus.
Лікарь порадила кольпоскопію зробили.
Сказала якась підозріла атипова судина сіточка. Порадила біопсію після менструації.
Дома читаю - підозра на інвазію. Гугл - підозра на рак.
Хоча на прийомі поговорили, казала що все повинно бути нормально…можливо це моя норма.
Але я тепер дуже переживаю. Поділіться своїми хорошими історіями 🥲
Пс: впч -
Лікарь порадила кольпоскопію зробили.
Пс: впч -
Добрая свекровь• 19 июля 2023
Якщо ВПЧ мінус, не хвилюйтеся, все буде добре. Ви молодець, що слідкуєте за здоровʼям
ПекельнаКрасуня• 19 июля 2023
не читайте гугл. там на все рак.
сделайте все анализы и все будет хорошо
Бриджит_Фрикандо
• 19 июля 2023
Ответ дляVictoria____
Зробіть обовʼязково біопсію та спіть спокійно)
А якщо буде рак чи 3 ст дисплазії, дуже переживаю:(
Можу брикнути• 19 июля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я Вас розумію, сама недавно робила цю процедуру. Начиталась гуглу і лікарів-блогерів, що спати потім нормально не могла, Дуже стресонула, але дарма, результат нормальний. Не накручуйте себе. Навіть якщо там дисплазія, це не страшно, навпаки добре якщо Ви зараз її виявите і пролікуєте. Сприймайміть цю ситуацію як досвід і постарайтесь винести урок, все трапляється не просто так. І ідіть робіть біопсію, щоб швидше заспокоїтись.
Бриджит_Фрикандо
• 19 июля 2023
Ответ дляМожу брикнути
А у вас теж була судина сітка?
Можу брикнути• 19 июля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А у вас теж була судина сітка?
В мене інші показання були