Броніки для Моніки• 20 июля 2023

Кто делает сам себе маникюр с гель-лаком?

Не мастера, но делающие себе красиво.
Сколько у вас времени уходит на всё со снятием и покрытием? Я только учусь и это настолько долго, что уже и желание пропадает. Когда руки привыкнут, будет лучше? Имеет ли смысл вообще с этим мучиться?
Lonely-91f2• 20 июля 2023
От 4 до 6 часов
Это очень нудно , но с каждым разом у вас будет получаться всё лучше
Этожзвяздаяегообожаю• 20 июля 2023
1.5 часа
Белая котичка• 20 июля 2023
Я кинула це діло, скучно і довго
Години 4 мабуть
Магазин ШАРМ• 20 июля 2023
Часа 2 без снятия
Шкварочка• 20 июля 2023
Педикюр сделала недавно за 1,5 часа. Но это без снятия гель лака. Маникюр на много дольше, часа 3, поэтому практически его не делаю, просто гигиенический.
автор Броніки для Моніки • 20 июля 2023
Ответ дляLonely-91f2
От 4 до 6 часов
Ну вот у меня так же 😥
Получается неплохо, и надеялась, что с опытом будет выходить не лучше, а быстреи проще.

Когда первый раз себя красила, тоже плевалась и орала, что больше никогда. Но вот привыкла же, только чуть дольше, чем мастер
Секретница• 20 июля 2023
Порядка 4 часов делаю, много лет. Долго.
Но даже тут хвалили ноготочки
миссАрфография• 20 июля 2023
1,5-2 години, це зі зняттям
Дуже дуже вумна• 20 июля 2023
Колись розбивала це на 2 дні. Зняття+манікюр, на наступний покриття.
оксюморон• 20 июля 2023
Около 3 часов со снятием. У меня аппарат,им же делаю маник. Коррекции бывают быстрее,если делаю акригелем. Не быстро,но я кайфую,мне не надоедает по долгу с ногтями. Педикюр 1,5 часа френч
Диверсификация• 20 июля 2023
3 часа со снятием. Конечно у мастера было роскошно, час и все готово. Но, от этого отказаться не могу, особенно довольна педикюром, отлично носится и не зависишь не от кого. Долго и нудно это когда все за один раз. Я вечером делаю снятие и маникюр, а на следующий день включаю фильм и делаю покрытие. Привыкла уже
Альфред Шнитке• 20 июля 2023
Десь дві години, але я не роблю дизайнів.
Помидорина• 20 июля 2023
Накрасьте обычным лаком и не парьтесь, как я))) было бы на что тратить время и деньги. Я пробовала, лампу продала и лаки, и крашу обычным лаком. И красиво и быстро, и с закрепителем долго держаться.
Верочка 100%• 20 июля 2023
Десь години 4. Останні рази я це вже розтягувала на два-три дні. По-перше, самій собі не можна робити конвеєром, як у салоні, коли одну руку роблять, а інша в лампі. По-друге, лівою рукою робити праву ще те задоволення. І, по-третє, роблячи самій собі не буде такої практики і досвіду як із клієнтами по декілька годин кожного дня, то і швидкість не відпрацьовується.
Шальная коклетка• 20 июля 2023
Люди добрі, вам свого часу не шкода?
Mashashula• 20 июля 2023
3-4 години собі зі зняттям і апаратним манікюром вже 8й рік собі роблю. Найдовше це праву руку знімати покриття. І взагалі довго і нудно це і до ночі після роботи. Вже мрію коли буду заробляти щоб хтось це мені робив.. років 5 назад робила ще подругам і добре набила руку, але від цього свій манікюр швидше побити не стала((( мамі заиаз роблю за 1,5години.
NikIrinaS• 20 июля 2023
Ответ дляMashashula
А чому собі так довго? Ну знімаю я довго, а покриття ж швидке. Ну я ще не такий майстер, тримається в мене три тижні тільки.
Рання пташка• 20 июля 2023
Снятие+маникюр+покрытие однотон - 2 часа.
Но если хочу дизайн, может быть гораздо дольше. Тут зависит от фантазии, сложности и количества пальцев, которые буду украшать.
автор Броніки для Моніки • 20 июля 2023
Ответ дляПомидорина
На моих ни один лак не держится дольше суток. Даже и у мастеров делала, дольше не носится. А ежедневно перекрашивать - я манала, больше времени уйдет, и ногтям вреда больше
автор Броніки для Моніки • 20 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
У вас гарно гінієна зроблена, а дизлайки за форму поставили. Пилка рівно по вільному краю - вірно, а сторони треба обпилювати рівно перпендикулярно для квадрату, щоб не було розширення
автор Броніки для Моніки • 20 июля 2023
Ответ дляMashashula
А я багато років робила у майстрів, вщагалі так і не вміла ніколи сама. А потім переїхала в оці європи...і тут скільки б грошей не заплатила, нормально мені не зроблять. Вже і фарбуюся сама, якби могла себе стригти, то і це б робила вдома))
Складніше всього з манікюром. З війною з´явилося 2 українських майстри, але не дуже хороших
автор Броніки для Моніки • 20 июля 2023
Ответ дляNikIrinaS
А навіщо більше? Коли сильно відростає, то це і негарно, і шкодить нігтям насправді, по ним мікротріщини йдуть
автор Броніки для Моніки • 20 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Дякую, ви мені даєте надію.
Дизайн не цікавить, просто довести до ладу і забути на 2 тижні. З дітьми регулярно виліляти по 5 годин не виходить
Верочка 100%• 20 июля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Я теорію знаю, а на практиці мені складніше, лише другий раз працювала із полігелем. До цього працювала лише базою, ось мої старі роботи. А зараз це вже застарілий метод і потрібні тверді матеріали та випилювання свого нігтю із-під гелю. Я живу в Англії, тут за шалені кошти так зроблять, що ховайся, тому роблю сама собі.
Кипрея• 20 июля 2023
Години 3-3.5, але я вдома працюю, тож роблю в робочий час, відволікаюсь на роботу половину цього часу. А так спочатку 3 години йшло, зараз набагато швидше,вже руку набила. Якби я робила в майстра, швидше б не було, дорога туди й назад, плюс робота майстра. А так вдома, дешево , в зручний час, для мене це одні плюси
Mashashula• 20 июля 2023
Ответ дляNikIrinaS
Я роблю градієнт від прозорого до кольору. Через 2-3 тижні коли відростають то апаратом роблю манікюр навколо бокових валиків , покриваю топом і ношу ще стількиж. І праву руку фрезами знімати манікюр так і не наловчилась ,тому знімаю покриття пилочкою, а це дуже довго
автор Броніки для Моніки • 20 июля 2023
Ответ дляMashashula
У мене чомусь на правій вперше оце фрезами вийшло легше)) думаю, що щось я намудрила з напрямом крутіння.
Правда, я час знімала 😂 але хоча б нігті цілі, після фольги був просто жах
Сільський ансамбль• 20 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Як Ви чітко все по пунктикам розклали👍 Все правильно. Собі робити досить довго, я теж години 4 трачу. Хоча знаю, що можна прискоритись, наприклад тим, що обрати камуфляж, а не темний гель-лак чи червоний, які треба ще й в 3 шари наносить. Сушити не по 1 нігтику, а по 4 чи хоч по 2. Знову ж таки - укріплення торців і випилювання знизу - це + до часу, а корекція уже укріплених без відшарувань - то скорочує час. Я спішить не люблю і вибираю моменти для манікюру, коли можу посидіти під серіал і розслабитися.
Багато від матеріалу залежить, один гель рівняєш туди-сюди, а інший сам все робить за тебе, бази також різні є. Я ось буду перебирати свої запаси і роздавати, бо багато хотілося спробувать, а воно не знадобилося, ще й на роботу виходжу, де треба акуратні і стримані манікюри, та й не хочеться мені тих дизайнів зараз