Jave• 20 июля 2023

А чого темок не було давненько про боневтіка?

Памятаю, що тут півфорума ще зимою 2023, осінь 2022 зеленими сльозами плакали який моЩЬний ліДОр наш бубочка😇 а зараз шо не так чому не створюєте чи бубочка перестав бути моЩьним ліДОром?
Давайте опитування проведемо дізнаємось рейтинг найвеличнвшого..
Результат:
вже голосів: 689
334 (48.48%) Зе найбільша катастрофа Україн
195 (28.3%) Результат
160 (23.22%) Зе - Forever, найкращий
Alya_LV• 20 июля 2023
Ответ дляFilomena
Думаєте реверанс працює на мертвечука?
Мені давно цікаво хто їй платить.
Стиль фаріон.
Ну а на кого ж?
Классический перевод стрелок с кацапов на наших

Sk-kik-mango-tesco• 20 июля 2023
Слава богу, что выбрали Зеленского. Другие слили бы страну быстро.
Filomena• 20 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
Ну а на кого ж?
Почитала її вчорашню тему.
Всі ті, хто в інших темах має проросійську позицію, там стають патріотками справедливицями.
Манула• 20 июля 2023
Ответ дляksusha1155
Поки що Вова це найкраще що в нас було. Далі буде видно.
Ще би всім дожити до далі ...
А в чому ’найкраще’, можете пояснити?
Alya_LV• 20 июля 2023
Ответ дляFilomena
Почитала її вчорашню тему.
Так отож
Amalpi• 20 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
Удалено администрацией...
Капец, это гугл перевод?
Оленёнок• 20 июля 2023
Я как-то в какой-то теме написала нелестный отзыв про боневтика. Его удалили и меня ещё и забанили. Мы же всё-таки не расия, у нас демократия… или как получается? Своего мнения не поменяла. Претензий к нему много, озвучивать их не вижу смысла.

Pole• 20 июля 2023
Ответ дляPrervana
Ну звыняйте, я современные юмористические педерачи не смотрю - кто у нас там в тренде на Сегодняшний день?
Зараз серіал знімуть і дізнаєтесь, хто у нас в тренді.
автор Jave • 20 июля 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Здається мені що ви зараз за кордоном)) тим не менше відповім, що саме ваш зеленський став остаточним фактором при прийняті рішення про напад на Україну.. так як такого слабкого, відверто тупенького політика в політичному естаблішменті України треба було пошукати. Конкуренцію йому можуть скласти хіба що царьов та кива.. так крам того що слабкий політик і недалекий ще й мав якусь проросійську позицію до війни..
LotusA• 20 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Я за Зелю однозначно,но за коррупцию пожизненно пусть вводит и все деньги на армию ,на дроны,а не сериалы и барабаны.Я понимаю,что дохера в раде пророссийских крыс.из разных партий.Надо просто жестко с ними
Ермак главный рашист.
автор Jave • 20 июля 2023
Ответ дляОленёнок
ви впевнені що ми краще чим росія? У нас народ обрав президента по серіалу, війну виграють сидячи перед ТВ і дивлячись марафон..та шо там дивлячись марафон ми вже купаємось в Криму.. здається росіян оболванила їхня пропаганда а нас, українців, говномарафон та 95 квартал
VShpak• 20 июля 2023
Ответ дляksusha1155
А можна про заслуги по пунктах ?
чир• 20 июля 2023
Большая голосовалка от 07 января 2021.
Зеленскому нужно дать второй шанс?
Девочки, как вы считаете, Зеленскому стоит идти на второй президентский срок?
Результат:
532 (83%) Нет
109 (17%) Да
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2799900
Filomena• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Яка мета вашої теми?
Оленёнок• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Я давно поняла одну простую истину: в этом мире 80% людей не обременены интеллектом. Когда принимаешь это как факт, на все смотришь проще. Америка же выбрала этого клоуна Трампа? Ну и наши чем хуже? У нас правда война, от которой на тот момент народ устал. Хотел поржать. Теперь ржем… Можете кидать тапки, мне все равно.
Sk-kik-mango-tesco• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Типичная раша пропаганда. Надеюсь вас забанят поскорее.
Filomena• 20 июля 2023
Ответ дляОленёнок
Тоді ви мабуть розумієте, що фокус намагаються повторити.
Питання: кому це вигідно?
Pole• 20 июля 2023
Ответ длячир
Большая голосовалка от 07 января 2021.
Зеленскому нужно дать второй шанс?
Результат:
532 (83%) Нет
109 (17%) Да
Додам тему за 15.04.2023 https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3319960
LudaSHS• 20 июля 2023
Ответ дляPrervana
Главное паскудство в том, что с альтернативами напряг. Юля? Ну полемично
Она уже все
И порох все, новых Лиц это надо пиар компанию еще больше чем вс’ Слуг народа’ вложили, поднять такое сейчас никакому бизнесу не в силах.
Зеленский теряет но он не обвалился, т к нет альтернатив., партия его - все уже, слетела
Хотя у них большинство и в местных

автор Jave • 20 июля 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
То в якому місті України ви зараз проживаєте? Чи я права і ви за кордоном?
NYC• 20 июля 2023
Ответ дляВера
Больше всего меня не устраивает это отсутствие борьбы с коррупцией. Остальное все нормально. На международной арене ведёт себя более-менее, за исключением саммита НАТО.
Полностью согласна.
natali6141• 20 июля 2023
Автор, шо пропонуєте? Конкретно, по пунктам? А взагалі скарга на тему
Решка7777• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Ні немає.. був би якби не війна і все те гівно що твориться зараз.. коли в Миколаєві люди гинуть а в Києві 400 млн грн на серіальчики
Ха, еще новый проект века ., восстановлении Каховской ГЭС, я упала, как прочитала
И сейчас
Манула• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Це так, але прихильники ’найкращого’ президента, найвеличнішого лідера сучасності (за версією єрмака) нікого це не зрозуміють, на жаль ...
автор Jave • 20 июля 2023
Ответ дляРешка7777
И сейчас
Я бачила) відновлення ГЕС буде в 2 етапи! Перша це зараз будуть документація складати (а читати треба що будуть просто красти гроші) а другий - після деокупації генії бізнес планування, нічого не можу добавити
Filomena• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Ваші пропозиції?
inresta• 20 июля 2023
Ответ дляvinika
Назовите хоть одного президента, чтоб народ был доволен на все 100
Чорновол.
чир• 20 июля 2023
Ответ дляОленёнок
В Америке можно хоть бабочку выбрать, там мягко говоря немного другая система управления и партиям по ХЗ сколько лет, а не любі друзі с образованием Трускавец, кумы или собутыльники.
ZhukOlena• 20 июля 2023
Катастрофа була ще до нього, коли вбили Чорновіла. А ЩЕ - черговий етап, продовження цієї катастрофи. На жаль, зараз я не бачу в Україні жодного лідера, який би міг стати головою держави
автор Jave • 20 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Она уже все
Хотя у них большинство и в местных
Як думаєте коли вибори у нас?? Вчора читала, що і американці і англійці вважаю що війна зараз по середині, тобто у нас ще 1.5-2 роки війни попереду, сподіваюсь хоча б не такої як була ці 1.5 року