Як вважаєте ?
ПекельнаКрасуня• 20 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
и как вам это поможет если я во что-то перестану верить?
отож. потому не гоните волны и не рассказывайте кому что делать)
Ответ дляПекельнаКрасуня
ну верьте во что хотите.
я просто вижу что в рашке расколбас в армии. рано или поздно можно ждать бунта.
они сами себя сожрут.
Ой, вы знаете до фига приехало сюда от мобилизации , те кто против типа войны. И я частенько с ними сталкиваюсь и общаюсь….
Не будет там никакого бунта, никакого расколбаса там нет…,даже не стоит строить иллюзий на этот счет
Ответ дляКлементина
Я вивчала радянсько - фінську війну.
Ситуація була майже один в один як наша
СРСР хотів завоювати всю Фінляндію, фіни, звісно, були проти. І за пару місяців фінські снайпери вбили 200 тисяч і поранили 250 тисяч ’руськіх ваньків’.
Але і самі несли велики втрати. Фінів всього було десь 4 млн і їм ніхто не допомагав. Врешті решт війна зайшла в ситуацію коли ні одна із сторін не мала сил просуватися далі. Фронт зупинився там, де він був. Провели переговори, і в результаті рашка забрала собі Карелію. Тобто, те що встигла окупувати.
Кожна сторона вважає, що вона виграла.
Фіни вважають, що остаточно здобули незалежность. Бо до революції вони були частиною руської імперії.
А довбана рашка радіє, що землі нові прихватила.
Боюсь, щоб у нас так не стало.
Сили ще є. Бо нам допомагають.
Питання хто перший втратить сили, коли і де буде фронт на той момент.
Ситуація була майже один в один як наша
Кожна сторона вважає, що вона виграла.
Боюсь, щоб у нас так не стало.
Сили ще є. Бо нам допомагають.
Цікаво, чи була тоді у фінів корупція? 🙄
За час їх війни, 104 дні всього тривала
Екатерина27• 20 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
За час їх війни, 104 дні всього тривала
Яка корупція? Вони країну рятували. А ми кіномистецтвом займаємося. Кожен пук знімаємо
Ответ дляКлементина
Я вивчала радянсько - фінську війну.
Ситуація була майже один в один як наша
Кожна сторона вважає, що вона виграла.
Боюсь, щоб у нас так не стало.
Сили ще є. Бо нам допомагають.
Ситуація була майже один в один як наша
Кожна сторона вважає, що вона виграла.
Боюсь, щоб у нас так не стало.
Сили ще є. Бо нам допомагають.
Десь біля 400 тисяч фінів покинули свої будинки на захоплених територіях
Фінляндія пішла на поступки тільки тому що збиралась вступити в коаліцію з гітлером і відвоювати свої землі. Але не так сталося.
Загалом, чую по тону багатьох експертів, що якось уже не до кордонів 1991 року. Хоч би зберегти те що залишилось
Uebersetzerin• 20 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
Что значит навсегда? До конца света? Нет конечно, когда-то закончится. Но считаю, что долго еще будет. Не год, и не 5
Тоже так думаю.
Слишком много сторон задействовано, поэтому не может она быстро закончиться(
Ответ дляМанула
Палестино-ізраїльський конфлікт? Південна та Північна Корея, які зараз перебувають лише у статусі перемир´я ...
але дві Кореї мають майже паритет що по населенню, що по територіям, що по наявності смертельної зброї. У нас з росією такого паритету немає
Ronia Aronia• 20 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Это не все прокальщики проснулись, это «мы уже победили» просто уже выехали в Европу и потеряли интерес к форуму.
Есть такое.
Ronia Aronia• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
Просто людей достал беспредел , что вместо нужд фронт, подкупаются барабаны и сотни миллионов на музеи .
Так войну точно не выиграть
А до барабанов беспредела не было?
Ronia Aronia• 20 июля 2023
Ответ дляNYC
Разница в том, что при обострении конфликта, израильтяне возвращаются в страну, а не бегут из нее.
Так это уже от страны зависит.
НамСвоюРобити• 20 июля 2023
Ответ дляКлементина
Я вивчала радянсько - фінську війну.
Ситуація була майже один в один як наша
Кожна сторона вважає, що вона виграла.
Боюсь, щоб у нас так не стало.
Сили ще є. Бо нам допомагають.
Ситуація була майже один в один як наша
Кожна сторона вважає, що вона виграла.
Боюсь, щоб у нас так не стало.
Сили ще є. Бо нам допомагають.
Фіни погодились підписати мирну угоду ще й тому, що Гітлер їм обіцяв повернення всього втраченого у короткостроковій перспективі. Так і сталося. Відбили разом з німцями окуповане і захопили території до Ленінграду. Фіни виступили на боці нацистів саме з цих причин, а не ч/з ідеологію. Тому й перейшли до антигітлерівської коаліції потім, втративши ще більше територій.
Доречі, підписуючи ту першу угоду вони прекрасно усвідомлювали, що це все фількіна грамота і русня знову поновить війну, як тільки рани позализує. Це теж було причиною їхнього співробітництва з нацистами.
В перший же день повномасштабки відкрила статтю на Вікі, щоб обновити у пам´яті, бо прямо таки разюча схожість. Прочитати змогла змусити себе лише за десь тиждень.(((
Справа в тому, що завоювання нових територій тільки поглиблюють протиріччя які існують в Росії
Та й взагалі всі ці війни потрібні Путіну щоб триматись при владі і кормити урапатріотів казочками
Нєкогда счітать сколько дімон потратіл на дворєц в гєлєнжикє, нужно сплотіца перед ліцом каварного запада
Тому всі їх дії, навіть успішні, ведуть їх у прірву.
Татьяна-8275• 20 июля 2023
Ответ дляNYC
При нашем поколении или нет?
Зависит от вашего года рождения....
извините за черный юмор.