Valeriia_13• 20 июля 2023

Закінчення війни

Шамани в Перу передбачали закінчення війни ії підпимання мирного договору до серпня цього року. Хотілося б, але думаю, що в кращому випадку закінчаться бойові дії. Також тут писали про ворожку, яка зробила передбачення, що війна буде до серпня 2025. Ваші думки з цього приводу?
rybka21• 20 июля 2023
До серпня залишилось 10 днів

GirlSuper• 20 июля 2023
Будет до 25 год если не дольше
Madame S• 20 июля 2023
А шаманы в Перу знают, где Украина и что здесь война? Отечественные мольфары, видящие и тарологи надежд не оправдали?
elegante• 20 июля 2023
Я уже писала в другой такой же теме , ориентируюсь на выборы в америке , там все видно будет .. шаманы я в них не верю .. все равно что бабки «откатываю яйцами «
Lucusta• 20 июля 2023
Серпень 😏🤔🤣
33-го года, разве что
Басина• 20 июля 2023
100Tanya• 20 июля 2023
Марія Тиха сказала, що поки не відчуває закінчення, Тай як реально подивитись це має бути якесь чудо, щоб зараз закінчилась, поки скільки територій окуповано

Madame S• 20 июля 2023
Ответ дляrybka21
До серпня залишилось 10 днів
Они ж не уточнили, 1 или 31.
hruzantemka• 20 июля 2023
Ответ дляБасина
фото
Чёт активизировались с такими темами
elegante• 20 июля 2023
Ответ дляБасина
фото
Ну в бане человек и что неожиданного ?
Басина• 20 июля 2023
Ответ дляhruzantemka
Чёт активизировались с такими темами
Ще одна
Lucusta• 20 июля 2023
Ответ дляMadame S
Они ж не уточнили, 1 или 31.
31-го это звучало бы до вересня!
LudaSHS• 20 июля 2023
Думки? Все Войны заканчиваются.
Когда?
Мы тут уже рассматривали зимой и корейские сценарии и финские. Все прикидывали.

Конец войны - это чтото пока точно не определенное. И зависит от множества переменных факторов.
Может быть все что угодно.
Вижу там Латинский президент недавно вещал, мол мир устал от войны в Украине - поэтому - давайте там - договаривайтесь.
Наши говорят , Зе команда - это границы 91г
Это дольше.
Поэтому и Крым сейчас штормим, а там посмотрим. Верим.
hrushyk• 20 июля 2023
Ну звичайно,кому ж,як не перуанським шаманам знать коли закінчиться війна в Україні
elegante• 20 июля 2023
Ответ дляhruzantemka
Чёт активизировались с такими темами
Все хотят окончания войны .. )) вот и все .. и независимость всех республик бывшей рф
rybka21• 20 июля 2023
Наші думки стосовно перуанських шаманів чи які?
*боже, як ви всі однаково тупо пишете *
LudaSHS• 20 июля 2023
Ответ дляMadame S
Эти стратили
Lucusta• 20 июля 2023
Ответ дляБасина
Ще одна
Что вы хотите сказать? Сиди и не вылазь, может?
LudaSHS• 20 июля 2023
Ответ дляБасина
фото
Ох всполошились
Что за темы пошли, интересно почему, нераишки,, лето 2 половина, ожидания

Басина• 20 июля 2023
Ответ дляGimma
В шаманів спитайте))
чир• 20 июля 2023
Ответ дляБасина
Ще одна
Их тут множество, со свежей регистрацией.
Lucusta• 20 июля 2023
Ответ дляБасина
В шаманів спитайте))
Тролль
LudaSHS• 20 июля 2023
Ответ дляrybka21
*боже, як ви всі однаково тупо пишете *
Маркетинг это всьо! Нормальный заход
Вот сразу все тут, видящие, таро, шаманы
Сейчас подтянутся панические пессимисты.
Кошкина мать• 20 июля 2023
Ви бачили скільки наші хлопці відбили територій за місяць активного контрнаступу? А як росія наростила виробництва бпла? ви думаєте, що росія капітулює, чи мирова буде? я оптиміст, ну намагаюсь ним бути, бо в мене майже всі чоловіки з сім´ї воюють, але цій війні ще кінця краю не видно
Басина• 20 июля 2023
Ответ дляGimma
Тролль
Так і я про це)
Lucusta• 20 июля 2023
Ответ дляБасина
Так і я про це)
Клиника тебе
LudaSHS• 20 июля 2023
Ответ для Кошкина мать
Вы про це’Українські захисники протягом місяця контрнаступу деокупували більше територій, ніж російські загарбники захопили за рік. Про це заявиви голова британської розвідки Річард Мур, якого цитує CNN.’?

И про сериал с ланцетами? В цеху с зеркалами?
Басина• 20 июля 2023
Ответ длячир
Їм тут як медом намазано...
автор Valeriia_13 • 20 июля 2023
Ну читала я без реєстрації і що? Це ж не заборонено
Басина• 20 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ох всполошились
Трєвожно!