Рятівник Малібу• 19 июля 2023
Наші банки - то є дно
Сьогодні моїй останній нервовій клітині пришли гайки.
Є невеликий бізнес,аграрка. Знайшли постачальника з Туреччини,домовилися внести третину суми за товар.
І ось вже другий тиждень я не можу оплатити рахунок,тому що банк кожен раз вигадує нові умови,щоб не віддати мої гроші.
Питання від банку: де ви познайомилися з постачальником?
Принесіть документи,які підтверджують його добропорядність.
Наступний раз: принесіть документи,які підтверджують,що постачальник не зв’язаний з рф. У оригіналі. (Так,нам неважливо,як вам їх передадуть)
У наступний раз: принесіть документи,що підтверджують,що постачальник не зв’язаний з Білоруссю.
Впевнена,що у наступний раз вигадають щось ще. Питання,чому не можна одразу озвучити які документи потрібні? Якого біса я повинна давати якісь паперці,щоб забрати СВОЇ гроші?
Постачальник вже толерантно послав лісом,угоду розірвали. Ясно,що проблемні покупці нікому не потрібні.
Агов,якщо тут є працівники банків,з вами все добре?..
ПАЦАНКА О• 19 июля 2023
Это человеческий фактор. Везде есть такие сотрудники. А что за банк если не секрет?
АгатаХристя• 19 июля 2023
Навіщо говорили про постачальника
Сказали б щось на кшалт лікування коаще
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ви повинні надати банку документи про кінцевого бенефіціара вашого постачальника.
Написати лист з проханням розглянути контракт. Надати сам контракт і посилання на сайт, щоб банк розумів, що це реальний виробник
И_В_офигительных_штанах• 19 июля 2023
Странно. У нас все нормально. Правда, не с Турцией, а с Италией, Германией, Польшей. Еще Корея, но там экспорт
пані Солоха• 19 июля 2023
Так це мабуть не від працівників залежить, а від керівництва. Чого тільки не придумають. Як книжку фантастичну прочитала. Ще б запитали якого кольору білизна.
Не кредит же Ви оформлювали, як я зрозуміла. Дуже дивні запитання.
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Навіщо говорили про постачальника
Сказали б щось на кшалт лікування коаще
Тобто?
А як потім розмитнювати?
Простоваля• 19 июля 2023
Что за банк? Это, Автор, Вы ещё не растомаживали в Одессе... Когда Вам таможенник говорит на серьёзных щах: я тут загуглил и нашёл этот товар дешевле. Почему Вы его покупаете дороже? Пусть поставщик предоставит калькуляцию себестоимости для нас.
ничевока• 19 июля 2023
Увы это не банки лично …
Это нац банк
Фин мониторинг
Поверьте
Я сотрудник одного из иностранного банка - работа с вип клиентами
Это очень зае…вает но выше нашего нбу и их «постанов» мы пригнуть не можем, не будет от Вас как клиента стописят одной бумажки банк очень крупно накажут по штрафу …
Это нац банк
Фин мониторинг
Поверьте
Однозначная• 19 июля 2023
Наши банки почти идеальны, то вы в Европе и США с банковской системой не сталкивались, каменный век
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
А ще це за банк?
Більшість банків досить документів через кліент банк.
Ну можливо завірених директором
ПАЦАНКА О• 19 июля 2023
Ответ дляничевока
Увы это не банки лично …
Это нац банк
Фин мониторинг
Поверьте
Это нац банк
Фин мониторинг
Поверьте
Так речь о том, что автору этот сотрудник должен был дать перечень документов, согласно требованиям банка, а не шпинать туда сюда, это вообще несерьезно.
Простоваля• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А ще це за банк?
Ну можливо завірених директором
Вы ВЭД никогда не занимались?
КоКоКоКоКоКо...• 19 июля 2023
Ви вже несіть і про Північну Корею, Еритрею, Сирію. Дійте на випередження. 😁
Скажу точно про Ощад. То є дно
СпайдерВумен• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А банк не повинен хоча би дати перелік необхідних йому документів?
Сказати: принесіть нам 1, 2, 3..
Рятівник Малібу
• 19 июля 2023
Ответ дляничевока
Увы это не банки лично …
Это нац банк
Фин мониторинг
Поверьте
Это нац банк
Фин мониторинг
Поверьте
Так,вони посилалися що «то не ми,то Нацбанк». Але питання у тому,що навіть якщо є пришелепкуваті вимоги,чому одразу їх не озвучити,а примушувати своїх клієнтів «ходити на поклон»? Чи Нацбанк їм кожен день диктує щось новеньке?
И_В_офигительных_штанах• 19 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Вы ВЭД никогда не занимались?
Я занимаюсь ВЭД и тот комментатор правильно написал. Все через клиент-банк, никаких доков не приносили физически
На паровозе• 19 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Який банк?
КоКоКоКоКоКо...• 19 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Ну, треба ж робити вигляд, що працюють.
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Сказати: принесіть нам 1, 2, 3..
Є постанова НБУ
Не пам´ятаю номер
Ну тут залежить від вашого менеджера,і його бажання допомогти.
Ми обслуговуємся в маленькому банку, і нас люблять
Не пам´ятаю номер
Рятівник Малібу
• 19 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Навіщо говорили про постачальника
Сказали б щось на кшалт лікування коаще
Тому що є інвойс
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Вы ВЭД никогда не занимались?
Я займаюся узгодженням документів з банком
Простоваля• 19 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Хз, 3 разных банка, через КБ принимают после того, как валютный отдел всё проверит и завизирует.
И_В_офигительных_штанах• 19 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Навіщо говорили про постачальника
Сказали б щось на кшалт лікування коаще
Лечение со счета предпринимательского? Мне кажется, так еще сложнее будет
На паровозе• 19 июля 2023
Ми не змогли задовільнити запити на документи укрсиб. Там мало не аналіз крові постачальника хотіли
відкрили валютний рахунок в отп, там якось простіше, але теж дуууже довго все погоджуюють