Памятаю, що тут півфорума ще зимою 2023, осінь 2022 зеленими сльозами плакали який моЩЬний ліДОр наш бубочка😇 а зараз шо не так чому не створюєте чи бубочка перестав бути моЩьним ліДОром?
Давайте опитування проведемо дізнаємось рейтинг найвеличнвшого..
Результат:
вже голосів:
334 (48.48%)
Зе найбільша катастрофа Україн
195 (28.3%)
Результат
160 (23.22%)
Зе - Forever, найкращий
Ответ дляОлена Oza
И я областной центр.Мама в районе.НИКТО не бедствует.Учитывая что война страшная
Маня не думайте , что Зе равно Украина. Вот это не так, мы все за развитие и победу - за Всу, за украинский народ.
Когда так боятся, что без персоналии все рухнет, это не так. Помогают, фонды, страны не Зе, а Украине.
Поэтому ничего страшного в критике его, и чтоб люди имели больше инфы и меньше скрывалось. Чтоб люди имели ответы.
А не шшшшшш
Шшшш и вера в царизм , она в другой стране.
Курс Украиной взято. Это демократия и ценности. Кто б не пришел после Зе, он будет курс держать, уже не будет позиция - оглядки на рашку.
А не шшшшшш
Ответ дляJave
Чесно мені все рівно, хоча розумію що для економіки країни це погано, головне щоб у них не було змоги впливати на майбутнє України
Помимо ’ на военные рейки’ и все для фронта
Уже надо разработка демографических программ, проектов. Будет такое- что некоторые вернутся, т к тут свои ньюансы
Плюшки развития в демографических программах уже сейчас важно заложить. Я видела только пару статей.
В том числе, с Рековери с Лондона - конференції Відбудови Украины, или они их не светят, или думаю - воно само якось.
Ответ дляnahaka
Їду. А що вас особисто так штормить, що я там і як загрібаю? Я - громадянка України, така ж, як і ви
Так Ви вже в дорозі? Назавжди? Так , Ви такаж громадянка як і я.. але ми мусимо зрозуміти що вибір це привілегія, і людина яка виїхала закордон щоб там ’закрЄпітся’ та ’інтрегрИроваться’ не має права впливати на майбутнє України і людей в ній
Ответ дляJave
Ось ми з вами взагалі незнайомі, а ви вже навішали на мене бознащо. Я не знаю, хто ж вас так образив чи задів, що ви усіх, хто виїхав із-за війни гребете під одну грєбєнку. Я вашу позицію зрозуміла, дякую за відповіді. Не можу сказати, що вона прям не правильна і не можу частково з нею не погодитись, тому що є дійсно такі, які скористались цією можливістю, щоб закрєпіться. Але ж не всі
Ответ дляJave
Вибачте, але поки має громадянство України, то може впливати.
Джерело.- Конституція України
Ось, до речі, результат минулих
Центральна виборча комісія 26 квітня, затвердила результати виборів 2019 на закордонному окрузі. За кордоном за чинного президента Петра Порошенка проголосували 54,73%, за Володимира Зеленського - 43,78%.
Джерело.- Конституція України
Ось, до речі, результат минулих
Ответ дляСhanelKa
Джерело.- Конституція України
Ось, до речі, результат минулих
Джерело.- Конституція України
Ось, до речі, результат минулих
Так це і не правильно.. давайте по совісті, якщо людина кинула цю країну то нехай має совість і не голосує.. і не треба статистику кидати стосовно голосування людей за кордоном..я говорю про людей, які використали війну з 24.02.2022 як можливість легко виїхати за кордон щоб там ’закрЄпітся’
Ответ дляnahaka
В ідеальному світі, це мало б стосуватися тільки тих хто використав війну як можливість і ні в якому разі не стосується тих людей хто повязує своє майбутнє та майбутнє дітей з Україною.
Ответ дляJave
Закони та інші нормативно-правові акти ухвалюються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Ваша риторика про «відібрати право» суперечить Конституції і демократії в цілому.
Як хто буде голосувати, ви не знаєте, і навіть ніхто не знає,
коли то хоч буде.
Тому, незрозуміло навіщо поділ людей в подібних темах саме зараз, щоб розколоти і посварити?
Так ніколи не переможемо
Перемога тільки в єдності.
коли то хоч буде.
Так ніколи не переможемо
Перемога тільки в єдності.