ВсеПроВсехЗнаю• 20 июля 2023

Два однакові номери будинку на одной вулиці.

Ми маємо будинок,але в ньому не проживаємо. Вчора мені дзвонить сусід з одног з будинків з нашої вулиці і повідомляє мене що в нас однокові номери будинків 19 і мені слід змінити свій на 21а. Поперше я про це дізналася вперше. А він зайнявся оформленням документів по спадщині на себе і виявляється ще в квітні через комісію виконкому залишив собі номер 19. А тепер він хоче продавати цей будинок і робить приватизацію, але через мій номер 19 він це зробити не може. ТОму сказав, щоб я змінила на 21 а. Я поцікавилася і дізналася,Ю що в такому випадку мені прийдеься змінювати технічний паспорт будинку а це 5-6 тисяч гривень. А я маю всі документи на будинок. а він лише оформляє.І тепер не знаю що робити. Не зрозуміла лише чому икрнком не повідомив мене, що розглядається питання про зміну номерів. І я про все це дізн.ся ось так. Навіть зареєструвуватися в мінюст не можу, бо сусід вже там в квітні з новим номером 19. І що тепер робити?
Мишка-шалунишка• 20 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У мене навпаки всі документи впорядку і всі в наявності. А в ньо не має приватизаії і кадастровогономеру
Ви написали, що не можете зареєструватися в мінюст, бо 19 - це вже не ваш номер, а його.
Водійка хімарса• 20 июля 2023
А ви ходили в виконком? Що вони кажуть?
Мишка-шалунишка• 20 июля 2023
Мені особисто здається, шо 5-6 тис грн. невелика ціна, щоб бути спокійною за свою власність.
Млинці зі смайликом• 20 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так може вам сходити зі своїми доками у виконком, чи що там у вас, й задати їм питання, чого це вони ваш номер комусь дали
автор ВсеПроВсехЗнаю • 20 июля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Так по документах. Але він не зробив усіх документів а його вніс нотаріус по спадщині. А якби я перша зареєструвалася то я ббула перше. Він через мене його не може продати
автор ВсеПроВсехЗнаю • 20 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
А ви ходили в виконком? Що вони кажуть?
Зараз іду
Водійка хімарса• 20 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Зараз іду
Відпишетесь, що скажуть
автор ВсеПроВсехЗнаю • 20 июля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Але коли буду продавати техпаспорт знову треба робити по новому законодаству
автор ВсеПроВсехЗнаю • 20 июля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
І для мене це все таки гроші і лишні проблеми через сусіда
Млинці зі смайликом• 20 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Особливо якщо згадати, як у нас полюбляють змінювати законодавство, то який сенс переоформлювати щось зараз.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 20 июля 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
так але десь прийдеться подати документи а вони будуть на іншій адресі
Млинці зі смайликом• 20 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я б по-перше, шла у виконком. Якщо там питання не вирішать - до юриста.
А зараз можна подивитися інформацію по базам приватизації і кадастр? Ви ж там повинні бути, раз у вас всі документи оформлені.
Телепузик• 20 июля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Автора не влаштовує нічого, бо у неї документи також не в порядку.
И? Она собирается продавать дом?
Млинці зі смайликом• 20 июля 2023
Так а звідки нотаріус взяв інформацію по тому дому, якщо там немає ніяких документів?
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Зато у него есть решение исполкома.
cvetyk• 20 июля 2023
Нажаль, таке часто трапляється! Ідіть до ЦНАПу, до Реєстраційної служби вас проконсультуються, бо є дуже багато нюансів щоби всі їх в порадниці з’ясувати.
Кукусикиииииии• 20 июля 2023
Это даже не 5-6 тыс, а нове кадастры и тд. У нас был дом на две семьи. Адрес один. Друг без друга не могли сделать ничего, даже ребёнка прописать нужно было согласие соседей, так как считались одним домом
Кукусикиииииии• 20 июля 2023
Ответ дляКукусик
Це в селі або маленькому містечку? Подруга теж з таким стикалася, бо місцеві грамотії щось наплутали. Ви мусите переробити документи, щоб убезпечити себе...
У нас в Харькове разделили дом, а номера оставили. Хотя в домовой книге через дробь было, а в реале один адрес без дроби....