Простоваля• 20 июля 2023

Чому Болгарію вважають дешевою? Якщо це не так.

Завжди чула міф від знайомих, що Болгарія дешева. На ділі по цінам як Греція.
Шезлонги 8 євро, а Греції 10. Фастфуд(формат шаурма)+пиво Болгарія 7 євро, Греція 5,5. Повечеряти на трьох в ресторані з вином біля 40 євро, в Греції аналогічно.
Кондуктор троллейбуса• 20 июля 2023
мабуть так було раніше, а багато хто досі так вважає. 4 роки тому були в болгарії, доволі бюджетно, хоча купляли все, що хотіли. жили в гарному комплексі за копійки просто.
думали і цього року поїхати, але ціни вже зовсім не ті.

ША! я прийшла!• 20 июля 2023
В Болгарии полно мест где можно шезлонг не брать, очень многие едут в апартаменты, очень многие ездят не в курортные городки типа Елените и Албены, а попроще. Каждый тратит сколько может позволить и сравнивает с тем как потратил бы например в Турции, и в основном Болгария получается таки дешевле чем другие страны из популярных курортных направлений.
Трільчиха• 20 июля 2023
Звичайно не так там ціни космос
ША! я прийшла!• 20 июля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не ті ціни тепер всюди мабуть, якщо порівнювати з цінами 4 річної давності
Електрохарчування• 20 июля 2023
Я вперше збираюся на відпочінок до Болгарії.Вибрали тур на тиждень ,від´їзд з Одеси.Як подивилася Грецію то а два раза дорожче.Звісно Чорне море Болгарії буде в проїграші із Середземним.Та поки так.
Коко На Страже• 20 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Їхати зараз на чорне море, то трешак
Ms. Похвала• 20 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Їхати зараз на чорне море, то трешак
Так не їдьте, там і так людей хватає..

Коко На Страже• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Так не їдьте, там і так людей хватає..
Я на Чорне і не поїду. Не хвилюйтеся
Луковая• 20 июля 2023
Бо Болгарія застрягла в совєцком саюзє. І ментально і взагалі по всім пунктам. Приїжджаєш туди - і наче в 90х
Играю_на_кларнете• 20 июля 2023
Так Греция тоже дорогой не считалась
XS---• 20 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Їхати зараз на чорне море, то трешак
Та ладно,я тільки звідти.Чистота,прозоре,спокійне,море людей
XS---• 20 июля 2023
Ответ дляЛуковая
Є така штука
ШанельКуКу• 20 июля 2023
Потому что Болгария дешевле.
И пиво там есть гораздо дешевле. И шезлонги дешевле.
В Греции, кстати, видела шезлонги по 4 евро, и в них входит напиток. Или бесплатные шезлонги, но надо взять напиток.
Коко На Страже• 20 июля 2023
Ответ дляXS---
Звичайно, красота там. Як сльозв😂😂. Нема нічого від ГЕС
Ручки-Крючки• 20 июля 2023
Конечно дешевле. Это самый дешёвый пляжный отдых начиная с жилья и заканчивая едой.
Золота орда• 20 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Можна просто залишитись в Одесі))
автор Простоваля • 20 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Звичайно, що можна зекономити, але ціни не нижче за Грецію і інші місця.
В Турції так само можна зняти апартаменти і лежати на покривальці. В мене знайома знімала квартиру і місяць була та готувала сама.
Мова ж за аналогічний відпочинок. А якщо порівнювати аналогічний, то він не дешевше. Навіть в плані продуктів в супермаркеті. Єдине, то паливо в Болгарії дешевше.
автор Простоваля • 20 июля 2023
Ответ дляЛуковая
Так, ви праві. Навіть їх перший прикордонний пункт після парому, то в Україні такого трешу немає. В нас все набагато гарніше. А ціни космос.
автор Простоваля • 20 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так Греция тоже дорогой не считалась
Дивлячись, яка Греція. Але порівняно з Болгарією, то завжди вважалась дорожчою.

автор Простоваля • 20 июля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Потому что Болгария дешевле.
В Греції була в Паралії(найдешевший курорт), то за 3,5 можна взяти пиво і отримати шезлонг.
Я описала середні по ціні курорти. В Болгарії була в Созополі, а в Греції на Халкідіках. Ні там, ні там суто за напій нічого не знімеш.
автор Простоваля • 20 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ви певно там не були. Я була 3 дні, а далі переїздила на Халкідіки. То ціни аналогічні.
Ручки-Крючки• 20 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Та прям.
Я в Болгарии апарты снимала 50 евро за трёшку на солнечном берегу с паркингом 150 метров до моря. Нигде больше такой цены в августе нет на жилье.
ШанельКуКу• 20 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Я з Болгарії виїзжала до Салоників та до Кавали. Ціни по цифрам схожі, тільки в Греції в євро, а в Болгарії в левах (що в 2 рази дешевше).
Ми брали з ранку випічку та каву на пляж, в Болгарії баниця з яблуком та кава щось біля 1,5 євро. В Греції аналогічна випічка 2 євро, кава не памʼятаю точно, але щось теж ближче до 2 євро
ШанельКуКу• 20 июля 2023
Вот, смотрите. Акции в лидле.
В Греции 2 кг картошки 1,39 евро
В Болгарии 5 кг 2,50 евро