Valeriia_13• 20 июля 2023

Закінчення війни

Шамани в Перу передбачали закінчення війни ії підпимання мирного договору до серпня цього року. Хотілося б, але думаю, що в кращому випадку закінчаться бойові дії. Також тут писали про ворожку, яка зробила передбачення, що війна буде до серпня 2025. Ваші думки з цього приводу?
Кошкина мать• 20 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так
В тих 200 кв.
ви чекали більше ? чи знаете, як краще
А я контрнаступу не чекала, а боялася. І нігде я не написала, що знаю як краще. Коли пишуть в новинах, про відбиті 200 км, то це теж критика?

LudaSHS• 20 июля 2023
Ответ для Кошкина мать
В таком как вы контексте в новинах

Ааа 200
Ааа ті рашисти взяли тищі. ? Так?
Подумайте
malinovaya• 20 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Это старая новость, от конца декабря 2022. Они раз в год свои предсказания делают
я просто вообще не шарю, не ориентируюсь и пролистываю такие новости как информационный шум.
но иногда хочется опереться на какую-то позитивную информацию, особенно когда падаешь духом. так что понимаю людей, которые верят каждой бабке-гадалке, тарологу и шаману
Без_паніки• 20 июля 2023
я думаю, моя думка не важлива, шаманам в Перу видніше
Кошкина мать• 20 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
В таком как вы контексте в новинах

Ааа 200
Ааа ті рашисти взяли тищі. ? Так?
Подумайте
, це в контексті, що не закінчиться війна в серпні, я знаю якою ціною дались ті 200 км. А ви ще раз перечитайте мої повідомлення, можливо і зрозумієте, до чого я це писала
Дана-Нирвана• 20 июля 2023
Ответ дляPiracanta
У пригожина нет патриотизма.
Чем мой коммент противоречит вашему утверждению?
Решка7777• 20 июля 2023
Ответ для100Tanya
Марія Тиха сказала, що поки не відчуває закінчення, Тай як реально подивитись це має бути якесь чудо, щоб зараз закінчилась, поки скільки територій окуповано
типа по гимну ’Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці’ проснемся и усе

Piracanta• 20 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Ничем. Если бы президенто рашки был пригожин, то войны бы не было.
БрЮнЕтОчКа77777• 20 июля 2023
Ответ для100Tanya
в прошлом году она обещала окончание войны этой весной. им верить.....
Дана-Нирвана• 20 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Не знаю, может быть. Но жаль, что он до кремля не дошел(
Дана-Нирвана• 20 июля 2023
Ответ дляmalinovaya
Эта новость была на BBC. Журналисты сравнивали, сбывались ли другие предсказания на предыдущие годы. Не особо ((
Даксо• 20 июля 2023
Ответ дляРешка7777
Я дивлюсь на рашці стали вивчати наш гімн. А наступний рядок не підкажете? :)
Решка7777• 20 июля 2023
Ответ дляДаксо
дивлюсь,, у вас поганий зір , може до окуліста зайдете
Pole• 20 июля 2023
Ответ дляrybka21
До серпня залишилось 10 днів
10 днів до серпня 2023, а автор пише про серпень 2025
olena_shch• 22 июля 2023
Ответ дляMary8478580
А как по-другому закончилась хоть одна война?
Перебьем их всех? Так не бывает
А до чого тут інші війни. Перебити 140 млн ви оптиміст)
Mary8478580• 22 июля 2023
Ответ дляolena_shch
Читайте что я пишу