Рятівник Малібу• 19 июля 2023

Наші банки - то є дно

Сьогодні моїй останній нервовій клітині пришли гайки.
Є невеликий бізнес,аграрка. Знайшли постачальника з Туреччини,домовилися внести третину суми за товар.
І ось вже другий тиждень я не можу оплатити рахунок,тому що банк кожен раз вигадує нові умови,щоб не віддати мої гроші.
Питання від банку: де ви познайомилися з постачальником?
Принесіть документи,які підтверджують його добропорядність.
Наступний раз: принесіть документи,які підтверджують,що постачальник не зв’язаний з рф. У оригіналі. (Так,нам неважливо,як вам їх передадуть)
У наступний раз: принесіть документи,що підтверджують,що постачальник не зв’язаний з Білоруссю.
Впевнена,що у наступний раз вигадають щось ще. Питання,чому не можна одразу озвучити які документи потрібні? Якого біса я повинна давати якісь паперці,щоб забрати СВОЇ гроші?
Постачальник вже толерантно послав лісом,угоду розірвали. Ясно,що проблемні покупці нікому не потрібні.
Агов,якщо тут є працівники банків,з вами все добре?..
Carin• 19 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Что за банк? Это, Автор, Вы ещё не растомаживали в Одессе... Когда Вам таможенник говорит на серьёзных щах: я тут загуглил и нашёл этот товар дешевле. Почему Вы его покупаете дороже? Пусть поставщик предоставит калькуляцию себестоимости для нас.
А какое их собачье дело? Разве в Таможенном кодексе хоть намек на такое своеволие есть?

И_В_офигительных_штанах• 19 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Хз, 3 разных банка, через КБ принимают после того, как валютный отдел всё проверит и завизирует.
В смысле? Так через КБ они и передаются в валютный отдел
СпайдерВумен• 19 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Ми не змогли задовільнити запити на документи укрсиб. Там мало не аналіз крові постачальника хотіли відкрили валютний рахунок в отп, там якось простіше, але теж дуууже довго все погоджуюють
О, я теж хотіла написати, що це схоже на укрсиббанк.
Вони ше й нахамити можуть.
Fany• 19 июля 2023
Ответ дляБулькаю
Какой банк?
Так не только банки
Я уже на полном серьёзе думаю наперед у своего беника анализы взять
Думаю пригодятся, у нас в анамнезе контракты с рб
Бабка-ежика• 19 июля 2023
это не только банк, а НБУ и их тупые ограничения, еще до войны ограничения по суммам бесили. Т.е. не важно сколько у тебя оф доход, ограниченния по сумам ОДИНАКОВЫЕ для всех. треш.
Швабристка• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви повинні надати банку документи про кінцевого бенефіціара вашого постачальника.
Написати лист з проханням розглянути контракт. Надати сам контракт і посилання на сайт, щоб банк розумів, що це реальний виробник
Саме так. На одного постачальника і один контракт подається це все 1 раз.
Железобетон• 19 июля 2023
Жесть, не дают людям работать(
Зато кому надо выводят деньги сотнями миллиардов и анализ крови у них не требуют, так и живем(
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Ну звичайно.
Бажано перед підписанням узгодити з менеджером, щоб триста раз не підписувати і не виглядати дебілом

А менеджер відправляє до фін моніторингу. Тим більше, що це турки..
На паровозе• 19 июля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Вони ше й нахамити можуть.
О, я думала це тільки нам так пощастило. При чому саме так як автор пише : - ’а дайте ще те’. Через тиждень так, ще ото і оте. Попереднє не підходить. Так, знаємо, говорили, що підходить, але ніт.

Fany• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну звичайно.

Если б все так просто
Знали б вы, что у нас требовали взять у поставщика из нидерландов
И что он по этому поводу сказал...непереводимая игра слов была
Железобетон• 19 июля 2023
Ответ дляFany
Если б все так просто
А зачем это делают, что бы создать монополию, покормить своих у кого эти документы не требуют , я так понимаю только для этого.
Прекрасно понимаю, что эти проблемы не только ваши, но и нас всех конечных потребителей, потому что таким нехитрым способом вас лишают возможности покупать дешевле/ качественее/ разнообразней товар и в итоге все для нас дороже и допущен узкий круг лиц
Блондинка в Шоколаде• 19 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Согласна с вами полностью. Но так не только наши банки.
Згодна, європейські ще гірше все
На паровозе• 19 июля 2023
І ще, якщо ви спочатку платите 30%, потім 20 і 50 (наприклад) то так і повинно бути вказано в інвойсі, бо не пропустять
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляFany
Если б все так просто
Я узгоджую як мінімум один контракт на тиждень.
Що такого вони у вас попросили?
Скоріше за все розшифрувати власників до фізичних осіб .
Та прям багіня• 19 июля 2023
А як вам таке?
’Вже з 1 серпня вам доведеться або проходити авторизацію в Дії, або якщо поповнюєте в терміналі свого банку, використовувати свою картку, фінансовий номер телефону. Зараз поповнити свою чи чужу картку готівкою можна без будь-якої авторизації.’
Тобто щоб 5 гривень закинути треба підтверджувати, а от офшори нікому не заважають!
Директор Пляжу• 19 июля 2023
Ох, как я забирала свои деньги от продажи машины….. продала по безналу, купил автосалон. Перечислили на Райфайзен, пришла для обналичивания и понеслось- откуда вы взяли 50000 долл для покупки Порше? Предоставила выписку своего банка за пять лет. Я работаю не в серую, плачу все налоги. Писала какиеТо обяснительные🤦‍♀️. Еле выдрала- закатила истерику. Когда им перечисляли мои деньги, она не спрашивали, откуда я их взяла, а забрать- фигвам.
Аноним с кешбеком• 19 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
Так це мабуть не від працівників залежить, а від керівництва. Чого тільки не придумають. Як книжку фантастичну прочитала. Ще б запитали якого кольору білизна. Не кредит же Ви оформлювали, як я зрозуміла. Дуже дивні запитання.
Я працюю в ЗЕД багато років. Так завжди було. Нічого нового. Не знаю, що так здивувало автора. Вона, вірогідно, новенька у цій сфері.
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
Ви знаєте, зараз кредит оформити значно важче, ніж узгодити ЗЕД контракт))

Отам і правда треба розказати, де какає собачка директора))
60 метрів сметани• 19 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
И я хочу Порше. Какая сфера деятельности у Вас, если не секрет?

Зяблик протестант• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так мовамйле не про кредитні, а власні кошти. Тут клієнт банку нічого не зобов´язаний. Я як фізична особа не могла зняти 100тис на покупку квартири, доки не влаштувала скандал і не викликала поліцію. Бо мені навіть говорили, що світла не має)))
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Про документи я відповідала автору, а вона явно юр особа.
60 метрів сметани• 19 июля 2023
Правильно пишут, наши банки святые по сравнению, например, с испанскими банками. Там иакие муьтные бандиты, вообще полный беспредел
Fany• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Що такого вони у вас попросили?
Структуру власності з кбв подавали при оформленні контракту.
Який давно виконано і забуто.
Ви колись стикались з нкцфр?
І з їх вимогами?
Банки то дитсадок порівняно з ними
пані Солоха• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька

Це капець. І люди ще дивуються, і ображаються на інших, які бажають виїхати з нашої країни.
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Так,вони посилалися що «то не ми,то Нацбанк». Але питання у тому,що навіть якщо є пришелепкуваті вимоги,чому одразу їх не озвучити,а примушувати своїх клієнтів «ходити на поклон»? Чи Нацбанк їм кожен день диктує щось новеньке?
Так чому ви не відповідаєте?
Ви надали документи про кінцевих бенефіціарів?
Які квас відносини з менеджером
Ви, власне, читали ту саму постанову, і лист в клієнт банку?

Чи це тема...
Для чого?
Carin• 19 июля 2023
Ответ дляТа прям багіня
А як вам таке?
Справедливости ради, не помню как у ПБ, но у Мони всегда требуется номер телефона при пополнении своего или чужого картсчета.

У Альфы - в случае пополнения больше 5к в день.
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
Банк прораховує свої ризики.
Ви ж певно теж незнайомій людині просто так гроші не дасте?
Железобетон• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Банк прораховує свої ризики.
Так гроші не банка, а автора от в чому фішка
Элька-Карамелька• 19 июля 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ага, ви якось випали

2 лінії.
Одна про ЗЕД контракт. І там є певний алгоритм, і перелік документів.

Друга -я казала, що складно оформити кредит.

Якось все скрутилось в одне.
пані Солоха• 19 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Банк прораховує свої ризики.
А які ризики для банку саме, якщо кошти не належать йому? Це ж не кредит. Людина зняла свої кошти або перерахувала, а яка там людина, фірма, яке їм діло? Чи Ви маєте на увазі, що потім в банка будуть вимагати повернути гроші, якщо потраплять на недобросовісного постачальника? Але це вже буде проблемою клієнта, а не банка. Ну як з готівкою. Кому ти там гроші дав, то твої проблеми або поліції, якщо аферисти/шахраї, але не банкомату, який тобі кошти видав і не роботодавця, який зарплатню виплатив. Ну це логічно, як на мене.