СМСница• 19 июля 2023
А вас би образило таке лате?
Вас би образило, якщо б ви прийшли в кафе, і поки чекаєте подругу, замовили собі дуже смачне лате, і потім, через 10 хвилин приходить ваша подруга і замовляє теж лате. І виявляється, що бариста, як іноді буває, спіймав творче натхнення і вашій подрузі намалював на пінці якесь там сердечко, чи котячу мордочку, а вам нічого такого. І потім сидите, спостерігаєте, як вона цим милується і в інстаграм фотографує. А у вашій чашці просто абстрактна бормотуха самоутворена процесом змішування і тряскою в процессі несення офіціантом, тоді як подрузі несли більш обережно, щоб не розбурхати лате-арт.
Результат:
вже голосів:
185 (80.43%)
Не образило б, аби смачне було
18 (7.83%)
Мене б це образило
16 (6.96%)
Ні ногою в той заклад
11 (4.78%)
Це фінал нашої дружби
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Я хочу ваши проблемы!!
А я хочу щоб у вас їх взагалі не було!
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляКукусик
А нормальные варианты ответа в принципе не предусмотрены?)
Напишіть, які для вас нормальні)
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Хай вам би жабу намалював . Ваш символ
Ну спасибі!
Кукусик• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
Напишіть, які для вас нормальні)
Все равно, не обратила бы даже внимания
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляeuhunter
Я бы попросила повторить котика и мне. Это несложно.
А вообще я не люблю весь этот латте арт, а если присыпали корицей - вообще возвращаю.
Так, але б це ж було вже вимушено, а не з натхнення, це різні речі. Це як просити хлопця дарувати вам квіти, приємніше ж, коли він за своєю ініциативою це робить.
Фея_3уровень• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
А потім ображатися, що не подарував))
Ответ дляСМСница
Извините, но я слишком стара для этой фигни ;) мне надо - я говорю ртом и не фантазирую лишнее.
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляjulia-678c
А подруга тут хоть причём?
А чого це вона така, що їй роблять такі приколюхи і милості, а іншим ні!
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Детский садик
А вам хіба не хочеться котячу мордочку на лате?) Я думаю, всім це приємно, незалежно від віку.
Живчик-счастливчик• 19 июля 2023
Конечно, это был бы финал нашей дружбы. Этот вариант и выбрала в опросе. Думаю, мне бы еще, после такого, понадобилось, минимум, 30 сеансов у психотерапевта и месяцев 6 приема АД
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Отож, а мені тут пишуть, що це дитячий садок. З таким не жартують!
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ длягодовасик
Дочка-бариста, покажу їй, хай знає, що це людям важливо))
Це ж дуже приємно, я навіть якщо почитати відгуки про такі заклади, там багато хто тішиться саме від таких моментів)
Живчик-счастливчик• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
То странные люди. Не читайте их. Мне их никогда не понять. А вас понимаю, откройтесь, скину в личку контакты отличного психотерапевта-психиатра. Он и терапию проведет и рецепт на АД выпишет. И поспешите, самостоятельно вы с таким не справитесь
Готова до другої• 19 июля 2023
арт на лате не люблю, люблю смак кави
трохи смішно від вашого - всі люблять котиків на каві))))
Леди_на_драндулете• 19 июля 2023
Ответ дляhrushyk
М-да …
Ну, война, у многих необратимые изменения психики начались. Иначе я этот бред объяснить не могу.
СМСница
• 19 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А вдруг він назначить мені зустріч у неформальній обстановці, в кафе, і йому там принесуть лате з артом, а мені знову бормотуху абстрактну.
Полтавська галушка• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
автор, вам 15 или 55 лет?
дело в гормонах, да?))
Додаю напруги• 19 июля 2023
Яду ей в кружку бросьте
У меня два варианта: вам 15 - тогда простительно, если больше 25,то надо к доктуру