Дикая Роза• 20 июля 2023
Чудовий результат пудрового напилення брів
Це скріни з відео. Заживші брови. Зробили місяць тому
Як вам?
Милота• 20 июля 2023
Супер! Тоже ношу пудровые брови- лучше любого карандаша, геля, пудры, теней!
Дикая Роза
• 20 июля 2023
Ответ дляМилота
Це саме лайтова версія омбре
На фото
Дама_из_рекламы• 20 июля 2023
Я також мікроблейдинг вже 5 років ношу, це краще що могла собі зробити
Дикая Роза
• 20 июля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
На фото саме легке пудрове напилення, підкреслити свої брови, які у власниці є
Федорино Горе• 20 июля 2023
І я такі зробила, але у коричневому тоні. Теж дуже задоволена. Як повністю корочки зійшли, то ті хто не знав, що я робила татуаж навіть не помітили, настільки природно виглядає. Зараз не можу зрозуміти, чому мені знадобилось 3!!! роки щоб наважитись на татуаж 🙈
Грушки-яблочки• 20 июля 2023
Тут и свои брови отличные, у соседки лысые брови, напыление смотрится ужасно.
Федорино Горе• 20 июля 2023
Ответ дляМилота
Особливо зранку, як швидко треба зібратися на роботу та дитину в школу відвести. Або на відпочинку, коли басейн чи море
Фантазерша• 20 июля 2023
Мне нравится результат. Но я больше люблю когда работают не стандартно ’по точкам’, а учитывая индивидуальность и природную форму бровей каждого клиента.
Милота• 20 июля 2023
Ответ дляДикая Роза
Це саме лайтова версія омбре
На фото
Сейчас именно лайтовая версия популярна - пигмент вводится не глубоко.
Мои подружки тоже сделали себе 2 месяца назад брови- обе красотки.
Фокус-Покус• 20 июля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
я, наверное, эта ваша соседка.
у меня нет бровей и они не растут совсем, и ничего не помогает.
Дикая Роза
• 20 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Значить так треба було
І воно того варте
Майстрів багато, а хороших - ні
Зараз кращі матеріали і технологія на вищому рівні, ніж 3 роки тому
І воно того варте
Майстрів багато, а хороших - ні
Милота• 20 июля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Нужен мастер нормальный и метод именно пудровый. Мои знакомые с ’полулысыми’ бровями отлично выглядят с пудровым татуажем.
Ируся-пуся• 20 июля 2023
Исходник сам по себе бровастый, это неинтересно. А воткогда брови плешивые, светлые и неравномерные -от вот где можно заценить
Федорино Горе• 20 июля 2023
Ответ дляДикая Роза
Значить так треба було
І воно того варте
Майстрів багато, а хороших - ні
І воно того варте
Майстрів багато, а хороших - ні
Можливо так. Мені важко було наважитися, бо я не бачила серед друзів-знайомих таких брів як мені хотілось. А в грудні побачила у знайомої, та як раз її майстриня повернулась в Україну. Напевно всьому свій час
Вічний двигун• 20 июля 2023
Красиво. Но нет фото до, чтоб оценить результат. Может у девушки и так густые и красивые брови 🤷🏻♀️
Дикая Роза
• 20 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Не встигла зберегти скрін сторіс До
Дикая Роза
• 20 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Корекцію робили?
Це не мої
Зберегла собі максимально схожі до моїх
Було вказано, що бровам місяць і дівчина прийшла на корекцію.
Зберегла собі максимально схожі до моїх
Дикая Роза
• 20 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Одразу скажу, та і без того видно, що брови тут є, не скажу, що дуже густі, нормальні брови. Трішки підкреслили їх природню красу і відкоригували форму