західний_діалект• 20 июля 2023
Коли у хлопчиків проходить харчова неоіобія?
В якому віці?
Мрію дочекатись.
Нехай краще їсть як слоненятко, ніж перебирає харчами. Я вже втомилася йому готувати деякі страви окремо.
Зелень в салатах не їсть ніяку. Наче боїться.
Овочі типу броколі, цвітної капусти, авокадо теж ні.
Дома одні супи, борщі, картошку, котлети любить.
Суші випльовує. На шаурмі тільки майонез злизує зверху, гамбургери - це для нього інопланетянська їжа.
Правда піцу і хот дог - да. Хоч десь на прогулянках якийсь перекус йому можна взять.
Якщо свято і застілля, то салати йому не пропонуй, там де багато інгредієнтів.
Коли вже це пройде???
Сину 11
Мрію дочекатись.
Коли вже це пройде???
Сину 11