Кручу хвости• 20 июля 2023
Я відучити хлопця горбитись?
Це просток капець, замахалася робити йому зауваження. Як йдемо кудись, гепну йому легенько по спині, метрів 500 пройдеться рівно, а потім знову треба підзараджяти його. А це вже і на 100 метрів не вистачає моїх гірчічників. І вже не зрозуміло, чи то він сам по собі зігнувся, чи готується прийняти моє зауваження. Не гепать же його кожні 50 метрів, ще щось там відлетит всередені нього не дай Боже.
Порадьте якісь вправи? Бо розумію, що такі методи вже не працюють.
Спорт в його житті присутній, грає в футбол, на турнік ходить, в басейн іноді. Сколіозів та кіфозів нема, оця вся сутулість у нього сидить в голові, в звичках. Я йому знайшла деякі вправи, але щось вони не дуже ефективні. Він у мене робить планку і стоїть під стінкою, де руки вздовж тулуба, потилицю до стінки теж треба притиснути. Там бажано по 5 хвилин, але важко, поки що по 2 хвилини стоїть і вже трясе його. І з книжкою на голові ходив, теж, кажуть, корисна вправа, щоб привчатися тримати голову рівно. Але все воно не працює на нього. Майже 2 місяца це робив і результу щось особливо я не бачу. До лікаря не хоче йти, на масажі теж не хоче.
Взагалі, помічаю, що щас дуже багато сутулих чоловіків. Навіть у тренажерному залі, наче видно, що давно займаються спортом, але ходять так, як наче їм усім голова важка. У мене зріст 178, а в хлопця 189, і він своєю сутулістю краде весь свій зріст. Я люблю взуття на підборах і пишні зачіски, і в такому вигляді я вже вища за нього. Хочеться йти як струнка гармонійна пара, а не так, як наче я на гільйотину веду якогось відчайдушного бобіка.
Тримаю свічку• 20 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
А чего ведёте себя как мама?
А яка різниця Вам?
Якщо щось знаєте по дєлу - то підкажіть. А як ні, то не надо влазити в їх стиль спілкування)
Кручу хвости
• 20 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
А чего ведёте себя как мама?
Він просто цим не хоче займатися
Кручу хвости
• 20 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Пусть ходит дома в специальном жилете.
А як він називається? Його можна без рекомендації лікаря носити?
Зашла на 5минут• 20 июля 2023
Ответ дляТримаю свічку
А яка різниця Вам?
О, ещё одна мама
Кручу хвости
• 20 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
О, ещё одна мама
А що поганого в тому, коли хочеш допомогти чоловіку виглядати краще?
бювет_в_обед• 20 июля 2023
Ответ дляКручу хвости
до лікаря йому треба, зауваження не допоможуть. може бути сколіоз
Кручу хвости
• 20 июля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Немає сколіозу, робив знімки, ортопед казав, що треба м´язи розтягувати грудні, бо вони закручують лопатки. Але більше всього в нього саме звичка сутулитись з дитинства, більше психологія ніж анатомія.
Засомневаю• 20 июля 2023
Сутулость во взрослом возрасте -это в 99% навсегда.И то, что постоянно будете говорить выровняйся, ровным он не станет.И через 50 м, и через 100 м, и через км.У него слабые мышцы спины, они не могут по -другому.
Если вас не устраивает ваш мужчина, ищите нового, изменить вам его не получится, да и не нужно.
Кручу хвости
• 20 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Так наче в тренажерний зал ходить, качається, спину там качають. А всеодно горбиться.
Леди_в_ночи• 20 июля 2023
Вы прям как о моем ребенке подростке пишете ))
Сбежит. Не устраивает сутулый парень - встречайтесь с несутулым.
Зашла на 5минут• 20 июля 2023
Ответ дляКручу хвости
Когда нужно объяснять, то не нужно объяснять.
Кручу хвости
• 20 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вони зараз всі сутулі. А дівчатат чомусь менше сутулих, навіть ті, що в теж мають сидячу роботу.
Мизимец• 20 июля 2023
Ответ дляКручу хвости
Ходите к реабилитологу хорошему. Он и мышцы потянет и вправить если что где нужно и упражнения покажет правильные.Вы из Киева?
Протру пилюку• 20 июля 2023
Ответ дляКручу хвости
В мого сина у 13,5 років та ж проблема. Те, що я бачу з боку - йому все одно, ортопед каже що сутулий та не правильна осанка, яка може призвести до сколіозу - йому все рівно. Точніше п о ф і г.
А так фізично розвинений, м´язи , прес....
Разгуляшка• 20 июля 2023
Скажу по власному досвіду. Все життя сутулюсь, хоча фітнес 3 на тиждень присутній. 4 місяці тому почала займатися із тренером і сказала про свою проблему. Почали робити багато вправ на спину. Зараз, можливо, вперше за все життя в мене рівна постава. Тому ЛФК- наше все.
Ответ дляКручу хвости
Нужно достичь мышечного баланса. У него напряжены мышцы груди, а спины растянуты.
Возможно проблемы усугубляются короткой нижней челюстью. Из-за этого ему будет тяжелее дышать если он будет все время держать голову нормально